•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها)
من از همون موقع که شروع کردم وزن از دست دادم یعنی تو این ۶ ماه ۶ کیلو کم کردم با قد ۱۶۰ وزنم شده ۵۱.۵ هر کس میبینتم میگه چرا انقدر لاغر شدی .بیشتر هم پاهام لاغر شده
 تشکر شده توسط : maryk909 , pariya1361
(2016/11/05, 01:49 PM)شيما٩٢ نوشته است: سلام
الان تفيير وزن ماله قرص نيست قرص وقتي دوزش ثابت ميشه لاغر مبكنه اصلاً تو عوارض خود قرص به لاغري اشاره كرده از ماه ٦ اين اتفاق مي افتهsmiling

خدا از دهنت بشنوه من ماه هشتمم ۶ کیلو هم اضافه شذه وزنم امیدوارم زودتر وزن کم کنم اخه الان یه ماهه رژیمم ولی کم نکردمconfused

(2016/11/07, 11:39 AM)گل ناز نازی نوشته است: من از همون موقع که شروع کردم وزن از دست دادم یعنی تو این ۶ ماه ۶ کیلو کم کردم با قد ۱۶۰ وزنم شده ۵۱.۵ هر کس میبینتم میگه چرا انقدر لاغر شدی .بیشتر هم پاهام لاغر شده

موضوع جالب شد برام!! من دقیقا ۶ کیلو اضافه شده! ۵۴ کیلو بودم الان ۶۰ و با رژیمی که شروع کردم بین ۵۹.۶۰۰ تا ۶۰ درگیرمsmiling چرا من چاق شدم پس!!confusedicon_cry
 تشکر شده توسط : pariya1361
من دیروز رفتم پیش دکترم گفتم مشکل وزن کم کردنم رو .
گفت که برو پیش متخصص تغذیه اگر خوب نشد معلوم میشه به خاطر دیفوزله اونوقت باید داروتو عوض کنیم sad
کسی متخصص تغذیه خوب میشناسه؟
(2016/11/13, 11:33 AM)گل ناز نازی نوشته است: من دیروز رفتم پیش دکترم گفتم مشکل وزن کم کردنم رو .
گفت که برو پیش متخصص تغذیه اگر خوب نشد معلوم میشه به خاطر دیفوزله اونوقت باید داروتو عوض کنیم sad
کسی متخصص تغذیه خوب میشناسه؟

