امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آدرس مراکز تزریق سینوکس و رسیژن
منم نمیتونم آدرس مراکز توو پست اول رو ببینمconfused2
دوستای عزیز لیست مراکز تزریق اصلاح شد . حالا می تونید ببینیدشون . agreement2
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : hadisss , nahid , kamyab
بچه ها یه سوال: یعنی بحث تزریق انقدر مهمه؟confused2چون من خودم می زنم!icon_cryالبته راجع به اینکه نباید کف کنه پرستاری که برام میزد خیلی تاکید کرد ولی خب ی مواقعی(حتی تو دست پرستارای اموزش دیدهه هم) ناخواسته کف میکنه.party0048.gifولی من به دو دلیل دیگه حاضر نیستم برم بیرون بزنم اولا که شهر ما خیلی کوچیکه و هر لحظه امکان داره یه آشنا تو درمانگاه تو رو ببینه و راجع به نوع خاص سوزنت کنجکاو بشهUndecided،بعدیشم اینکه از دو هفته قبل هزینه تزریق رو افزایش دادنsad و مکانی که برای تزریق رایگان هست به خونمون خیلی دوره و تا برم و برگردم دوبرابر هزینه ی تزریق تو درمانگاه رو باید بدمangry3پس نتیجه گرفتم بهترین راه حلش اینه که خودم بزنم و هفته ی قبل اولین تزریق را با استفاده از فیلم اموزشی سایت انجام دادمhappy0065.gif دیگه بقیشم توکل به خــــــــــــدا...
همراهی خـــــدا با انسان مثل نفس کشیدن است: آرام ، بیصــدا و همیشگی...
 تشکر شده توسط : Exhautless , خودم
دوستان ، نمیدونم از کی مراکز مشاوره و تزریق رایگان رو کم کردن ؟!
تازگی ها برگه مراکز مشاوره و تزریق رایگان داخل جعبه سینووکس رو نگاه کردم دیدم تغییر کرده ،تعداد مراکر کم شده :
[تصویر:  Image.jp]
[تصویر:  Image_2_.jpg]
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : helli
ولی دوستان، رسیژن زدنش خیلی راحته واحتیاج نیست کسی براتون بزنه
من که مرتب خودم میزنم حالا مال بازو ،باسن بله لازمه کسی بزنه اون هم خودت امپول اماده کن هرکسی میتونه بزنه به پشت بازو یاباسن
مال شکم وران هم که راحته خودتون بزنید
الان من فقط یکبار رفتم پیش اون مسئول تزریقش اون اولی رو ،رو بازوم زد ولی گفت باید تا یک ماه بیایی گفتم خودم بلدم گفت دیگه لازم نیست بیایی دیگه نرفتم خودم میزنم
تازه من مال بازومو دخترم که هفت سالشه برام میزنه
ساقیا امشب صدایت با صدایم سازنیست
یاکه من بسیارمستم یاکه سازت ساز نیست
ساقیا امشب مخالف مینوازد تارتو
یا که من مست وخرابم یا که تارت تارنیست
خوب اشتباه نیست به دختر 7 سالتون بدید بزنه ؟ !
غیر از امکان اشتباه ، از نظر روحی شاید خوب نباشه ، این که دختر بدونه باباش باید همش آمپول بزنه ، غصه می خوره .

یک شهر اضافه شده : ساوه
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : helli , glassheart
سلام دوستان
به كمك عزيزان رامسري نياز دارم، دانشگاه اونجا قبول شدم، ولي هرچي ميگردم پايگاه تزريق و توزيع دارو رو پيدا نميكنم، توو ليست شركت سيناژن هم نيست، بهم گفتن زنگ بزنم هلال احمر ولي اونا هم اصلا جواب ندادن، يه عده هم بهم گفتن براي گرفتن دارو بايد تا ساري برم،
هنوز خودم نرفتم رامسر كه برم دنبالش، تلفني هم هيچكي درست حسابي پاسخگو نيست..
سينوكس ميزنم، هفته اي يك مرتبه.
ممنون ميشم اگه اطلاعاتي دارين كمك كنين
love51
 تشکر شده توسط : paeeze
سلام
تزریق سینووکس خیلی ساده هست. شما برید بیمارستان رامسر حتما انجام دادن تا حالا و میدونن. حتی درمانگاه ها که کار تزریق هم انجام میدن حتما قبلا این آمپول رو درست کردن و تزریقش رو بلدن.
برای خرید دارو هم اگر رامسر نتونستین پیدا کنین تنکابن حتما دارن. نیاز نیست تا مرکز استان برین. از داروخانه های سطح شهر داروخونه های توزیع داروی بیماران خاص رو پرس و جو کنید راهنماییتون میکنن.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : hengameh.. , nahid
(2016/10/07, 02:16 PM)paeeze نوشته است: سلام
تزریق سینووکس خیلی ساده هست. شما برید بیمارستان رامسر حتما انجام دادن تا حالا و میدونن. حتی درمانگاه ها که کار تزریق هم انجام میدن حتما قبلا این آمپول رو درست کردن و تزریقش رو بلدن.
برای خرید دارو هم اگر رامسر نتونستین پیدا کنین تنکابن حتما دارن. نیاز نیست تا مرکز استان برین. از داروخانه های سطح شهر داروخونه های توزیع داروی بیماران خاص رو پرس و جو کنید راهنماییتون میکنن.

ممنون عزيزم
(2016/10/07, 01:50 PM)hengameh.. نوشته است: سلام دوستان
به كمك عزيزان رامسري نياز دارم، دانشگاه اونجا قبول شدم، ولي هرچي ميگردم پايگاه تزريق و توزيع دارو رو پيدا نميكنم، توو ليست شركت سيناژن هم نيست، بهم گفتن زنگ بزنم هلال احمر ولي اونا هم اصلا جواب ندادن، يه عده هم بهم گفتن براي گرفتن دارو بايد تا ساري برم،
هنوز خودم نرفتم رامسر كه برم دنبالش، تلفني هم هيچكي درست حسابي پاسخگو نيست..
سينوكس ميزنم، هفته اي يك مرتبه.
ممنون ميشم اگه اطلاعاتي دارين كمك كنين
love51
هنگامه جان فقط جایی که میخوایی بری حتما قبلا زده باشن سینووکس چون من چندمرتبه رفتم درمانگاه و اونجاهم همینجوری تزریق میکردن وعوارضش خیلی شدید تر میشد و البته بعد پرستارخودم گفتن اینطوری اثرگذاری خود دارو هم کگترمیشه بخاطر کف کردن محلول دارو
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : nahid

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس Trust 438 290,201 2023/08/25, 07:45 PM
آخرین ارسال: saman.sy
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 16,990 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  تزریق آمپول آونکس yas 62 55,772 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  وقفه و تاخیر در زمان تزریق paeeze 27 24,460 2018/01/26, 07:43 PM
آخرین ارسال: paeeze
Question نحوه پیدا کردن محل تزریق min00 37 99,146 2018/01/24, 08:02 PM
آخرین ارسال: nahid
  نوسان قیمت سینوکس SSA 280 169,151 2017/07/19, 10:53 AM
آخرین ارسال: مهري
  سرنگ آماده تزریق سینووکس mohamad88 45 17,566 2017/06/14, 05:10 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,231 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  فیلم آموزش تزریق آوونکس (دوبله شده توسط ام اس سنتر) برای اولین بار fireboud 42 86,584 2014/07/25, 11:55 AM
آخرین ارسال: glassheart
  کاهلی در تزریق :| samiramiss 12 8,242 2014/02/02, 09:41 AM
آخرین ارسال: hoda sa

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان