•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 26
  • 27
  • 28(current)
  • 29
  • 30
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بینایی و چشمی
مشکلات چشمی که ممکنه در ام اس به وجود بیاد تاری دید و دو بینی هست که شاید بعضی ها اصلا دچارش نشن و بعضی ها چن بار تجربه کنن. معلوم نیست.
فکر نمیکنم عمل چشم مانع یا باعث این مشکلات بشه .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : helli , پریا حقیقت پور
فکر می کنم مشکلات چشمی به خاطر درگیر شدن عصب چشم به وجود میاد و ربطی به عمل لیزیک نداشته باشه حداقل من نشنیدم! بعد هم فکر نمی کنم همه ی بیماران حتما مشکلات چشمی پیدا کنن چون نوع بیماری هرکسی خاص خودشه و از الگوی یکسانی برای همه پیروی نمی کنه
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور
مدتیه همش فکر میکنم یه چیزی مثل مژه تو چشمم هست ولی وقتی تو آینه نگاه میکنم نیست !
نمیدونم این مشکل جدید ام اس و مربوط به مغز و اعصابه یا به خود چشم مربوطه ، مثلا آب مروارید و....
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی , سمیرا67 , پریا حقیقت پور
سلام ناهید جان
منم مدتی اینجوری بودم که بعد ها فهمیدیم حساسیت فصلیه و بخاطر خشکی چشممه.
شاید مال شما هم حساسیت فصلی باشه
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : nahid , سمیرا67 , پریا حقیقت پور
(2017/05/29, 10:46 PM)nahid نوشته است: مدتیه همش فکر میکنم یه چیزی مثل مژه تو چشمم هست ولی وقتی تو آینه نگاه میکنم نیست !
نمیدونم این مشکل جدید ام اس و مربوط به مغز و اعصابه یا به خود چشم مربوطه ، مثلا آب مروارید و....
ناهید جان من هفته پیش یه روز از صبح همین حسو داشتم و خیلی اذیت می کرد تا ظهرم بود رفتم چشم پزشک که گفت زیر پلک بالام رسوب سنگیهicon_cryicon_cryicon_cry درش اورد خوب شد
البته مال من غیرقابل تحمل بود و چشممو می بستم خیلی بیشتر اذیتم می کرد و خییییلی ریز بوده رسوبه نشونم داد من که چیزی ندیدم اینقدر ریز بود ...
اگر مدتی هست مداوم این حسو داری یه چشم پزشک برو
 تشکر شده توسط : nahid , سمیرا67 , پریا حقیقت پور
سلام ناهید جون منم اینطور بودم دکتر چشم پزشکم گفتن برای الودگی هوا است . و قطره اشک مصنوعی و یک پماد بهم دادن . لطفا به یک چشم پزشک مراجعه کن.
بیماری من با از دست دادن بینایی چشم چپ و درد شدید شروع شد و پس از ام ار ای گفتن التهاب عصب بینایی است .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , پریا حقیقت پور
سلام بچه ها من جدیدا نسبت گرما شدیدا عصبی میشم Dash2Dash2 هروقت شدید گرمم میشه گوشه چشم سمت راستم یه چیزی انگار جرقه میزنه تو چشمم icon_cryicon_cry این چیه عایا icon_cryicon_cry نوری که شبیه جرقه تو چشمم میزنه در حد همون پلک زدن هست ولی اونم عصبیم میکنه مخصوصا جدیدا زیاد بهش فکر میکنم چون خیلیییییییی گرمه confused2confused2confused2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : yas8866 , پریا حقیقت پور
سلام بچه ها
من مدتها است که کلا همه چیز را با نقطه های رنگی میبینم مثل تلوزیون برفکی ، یکی از دوستانم که ام اس داره میگه در اثر بخار حمام نقطه های سیاه و سفید میبینه .
ایا کسی در این رابطه می تونه منو راهنمایی کنه .
خیلی ممنون.
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2017/06/20, 05:00 PM)yas8866 نوشته است: سلام بچه ها
من مدتها است که کلا همه چیز را با نقطه های رنگی میبینم مثل تلوزیون برفکی ، یکی از دوستانم که ام اس داره میگه در اثر بخار حمام نقطه های سیاه و سفید میبینه .
ایا کسی در این رابطه می تونه منو راهنمایی کنه .
خیلی ممنون.
سلام
این مشکل ممکنه مربوط به شبکیه چشم باشه. بهتره به یه چشم پزشک مراجعه کنید
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : yas8866 , پریا حقیقت پور
سلام. من 15 روز پیش چشم درد و تاری دید داشتم که خلاصه رفتم دکتر و گفت یه حمله ی خفیفه. التهاب عصب بینایی یا همون نوریت اپتیک
هفته ی پیش 3 روز کورتون گرفتم ک شنبه اخریش بود. امروز 4 روز گذشته و هنوز همونطوریم فقط دیگه درد ندارم
واسه کسی این مشکل پیش اومده؟ چشمم ب حالت قبلش برمیگرده؟ چقدر طول میکشه؟ الان عادیه ؟
خییییلی میترسم ک دیگه مثل قبل نشه
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 26
  • 27
  • 28(current)
  • 29
  • 30
  • ...
  • 34