ای بابا چقدر بد!! امیدوارم با رفتن پیش متخصص تغذیه مشکلت حل بشهicon_questionicon_question منم این دفعه رفتم پیش دکتر بهش بگم ببینم به من چی میگه!: اشتهات کم شده یا تغییر خاصی کرده نحوه غذا خوردنت؟ 40:confused2 امیدوارم زود وزنت برگرده و مجبور نشی داروتو عوض کنیlove51love51
]نه اشتهام تغییر کرده نه نحوه تغذیم البته یه بچه کوچیک دارم شلوغه هی دنبالشم Blushولی خدا کنه که لازم نباشه دارومو عوض کنم
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﻳﺰ.
ﺩﻳﻔﻮﺯﻝ ﺗﻨﻬﺎ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ اﻭﻝ ﺑﺎ ﺩﻭﺯ 150 my. ﺑﺎﻋﺚ ﮔﺮ و ﺩاﻍ ﺷﺪﻥ ﺷﺪﻳﺪ ﺑﺪﻥ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ ﻛﻪ اﻟﺒﺘﻪ اﮔﺮ ﻫﻤﺮاﻩ ﺑﺎ ﻏﺬا ﻣﻴﻞ ﺷﻮﺩ ﺑﻪ ﺣﺪاﻗﻞ ﻣﻲ ﺭﺳﺪ. ﺧﻮﺭﺩﻥ ﻣﻮﺯ. و ﻳﺎ ﺗﺨﻢ. ﻣﺮﻍ و. يﻳﺎ ﺁﻭﻛﺎﺩﻭ. ﻋﻮاﺭﺽ اﻥ ﺑﺮ ﺭﻭﻱ ﻣﻌﺪﻩ ﻛﻤﺘﺮ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ( اﻛﺜﺮ اﻓﺮاﺩﻱ ﻛﻪ ﺧﺎﺭﺝ اﺯ اﻳﺮاﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻣﻮاﻓﻘﻨﺪ). ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﻫﺮﻛﺪاﻡ ﺳﺮﺷﺎﺭ اﺯ ﻭﻳﺘﺎﻣﻴﻦ ﻫﺴﺘﻨﺪ. اﻛﺜﺮﻳﺖ اﻓﺮاﺩﻱ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺧﺎﺭﺝ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻲ ﻛﻨﻨﺪ. ﻫﻴﭻ ﺷﻜﺎﻳﺖ و ﻣﻮﺭﺩ ﺁﺯاﺭ ﺩﻫﻨﺪﻩ اﻱ اﺣﺴﺎﻥ ﻧﻜﺮﺩﻧﺪ و ﺣﺘﻲ ﺑﺎ ﺩﻭﺯ 240 ﺳﺮﻣﺎ ﻫﻢ ﻧﺨﻮﺭﺩﻧﺪ ﻭﻟﻲ ﻣﻌﺪﻩ اﮔﺮ ﺧﺎﻟﻲ ﺑﺎﺷﺪ و ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺯﻳﺎﺩ اﻧﺠﺎﻡ ﺷﻮﺩ ﻛﻤﻲ ﻣﻌﺪﻩ ﺩﺭ ﺩاﺷﺘﻪ اﻧﺪ. (ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺑﻌﻀﻲ اﻟﻛﻞ ﻫﻢ ﺧﻮﺭﺩﻫﺎﻧﺪ) ﻛﻪ ﺩﻝ ﺩﺭﺩ ﺷﺪﻳﺪ گﺭﻓﺘﻪ اﻧﺪ ﻛﻪ ﺑﻌﺪﻱ اﺯ ﻳﻚ ﻫﻔﺘﻪ ﺑﻬﺘﺮ ش ه اﻧﺪ. اﻳﻦ ﻗﺮﺹ ﻛﻤﺘﺮﻳﻦ ﻋﺎﺭﺿﻪ. ﺗﺎ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﺩاﺷﺘﻪ( ﻓﻘﻄ ﺗﺤﻘﻴﻖ. و ﺳﻨﺪ اﺯ اﻓﺮاﺩ ﻣﺼﺮﻑ ﻛﻨﻨﺪﻩ ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ. ﺳﻨﺪ ﺭﺳﻤﻲ. ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪاﺭﺩ.) اﮔﺮ ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ. رﺭﻓﺖ ﻗﺮﺹ ﺭا ﻣﻴﻞ ﻛﻨﻴﺪ. ﺣﺪاﻗﻞ بﺑﺎﻳﺪ ﭼﻬﺎﺭ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﺎﻳﺪ. ﺑﺎ ﺯﻣﺎﻥ ﺩﻳﮕﺮ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ و ﻭﮔﺮﻧﻪ اﺯ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﻗﺮﺹ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﻧﺸﺪﻩ ﺧﻮﺩﺩاﺭﻱ ﻓﺮﻣﺎﻳﻴﺪ و ﺑﻪ ﺭﻭاﻝ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ اﺩاﻣﻪ ﺩﻫﻴﺪ. ﻃﻮﺭﻱ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﻳﺰﻱ ﻛﻨﻴﺪ ﻛﻪ ﻫﺮ 12 ﺳﺎﻋﺖ ﻳﻚ ﻗﺮﺹ ﻣﺼﺮﻑ ﺷﻮﺩ. اﺳﺘﺮﺱ ﺑﻴﻤﺎﺭﻱ ﺷﻤﺎ ﺭا ﺷﺪﺕ ﻣﻲ ﺩﻫﺪ ﺣﺘﻲ ﺩﺭ ﺣﺪ 1mm. ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻤﺘﺮﻳﻦ اﺳﺘﺮﺱ ﺭا ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﻭاﺭﺩ ﻛﻨﻴﺪ ﻭﺭﺯﺵ ﻓﺮاﻣﻮﺵ ﻧﺸﻮﺩ. ﻣﻦ ﺑﺰﻭﺩﻱ ﺗﻤﺎﻡ اﻃﻼﻋﺎﺕ اﻳﻦ ﺩاﺭﻭ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺧﺎﺭﺝ ﻣﻮﺟﻮﺩ اﺳﺖ و ﻧﺤﻮﻩ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ اﺧﻂﺎﺭﻫﺎ و ﻫﻤﻪ ﻣﻮاﺭﺩ ﺭا ﺑﺮاﻳﺘﺎﻥ ﺗﺮﺟﻤﻪ ﻣﻲ ﻛﻨﻢ و ﻣﻲ ﻧﻮﻳﺴﻢ

(2016/02/03, 03:28 PM)maryk909 نوشته است: سلام کسی از قرص دیفوزل اطلاعاتی داره؟ یه قرص هلندی که ظاهرن نمونه خارجیه قرص سینوتک است. به من دکترم پیشنهاد این قرص داده میخام بدونم کسی هست که استفاده کرده باشه؟

ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰﻡ ﺧﻴﺮ ﺩﻳﻔﻮﺯﻝ. اﺳﻤﺶ ﺩﺭ ﺩاﻧﻤﺎﺭﻙ و اﻳﻨﮕﻠﻴﺲ( Tecfidera ( Dimethyl fumarateاﺳﺖ ﺩاﻧﻤﺎﺭﻙ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ اﻧﮕﻠﻴﺲ ﻫﻢ ﺗﺎﻳﻴﺪﻳﻪ ﺩﺭ ﺗﻮﻟﻴﺪ و ﻣﻌﺘﺒﺮ ﺑﻮﺩﻧﺶ ﺩاﺷﺘﻪ اﺳﺖ. ﻣﻌﺎﺩﻟﺶ ﺩﺭ اﻳﺮاﻥ ﺩﻳﻔﻮﺯﻝ اﺳﺖ اﮔﺮ اﺷﺘﺒﺎﻩ ﻧﻜﻨﻢ.

(2016/11/08, 10:44 PM)maryk909 نوشته است:
(2016/11/05, 01:49 PM)شيما٩٢ نوشته است: سلام
الان تفيير وزن ماله قرص نيست قرص وقتي دوزش ثابت ميشه لاغر مبكنه اصلاً تو عوارض خود قرص به لاغري اشاره كرده از ماه ٦ اين اتفاق مي افتهsmiling

خدا از دهنت بشنوه من ماه هشتمم ۶ کیلو هم اضافه شذه وزنم امیدوارم زودتر وزن کم کنم اخه الان یه ماهه رژیمم ولی کم نکردمconfused

