•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 41
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض فینگولیمود
ممنون دوستان از اینکه همراهی میکنیدicon_question
امروز رفتم عکس گرفتم جوابشو انشالله گرفتم خبرشو میدم
مرسی که هستیدlove51love51
 تشکر شده توسط : nahid
به نظرم با مصرف فینگولید انگارآدم از چاله در میاد خودشو میندازه تو چاه..! confused
Smile (52)!!!Don't take it too seriously
 تشکر شده توسط : طاهره. , سها
(2016/02/20, 11:27 AM)zahra :) نوشته است: به نظرم با مصرف فینگولید انگارآدم از چاله در میاد خودشو میندازه تو چاه..! confused
مرسی از انرژی مثبتت زهرا جان ....
فکر نمی کنم دیگه در حد چاه باشه عزیزم
اگر به یکی نساخت دکترش می دونه چی کار کنه دیگه هان؟
 تشکر شده توسط : طاهره.
(2016/02/20, 11:27 AM)zahra :) نوشته است: به نظرم با مصرف فینگولید انگارآدم از چاله در میاد خودشو میندازه تو چاه..! confused

منم متاسفانه همینطور فکر میکنم. از وقتی دارم فینگولیمد میخورم گزگز پاهام بیشتر شده. ولی از تزریق هم میترسم شدیددددددد
 تشکر شده توسط : طاهره. , امیر1384
سلام من یک سال و نیمه که دارم از فینگولید استفاده می کنم، خدا رو شکر تا به حال مشکلی نداشتم، اما تازگی ها یه مشکلی پیش اومده و وقتی به پزشکم می گم، میگه مشکلی نیست اما خودم رو خیلی اذیت می کنه و اون هم اینکه دست چپم و گاهی انگشتام بی حس می شن، مثل اینکه برق گرفته باشدشون از اون طرف تازیگی ها هی دوبینی دارم و بعد دو یا سه ساعت بهتر می شه البته بماند که سرگیجه کلا رفیق راهم شده! به نظرتون چی کار باید بکنم؟ ممکنه حمله باشه؟
 تشکر شده توسط : طاهره. , امیر1384
(2016/02/22, 08:30 PM)مینا افشاری ترک نوشته است: سلام من یک سال و نیمه که دارم از فینگولید استفاده می کنم، خدا رو شکر تا به حال مشکلی نداشتم، اما تازگی ها یه مشکلی پیش اومده و وقتی به پزشکم می گم، میگه مشکلی نیست اما خودم رو خیلی اذیت می کنه و اون هم اینکه دست چپم و گاهی انگشتام بی حس می شن، مثل اینکه برق گرفته باشدشون از اون طرف تازیگی ها هی دوبینی دارم و بعد دو یا سه ساعت بهتر می شه البته بماند که سرگیجه کلا رفیق راهم شده! به نظرتون چی کار باید بکنم؟ ممکنه حمله باشه؟

سلام من نزدیک دو ساله مصرف میکنم تا حالا مشکل خاصی نداشتم، حتا دید چشم راستم خیلی بهتر شده، فینگول ظاهرن اثرش رو چشم و دید بهتره ، شاید این مشکلی که میگبن به خاطر خستگی باشه، البته فک نکنم هیچ دو بیمار ام اسی مراحل سیر بیماری و عوارض و ....مثل هم باشن

(2016/02/17, 10:12 PM)طاهره. نوشته است: سلام دوستان
کسی تا حالا عوارض چشمی را تجربه کرده؟
من الان دکتر چشم پزشک بودم
بعداز معاینات بسیار گفت مشکوکم به عارضه ماکولا
گفت برو یه عکس بگیر تا مطمئن بشم بعد جوابو میدم برا دکترت
میگفت خیلی بده عارضه ش اگه جلوشو نگیریم از بین نمیره ودید چشم برنمیگردهsad2
حالا یه سوال
اگه خدای نکرده این عارضه باشه دکتر قرصمو قطع میکنه؟sad2

سلام با توجه به نظر دوستان من خودم مشکل دو بینی داشتم از اول شروع بیماری ولی با مصرف آمپول خیلی فرقی نکرد. ولی از گارسال که فینگول میخورم خیلی بهتر شده میتونم بگم بر طرف شده، مشکل ماکولا و عوارض چشمی از عوارض بیماریه نه فینگول. چون دکتر من بعد از آخرین معاینه گفت دید چشمت خیلی بهتر شده و مشکلش داره ترمیم میشه چون فینگول اثرش رو چشم خیلی خوبه و اثر ترمیمی داره. من خودم هر 4 ماه با تجویز دکتر چشم پزشکی میرم و با معاینه و عکس ( میدان دید و عصب چشم) بررسی و کنترل میکنه. حالا خودت نترس مشکلی نیست احتمالن با مصرف قرصا جواب بهتری میگیری.
بیخیالش باش ، باهاش کنار میای
 تشکر شده توسط : سها , طاهره. , امیر1384
سلام دوستان
امروز رفتم چشم پزشکی
خوشبختانه عکس را که دید گفت خوبه والتهابی دیده نمیشه
خیلی خوشحالمicon_biggrin
 تشکر شده توسط : hadisss , سها , elham 66 , helli , Yekta110 , امیر1384 , nahid , آنا , علیرضا 2
سلام
بیش از یکساله دارم استفاده میکنم واقعا راضیم
اگه شرکت تولید کننده امپول که سالانه بیش از صد میلیارد تومن امپول میفروشه سنگ اندازی نکنه
دومین داروی خوراکی ایرانی (دی متیل فومارات )هم بیاد تعداد بیشتری میتونن از شر امپول خلاص بشن
 تشکر شده توسط : طاهره. , آنا , علیرضا 2
سلام. من دوماه فینگولید مصرف کردم و آزیمهای کبدیم وحشتناک بالا رفت و مصرفش رو قطع کردم چون ضررش بیشتر از نفعش بودDodgy
 تشکر شده توسط : آنا , طاهره.
سلام. من شش روز از فینگولید استفاده کردم که دو روزشم تو سی سی یو مانیتورینگ قلب شدم تو بیمارستان مشکلی نبود ولی وقتی اومدم خونه تنگی نفسم شروع شد وبعد چند روز تنگی نفسم خیلی شدید شد رفتم بیمارستان دکترم بستریم کرد وگفت باید فینگولید رو سریع قطع کنی.
البته من سابقه آلرژی هم دارم
زندگی آب تنی کردن در حوضچه اکنون است
 تشکر شده توسط : آنا , editorman , طاهره.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 41
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...