•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها)
(2017/06/03, 03:20 AM)behy.azimi نوشته است: سلام دوستان،من 3 ماهه دارم دیفوزل مصرف میکنم ولی هنوز هم هر روز تقریبا به مدت نیم ساعت دل درد شدید پیدا میکنم،کسی هست مثله من باشه؟

سلام
عزيزم من بدتر از شما بودم انقدر دل درد داشتم كه تا صبح گريه ميكردم ولى بدش فهميدم كه اين قرص خيلى سرده مخصوصاً واسه كسايي كه معدشون ضعيفه عوارض بيشتره سعى كن چيزاى گرم بخورى بعدش كه قرصو خوردى يا اينكه تا داره دل دردت شروع ميشه خرما بخور يا عرق نعنا يا چايى نبات ديگه دلت درد نميگيره من قبلاً هم گفتم من خيلى اذيت شدم با اين قرص ولى الان شد ١سال كم كم بعد از ٦ماه عادت ميكنى love51
 تشکر شده توسط : nahid , maryk909 , behy.azimi
سلام میشه کسی که دیفوزل مصرف میکنه به من اطلاعات بده...
من تا الان اوونکس مصرف میکردم ولی دکترم دیفوزل رو جایگزین کرده .امروز روز دومم بود که حالت گرگرفتگی شدیدی بهم دست داد و بعدش دستام میخارید ...خیلی ترسیدم میشه کسی بهم اطلاعات بده راجب این دارو..خیلی نگران شدم...ممنون
 تشکر شده توسط : baharan , maryk909
(2017/06/04, 11:30 PM)ارغوانم آنجاست نوشته است: سلام میشه کسی که دیفوزل مصرف میکنه به من اطلاعات بده...
من تا الان اوونکس مصرف میکردم ولی دکترم دیفوزل رو جایگزین کرده .امروز روز دومم بود که حالت گرگرفتگی شدیدی بهم دست داد و بعدش دستام میخارید ...خیلی ترسیدم میشه کسی بهم اطلاعات بده راجب این دارو..خیلی نگران شدم...ممنون

سلام قرص خوبیه اگه هزینه اش برات مهم نباشه سعی کن 12ساعتشو رعایت کنی وبین غذا بخور تا عوارضش کمتر باشه چند روز اول حتی تا یک ماهم بعضی ها گرگرفتگی داشتند
 تشکر شده توسط : ارغوانم آنجاست , maryk909
(2017/06/05, 12:11 AM)Aydanima نوشته است:
(2017/06/04, 11:30 PM)ارغوانم آنجاست نوشته است: سلام میشه کسی که دیفوزل مصرف میکنه به من اطلاعات بده...

سلام قرص خوبیه اگه هزینه اش برات مهم نباشه سعی کن 12ساعتشو رعایت کنی وبین غذا بخور تا عوارضش کمتر باشه چند روز اول حتی تا یک ماهم بعضی ها گرگرفتگی داشتند

اخه من یادمه که اون اوایل که اومده بود یه سری دکترها میگفتن مکانسیم اثرش مث شیمی درمانیه....این گرگرفتی ها و حالت تهوع ها .... ایا اینطوری واقعا؟ من خیلی ترسیدم..ولی دکتر خودم خیلی تعریف میکنه
 تشکر شده توسط : baharan , maryk909
[quote='ارغوانم آنجاست' pid='544520' dateline='1496606448']
[/
quote]
درسته از عوارض دارو همین گرگرفتگی وکمی سوزش پوسته...البته گفته میشه بعدازیک مدت بدن عادت میکنه...من که سه ماه استفاده کردم...بسیار اذیت شدم الان یک هفته است گذاشتم کنارووتا ببینم دکترم چی میگه...من فشار زیادی هم تو سرم داشتم...اون بیشتر منو اذیت میکرد...به امید خدا شرایط تون بهتر میشه نگران نباشید....درضمن خانم اکبری تو همین جا..پرستار وراهنمای دیفوزل هستن ازشون راهنمایی بگیرید
بهارپشت دراست
به گوش پنجره ها ارام
نسیم گفت وگذشت...
 تشکر شده توسط : ارغوانم آنجاست
(2017/06/05, 02:00 PM)baharan نوشته است: [quote='ارغوانم آنجاست' pid='544520' dateline='1496606448']
[/
quote]
درسته از عوارض دارو همین گرگرفتگی وکمی سوزش پوسته...البته گفته میشه بعدازیک مدت بدن عادت میکنه...من که سه ماه استفاده کردم...بسیار اذیت شدم الان یک هفته است گذاشتم کنارووتا ببینم دکترم چی میگه...من فشار زیادی هم تو سرم داشتم...اون بیشتر منو اذیت میکرد...به امید خدا شرایط تون بهتر میشه نگران نباشید....درضمن خانم اکبری تو همین جا..پرستار وراهنمای دیفوزل هستن ازشون راهنمایی بگیرید
سلام ببینین دوستان برای هر عوارضی یه قرص هست که اونارو کنترل میکنه شما چرا با دکترتون یا مشاور قرص تو شهرتون صحبت نمیکنین؟ این گرگرفتگی با یه قرص آ اس آ به راحتی از بین میره یا دل درد اگه قرصتونو بین غذای کامل بخورین و همون شروع دل درد یک قرص متوکلوپرامید بخورین این حالتتون از بین میره. من بیشتر از یکساله که دارم مصرف میکنم همیشه با 12 ساعت فاصله و همیشه بین غذا خوردم خداروشکر خیلی هم خوب تونستم عوارضشو با همین قرصا کنترل کنم الان دیگه هیچ عوارضی نداره برام. حتما با مشاور این قرص هر مشکلی که داشتینو مطرح کنینlove51love51love51
 تشکر شده توسط : nahid , mehdi77 , baharan
سلام به همه
ماه دوم هست که دیفوزل استفاده میکنم.
وقتی شروع کردم گرگرفتی شدید ایجاد میکرد رنگم مثل لبو قرمز میشد هر کی میدید خوف میکرد.
با شرکت تماس گرفتم گفتن به مدت یک هفته نیم ساعت قبل از مصرف دارو 1 عدد آسپیرین 325 بخور و دارو رو وسط وعده غذایی صبحانه و شام با 12 ساعت فاصله مصرف ترجیحا با اضافه کردن روغن زیتون به غذا استفاده کنید.
همین کار رو کردم درست شد.
حالا هم هفته ای یک بار اسپیرین رو میخورم.
انشاالله هیچ کس نیاز به مصرف دارو نداشته باشه مخصوصا این جور داروها
سلامت باشید
 تشکر شده توسط : maryk909
سلام. من بیش از ۱ سال هست دیفوزل هلندی میخورم و کوچکترین عوارضی نداره
(2016/02/03, 03:28 PM)maryk909 نوشته است: سلام کسی از قرص دیفوزل اطلاعاتی داره؟ یه قرص هلندی که ظاهرن نمونه خارجیه قرص سینوتک است. به من دکترم پیشنهاد این قرص داده میخام بدونم کسی هست که استفاده کرده باشه؟

15 تیر 5 شنبه هتل لاله تشریف بیارید دکتر نبوی و ابوالفضلی صحبت میکنه

(2016/02/03, 03:28 PM)maryk909 نوشته است: سلام کسی از قرص دیفوزل اطلاعاتی داره؟ یه قرص هلندی که ظاهرن نمونه خارجیه قرص سینوتک است. به من دکترم پیشنهاد این قرص داده میخام بدونم کسی هست که استفاده کرده باشه؟

(2017/06/22, 01:55 PM)mehdi77 نوشته است: سلام به همه
وقتی شروع کردم گرگرفتی شدید ایجاد میکرد رنگم مثل لبو قرمز میشد هر کی میدید خوف میکرد.
با شرکت تماس گرفتم گفتن به مدت یک هفته نیم ساعت قبل از مصرف دارو 1 عدد آسپیرین 325 بخور و دارو رو وسط وعده غذایی صبحانه و شام با 12 ساعت فاصله مصرف ترجیحا با اضافه کردن روغن زیتون به غذا استفاده کنید.
سلامت باشید

15 تیر 5 شنبه هتل لاله تشریف بیارید
(2017/07/02, 02:21 PM)ارزو اکبری نوشته است:

(2017/06/22, 01:55 PM)mehdi77 نوشته است: سلام به همه
سلامت باشید

15 تیر 5 شنبه هتل لاله تشریف بیارید

سلام 15 تیر چه خبره؟ همایش تبلیغاتیه دیفوزله؟ من که نمیتونم شما اگه رفتی یه خلاصه ای از صحبتاشون بنویس اینجا ممنووون

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 25
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...