(2016/11/07, 11:39 AM)گل ناز نازی نوشته است: من از همون موقع که شروع کردم وزن از دست دادم یعنی تو این ۶ ماه ۶ کیلو کم کردم با قد ۱۶۰ وزنم شده ۵۱.۵ هر کس میبینتم میگه چرا انقدر لاغر شدی .بیشتر هم پاهام لاغر شده
ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻧﻜﺘﻪ ﺟﺎﻟﺒﻲ اﺳﺖ ﭼﻮﻥ ﻋﺰﻳﺰﻱ ﻫﻢ ﺩﭼﺎﺭ ﻛﺎﻫﺶ ﻭﺯﻥ ﺷﺪﻩ اﺳﺖ اﻟﺒﺘﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﻣﻲ ﮔﻮﻳﺪ ﻛﻪ ﻏﺬا ﻛﻤﺘﺮ ﻣﻲ ﺧﻮﺭﺩ و ﺗﺤﺮﻛﺶ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺷﺪﻩ ﻭﻟﻲ اﻧﮕﺎﺭ ﻣﺎﻫﻴﭽﻬﺎﺵ ﺩاﺭﻩ ﺁﺏ ﻣﻴﺮﻩ ﺻﻮﺭﺗﺶ ﺧﻴﻠﻲ ﻻﻏﺮ ﺷﺪﻩ و ﺧﻮﺩﺵ ﻣﻲ ﮔﻮﻳﺪ اﺯ ﻭﻗﺘﻲ اﻳﻦ ﻗﺮﺹ ﻣﻴﺨﻮﺭﺩ اﻧﮕﺎﺭ ﺭاﻩ ﺭﻓﺘﻨﺶ ﻫﻢ ﺑﺪﺗﺮ ﺷﺪﻩ اﻟﺒﺘﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﭘﺮﺗﻨﺸﻲ اﻻﻥ ﺩاﺭﺩ.
موضوع جالب شد برام!! من دقیقا ۶ کیلو اضافه شده! ۵۴ کیلو بودم الان ۶۰ و با رژیمی که شروع کردم بین ۵۹.۶۰۰ تا ۶۰ درگیرمsmiling چرا من چاق شدم پس!!confusedicon_cry

ﭼﻪ ﺟﺎﻟﺐ ﺩﻗﻴﻘﺎ ﻋﺰﻳﺰﻱ ﻫﻢ ﻫﻤﻴﻦ ﺭا ﻣﻲ ﮔﻔﺖ ﻛﻪ ﻻﻏﺮﻱ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ و ﭘﺎﻫﺎﻳﺶ اﺣﺴﺎﺱ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ و ﺣﺘﻲ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺪ ﺭاﻩ ﻣﻲ ﺭﻭﺩ ﻗﺒﻼ اﻳﻨﻂﻮﺭﻱ ﻧﺒﻮﺩ اﺯ ﺯﻣﺎﻥ ﻗﺮﺻﻬﺎ ﺑﻌﺪﻱ اﺯ 3 ﻣﺎﻩ اﻳﻨﻂﻮﺭﻱ ﺷﺪﻩ
سحر جان تو ایران نمونه اصلیش تکفیدرا وارد نمیشه ولی دیفوزل گویا هلندیه یا تحت لیسانسه و برای ما خارجیه Smile (16)، ایرانیِ ایرانیش سینوتک هست از شرکت سیناژن.
شما تکفیدرا مصرف میکنی ؟ آخه داروتون رو نوشتین دیفوزل icon_cry
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
دوستان کدومش بهتره سینوتک یا دیفوزل اخه دیفوزل ازنظر قیمت خیلی گرونه وبودجه مون نمیرسه
سلام
ديفوزل بهتره سينوتك ايرانيه معلوم نيست چيه همين ديفوزل كلي عولرض داره تا بدن عادت كنه تازه اين ايراني نيست N_aggressive (37)
 تشکر شده توسط : Aydanima , maryk909 , pariya1361
(2016/12/09, 02:15 PM)Aydanima نوشته است: دوستان کدومش بهتره سینوتک یا دیفوزل اخه دیفوزل ازنظر قیمت خیلی گرونه وبودجه مون نمیرسه

حتماً سينوتك از نظر دكترها امتحانش رو پس داده كه تجويز ميكنن. دراين صورت مشابه نمونه خارجيش حساب ميشه.
بى انصاف نباشيم. داروى ايرانى الان توى بازار زياده. شايد روى بعضيا جواب نده (دقيقاً مثل خارجى كه روى بعضى ها جواب نميده) اما اين نشونه بد بودن دارو نيست!
فقط دكترتون ميتونه تصميم گيرى كنه در مورد نوع داروتون. اگر كسى چيزى بگه صرفاً براساس تجربه است كه خوب معيار مناسبى براى تصميم گيرى نيست.
 تشکر شده توسط : Aydanima , maryk909 , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 25
  • بعدی