•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاری دید
مگه به دکترتون نگفتین ؟
دکترها میگن پالس تراپی باعث کاهش سریع تر التهاب و در نتیجه بهبود سریع میشه .

پالس تراپی نیاز به بیمارستان خصوصی نداره ، هر درمانگاه و یا پرستاری که مورد اطمینانه میتونه انجام بده. کافیه سرم حاوی کورتون رو به دستور پزشک در مثلا 3 ساعت تنظیم کنن که بتدریج تزریق بشه نه سریع. خودتون هم ناظر باشید و تاکید کنید. پس پول بیخود برای این کار خرج نکنید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلام دوستان منم بیماریم با یه حمله تشخیص دادن وازاون موقع چشم راستم تاره ومدتی همدکه بیمارستان بستری بودم کورتون زدن اما هنوز خوب نشده وبا کمی کار هم بدتر میشه لازم هست برم دکتر
سلام دوستان من بیماریم با از بین رفتن بینایی چشم چپم شروع شد بعد از بستری شدن دید چشمم برگشت ولی هنوز تاره ، عینکم را هم براساس چشم راستم تعیین کردن ، ایا باید دوباره برم عینکمو براساس همین شماره ای که هست بگیرم .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
(2017/06/16, 02:56 AM)yas8866 نوشته است: سلام دوستان من بیماریم با از بین رفتن بینایی چشم چپم شروع شد بعد از بستری شدن دید چشمم برگشت ولی هنوز تاره ، عینکم را هم براساس چشم راستم تعیین کردن ، ایا باید دوباره برم عینکمو براساس همین شماره ای که هست بگیرم .

تاری و کدری دید که به علت نوریت اپتیک ایجاد میشه ربطی به شماره چشم نداره و علتش آسیب به عصب بیناییه,من خودم بعد از گذشت ۸ سال چشم چپم کدر وتاره و این ربطی به شماره چشم نداره,حتی اگه شما لیزیک هم کنید این تاری که مربوط به آسیب به عصب چشمه,از بین نمیره.
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : yas8866 , siamak.m.h , پریا حقیقت پور
(2017/06/16, 12:43 PM)آنا نوشته است:
(2017/06/16, 02:56 AM)yas8866 نوشته است: سلام دوستان من بیماریم با از بین رفتن بینایی چشم چپم شروع شد بعد از بستری شدن دید چشمم برگشت ولی هنوز تاره ، عینکم را هم براساس چشم راستم تعیین کردن ، ایا باید دوباره برم عینکمو براساس همین شماره ای که هست بگیرم .

تاری و کدری دید که به علت نوریت اپتیک ایجاد میشه ربطی به شماره چشم نداره و علتش آسیب به عصب بیناییه,من خودم بعد از گذشت ۸ سال چشم چپم کدر وتاره و این ربطی به شماره چشم نداره,حتی اگه شما لیزیک هم کنید این تاری که مربوط به آسیب به عصب چشمه,از بین نمیره.

سلام انا جون ممنون از راهنماییت .
 تشکر شده توسط : آنا , پریا حقیقت پور
سلام من چندین ماهه که دید چشم چپم یکم کمتر از چشم راستم شده MRI دادم و دکترم بهم گفت پلاک فعال نداری در کل من وقتی که هوا گرمی تاری زیادی رو چشم چپم میاد لطفا اگر میتونید راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز
این مشکلی که شما دارید من هم دارم ؛ البته من بیماریم با تاری و از بین رفتن دید چپم اغاز شد و هم دکتر چشمم و هم دکتر مغزم فرمودن ایجاد تاری در گرما و نورخورشید طبیعی است .
کلا من تاری دیدم هنوز به طور کامل بر طرف نشده .
بازم با پزشکتون مشورت کنید .
این تجربه شخصیه من است .
 تشکر شده توسط : آنا , پریا حقیقت پور
سلام‌دوستان سوالی از خدمتتون داشتم خواهش میکنم منو راهنمایی کنین.چشم درد داشتم چند روز. پشت سرمم موازی با چشمم درد میکرد.هنگام چرخش هم سرگیجه مانند حالت شناور بودن داشتم .سر دردم پشت سرم سمت چپ پشت همان چشمم بود که سر درد سوزشی داشت.دیدم ی حالت خاصی شده بود ولی تاری با عینک محسوس نبود.با عینک دید کامل داشتم‌.معاینه ته چشمم توسط پنج چشم پزشک توسط اسلیت لامپ سالم بود .قطره ریختن معاینه کردن و گفتن عصب چشمت سالمه‌.پریمتری گرفتن اونم کاملا سالم بود.صبح ها ک از خواب پامیشم حدود ۲۰ ثانیه تاری دید دارم ولی خوب میشه زود.vep نگرفتم تا حالا خیلی نگرانم. الان نه اختلال دید دارم نه رنگارو بد میبینم. دیدم با عینک ۱۰ ۱۰ هست.
سوال دیگمم ام ار ای هست. ام ار ای مغز نخاع و گردن بدون تزریق سالم بود . ایا با تزریق لازمه؟نگرانم کمک کنین
سلام دوستان
من الان که بخاطر بارداری داروم قطع شده تاری دیدم خیلی زیاد شده حتی نورا اذیتم میکنن یه موقع ها دیدم میلرز از خوابم که بیدار میشم تا چند دقیقه ای دیدم تار و سفیده confused2
مثل برف باش!!
زیبا
اما سردِ سرد Sheklak.shabhayetanhayi-17

سلام‌دوستان سوالی از خدمتتون داشتم خواهش میکنم منو راهنمایی کنین.چشم درد داشتم چند روز. پشت سرمم موازی با چشمم درد میکرد.هنگام چرخش هم سرگیجه مانند حالت شناور بودن داشتم .سر دردم پشت سرم سمت چپ پشت همان چشمم بود که سر درد سوزشی داشت.دیدم ی حالت خاصی شده بود ولی تاری با عینک محسوس نبود.با عینک دید کامل داشتم‌.معاینه ته چشمم توسط پنج چشم پزشک توسط اسلیت لامپ سالم بود .قطره ریختن معاینه کردن و گفتن عصب چشمت سالمه‌.پریمتری گرفتن اونم کاملا سالم بود.صبح ها ک از خواب پامیشم حدود ۲۰ ثانیه تاری دید دارم ولی خوب میشه زود.vep نگرفتم تا حالا خیلی نگرانم. الان نه اختلال دید دارم نه رنگارو بد میبینم. دیدم با عینک ۱۰ ۱۰ هست.

سوال دیگمم ام ار ای هست. ام ار ای مغز نخاع و گردن بدون تزریق سالم بود . ایا با تزریق لازمه؟نگرانم کمک کنین

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال