•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...
  • 41
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض فینگولیمود
(2016/01/21, 03:40 PM)یه غریبه نوشته است: اگه شك دارى به حرفهاى دكتر برو پيش دكتر سومى كه ازش مطمئنى. نميشه گفت چرا اين حرفارو زدن چون كسى در جريان روند درمان و ام آر آيتون نيست بعلاوه كسى پزشك نيست!
به حرف دكترى عمل كن كه قبولش دارى تا آروم باشى. دكتر سوم شايد بهترين گزينه باشه.

ممنوون اره الان ام آر ای جدید میدم با اون میرم دکتر جدید ببینم چی میگه دکتر سوم تو ساری که نداریم باید برم تهران

(2016/01/21, 03:37 PM)majid1 نوشته است: تا میتونید از قرص فینگولیمود استفاده نکنید خیلی پرعارضس

چه عوارضی؟ به من گفت هیچ عارضه موندگاری نداره همه چیت چک میشه و زود میشه فهنید و قطعش کرد! یه امپولیم حرفشو زد که سالی دوبار تزریق میشه گفت ام ار آی جدیدتو ببینم شاید این آمپولو بدم! گفت انواع مختلف قرص الان اومده که خیلی بهتر از داروییه که الان استفاده میکنی!

(2016/01/21, 03:37 PM)majid1 نوشته است: تا میتونید از قرص فینگولیمود استفاده نکنید خیلی پرعارضس

چه عوارضی؟ به من گفت هیچ عارضه موندگاری نداره همه چیت چک میشه و زود میشه فهنید و قطعش کرد! یه امپولیم حرفشو زد که سالی دوبار تزریق میشه گفت ام ار آی جدیدتو ببینم شاید این آمپولو بدم! گفت انواع مختلف قرص الان اومده که خیلی بهتر از داروییه که الان استفاده میکنی!
[/quote]

من وقتی به دکترم گفتم برام قرص خوراکی تجویز کنه گفت به قرص خوراکی فینگولیمود فک نکن و تا جایی که امکان داره به همین آمپولها اکتفا کن چون خیلی عوارض داره،من حرف دکترم و گوش میدم هر دکتری یه جور دارو تجویز میکنه شما هم حرف دکترتون و گوش کن شاید بدن شما با قرص مشکلی نداشته باشه.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : maryk909
(2016/01/21, 03:28 PM)maryk909 نوشته است: سلاااام بچه ها مشورت! من به خاطر نبود دکتر همیشگیم پیشیه دکتر جدید رفتم ایشون ام ار لی پارسال منو دید خیلی متعجب شد که با این همه پلاکت من الان دارم سینووکس استفاده میکنم دوباره برام ام ار ای نوشت و گفت باید داروتو عوض کنی و این قرص بهم معرفی کرد! من پارسال که میخاستم از شر بتافرون راحت شم دنبال این قرص بودم ولی ازمایش که دادم خود همین دکتر جدیده گفت نه چون عفونت تو بدنت داری و مستعد بیماری عفونی هستی نمیتونی!!! ولی امسال میگه باید حتما عوض کنی و میگفت چرا از بتا گذاشتن که بیای سینووکس استفاده کنی!! من هیچ حمله ای نداشتم امسال با مصرف سینو همه چی اروم میگذره ولی این دکتر خیلی منو ترسوند و گفت کم کم مغزت کوچیک میشه و حافظتو از دست میدی!!! نمیدونم این ۷ سال هیچ وقت دکترم اینجوری باهام حرف نزذه بود الان شک شدم!! حالا میترسم پشیمون شم از فینگول!! کمکم کنیدconfused2sad

سلام!
راستش من نمونه ایرانیشو مصرف نکردم اما به من گیلنیا جواب نداد و بعد از مدت کوتاهی حمله داشتم! به نظرم بیشتر تحقیق کن.
[/quote]

سلام!
راستش من نمونه ایرانیشو مصرف نکردم اما به من گیلنیا جواب نداد و بعد از مدت کوتاهی حمله داشتم! به نظرم بیشتر تحقیق کن.
[/quote]

این دکتر بهم گفت انواع زیادی قرص الان واردشده که خیلی خوب جواب داده! منظورش همین جیلینیا بود؟ ای بابا پس اوضاع این قرص هم زیاد خوب نیست پس!! واااااای من دوباره بتا نمیزنمsad اگه بگه یا قرص یا بتافرون!!
دوست عزيز هيچ دوتا بيمار ام اسى مثل هم نيستن. ممكنه اين دارو براى بعضى ها خوب نباشه اما براى بعضيا عاليه. همونطورى كه توى سايت هستن دوستايى كه مدت هاست فينگوليمد مصرف ميكنن و راضى هم هستن. پس بهتره منتظر نظر پزشكت بمونى.
ممنوون اره الان ام آر ای جدید میدم با اون میرم دکتر جدید ببینم چی میگه دکتر سوم تو ساری که نداریم باید برم تهران

در مورد دکتر ، شاید لازم نباشه بیایید تهران. توی رشت هم یه دکتر فلوشیپ ام اس هست که پاییزه میدونه ، ازش بپرسید .

نگران نباشید آزمایشات لازم رو میگیرن اگه مشکلی نداشتید ، تجویز میکنن.
پرسیدن نظر دکتر سوم هم میتونه کمک کنه به تصمیم گیری بهتر. البته مجهز برید.با سیر بیماریتون.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeeze , hadisss , maryk909
ممنون حدیث جان خیلی جامع و خوب بودicon_question
من فردا تازه باید برم MRI بدم تا نتیجه بیاد و برم دکتر یه مدت طول میکشه. فقط یه گمان بود که دکترم گفت باید داروت عوض بشه و تایسبری و فینگولیمد رو پیشنهاد داد .
من نگرانیم اینه خیلی زود به آخرین داروها برسم یا چون الان تو مرحله حساسی هستم عوارضش برام دست و پا گیر باشه.
میدونم هیچ دو نفری مثل هم نیستن .فقط اطلاعات خواستم تا برای تصمیم گیری یکی دو هفته آینده همه جوانب رو سنجیده باشم.
ممنون از دوستان گلicon_question

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : hadisss , maryk909 , یه غریبه
ممنون از همه دوستان فعلا از ام آر آی شروع میکنم ببینم دکتر چی میگه. خبرارو حتما بهتون میدم
 تشکر شده توسط : hadisss , امیر1384
من دیروز رفتم دکتر دوباره قرصمو کم کردConfused
قبلا ماهی 12تا قرص میخوردم حالا شد 10تا
یه هفته سه تا یه هفته دوتا
یه بسته قرص که میگیرم سه ماه دارمevilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : سها , paeeze , hadisss , امیر1384 , آنا
سلام.من ازداروی فینگلومداستفاده می کنم وخداراشکر با ان مشکلی ندارم حداقل عوارض بعدازتزریق امپولها راندارم وحتی تاحدودی به قدرتم اضافه وخستگی ام هم کم شده وفینگلو به من ساخته ودرافرادمختلف بستگی به این دارد که دارو به انها بسازد یانه خدایش داروی بدی نیست
agreement2agreement2agreement2Sheklak.shabhayetanhayi-30mscenterSheklak.shabhayetanhayi-30
 تشکر شده توسط : paeeze , امیر1384 , آنا , طاهره. , hadisss , y_m_a_s

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...
  • 41
  • بعدی