•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض ریتوکسی مب
(2016/05/01, 09:06 AM)mahsa نوشته است: سلام دوستان کسی هست که داروش رو از آوونکس و سینووکس به ریتوکسی تغییر داده باشه؟
اگه بشه تغییر داد خیلی خوبه.من خسته شدم از تزریقای زیاد.میخام ببینم اگه میشه داروم رو از آوونکس به ریتوکسی تغییر بدم
سلام
داروی ریتوکسیماب داروی خیلی خوبی هست و برای کسانی که بیماریشون در حال پیشرفته و در مرحله سوم درمان هستن خیلی میتونه تاثیر گذار باشه
ولی در مورد شما البته بستگی به نظر پزشکتون داره ، ولی اگر با آونکس بیماریتون در حال کنترل هست و فقط بخاطر خسته شدن از تزریق دوست دارید که ریتوکسیماب مصرف کنید باید بگم که اصلا اسم این دارو رو از ذهنتون پاک کنید خیلی بهتره چون اصلا این دارو برای کسی که داروی آونکس مصرف میکنه و در حقیقت در مرحله اول درمان هست توصیه نمیشه مگر با نظر پزشک
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : hadisss , mahsa , یه غریبه , alireza1111 , saeid35 , mahsima.m , پریا حقیقت پور
سلام به دوستان
کسی هست که با داروی ریتوکسی توانایی راه رفتنش رو دوباره بدست بیاره؟
 تشکر شده توسط : mahsima.m , پریا حقیقت پور
(2016/05/30, 06:02 PM)raha2 نوشته است: سلام به دوستان
کسی هست که با داروی ریتوکسی توانایی راه رفتنش رو دوباره بدست بیاره؟
سلام
از دکترم شنیدم که این اتفاق میفته! ولی خودم درک نمیکنم که چجوری این اتفاق میفته!!!
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : raha2 , mahsima.m , پریا حقیقت پور , مه سا رها
سلام
دیگه دارم ناامید میشم پس چرا هیچ اتفاقی نمیوفته،یعنی من دیگه نمیتونم هیچوقت راه برم؟اینم از ریتوکسی؟پس کی اثر میکنه؟
اگه کسی هست که دارو روش اثر کرده لطفا کمکم کنه یعنی بازم باید صبر کنم؟؟؟؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , مه سا رها
سلام یا خدا من باید 4 تا امپول ریتوکسیماب بزنم بعنی بیست میلیون میشه Smiley-sick005

بچه ها کسی لوپوس داره و از این امپول استفاده کرده که نتیجه ی خوب گرفته باشه من اولین باره میخوام ریتوکسیماب تزریق کنم 10 ساله لوپوس دارم . ممنون

(2016/07/10, 07:22 AM)raha2 نوشته است: سلام
دیگه دارم ناامید میشم پس چرا هیچ اتفاقی نمیوفته،یعنی من دیگه نمیتونم هیچوقت راه برم؟اینم از ریتوکسی؟پس کی اثر میکنه؟

سلام ناامید نباش امیدوارم که خیلی زود حالت خوب بشه منم لوپوس دارم تو اوایل مریضیم فلج شده بود ولی به امید خدا الان زندگیم نرماله و یه پسر دارم .با آرزوی سلامتی و بهبودی برای شما دوست عزیز
 تشکر شده توسط : raha2 , mahsima.m , پریا حقیقت پور
(2016/07/16, 03:30 PM)Somayehmehrvarz نوشته است: سلام یا خدا من باید 4 تا امپول ریتوکسیماب بزنم بعنی بیست میلیون میشه Smiley-sick005

بچه ها کسی لوپوس داره و از این امپول استفاده کرده که نتیجه ی خوب گرفته باشه من اولین باره میخوام ریتوکسیماب تزریق کنم 10 ساله لوپوس دارم . ممنون

سلام ناامید نباش امیدوارم که خیلی زود حالت خوب بشه منم لوپوس دارم تو اوایل مریضیم فلج شده بود ولی به امید خدا الان زندگیم نرماله و یه پسر دارم .با آرزوی سلامتی و بهبودی برای شما دوست عزیز
سلام
نه 20 میلیون نمیشه! این قیمت آزادشه. من با یه عالمه سختی تونستم با بیمه بگیرم. 4 تاش شد 860 هزار تومن. البته با تایید کمیسیون و بیمه و ...
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلام من دفعه اول یک طرف بدنم بی حس شد و گزگز نمیکرد و پام میلنگید بعد اونطرف خوبه خوب شد طرف راستم گزگز میکردو نمیتونستم راه برم ازمایش دادم ویتامینdاومده بود رو۷ بردنم بیمارستان به مدت ۱۰ روز کورتون گرفتم ولی فایده ای نداشت و دوباره حمله بهم دست داد دوباره رفتم بیمارستان و پلاسما فرز کردن هردوبارم تشخیصcisرو دادن الان خوب شدم و میتونم راه برم حرف بزنم و دستم کار میکنه دکتر بهم گفته احتیاجی به دارو ندارم اصلا و فقط قرص امگا3 و کلسیمو ویتامین داده بهم حالا تکلیف چیه میشه راهنمایی کنیدrolleyes[/font][/size]

سلام ناامید نشو منم اولش نمیتونستم راه برم غذاهای طبع گرمو تر بخور کندر هم خیلی خوبه یجا شنیدم ام اس رو از بین میبره
 تشکر شده توسط : mahsima.m , پریا حقیقت پور
سلام...یه هفته پیش تزریق کردم دونه ای ۲/۲۰۰/۰۰۰ این ایرانیش بوده...و ظاهرا خارجی ۴ تومن بوده....من از تولید داخل استفاده کردم که می گن اگه جواب بده همینش هم خیلی خوبه و از خارجیش چیزی کم نداره....
 تشکر شده توسط : nahid , mahsima.m , پریا حقیقت پور
سلام ریتوکسیماب رو چه موقع تجویز میکنن؟

چرا قیمتش انقد زیاده؟ تا چه وقت باید این دارو استفاده بشه؟
خدایا از دنیایِ بدون تو میترسم"
باتو, کوه هم اسباب بازیِ من است...
ب نظرمن داروی بیخودیه البته رومن جواب ندادان شاالله برای شما خوب باشهicon_question
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 28