امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش تصویری اولین همایش وبسایت تخصصی ام اس سنتر
منم دیدم تیزر روagreement2agreement2agreement2
واقعا عالی بودین همگی مثل همیشه، بسیار عالیicon_questionicon_questionicon_question
راستی واقعا مـــــــرسی، چقدر قشنگ و احساسی خوندین پست منو، همچین احساس خوبی داشتم که فک کنم موقع نوشتنش به این شدت نبودicon_questionicon_question
icon_question
یه چی هم ویژه بگم چون خیــــــــــــلی به دلم نشست..
فربود عزیز شما چقدر حرفای قشنگ قشنگ میزنیRolleyesRolleyesRolleyes
واقعا لذت میبره آدم.. توصیفات بی نظیر و نکته های حکیمانهhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
هم تو این تیزر و هم تو درشهر، هردوش خــــــــــاص مصاحبه کردی، خیلی زیاد ممنـــــون...
واقعا درسته، ام اس و بقیه ی به ظاهر رنج ها مثل کوه میمونن که از پایین سخت و طاقت فرسا به نظر میرسن، ولی وقتی فتحش میکنی بهتر از اون دیگه هیچ حسی نیس..
حالا اگه یه قدم عقب تر بریم چی؟ از دور زیبا و خواستنی، همین که راه رو شروع میکنی سخت و طاقت فرسا و هنگام فتح، حسی بینظیر و دوست داشتنیlove28love28love28
باید همیشه یادم بمونه که سختی راه اذیتم نکنه و مثل دیروزی نگم که خدایا دیگه زورم نمیرسه..
باید همیشه یادم بمونه که "ان مع العسر یسرا"..
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : neda.n , یه غریبه , بی تـــا , fireboud , matinfard , مـه ســـا , ابراهیم , naarin.p , نارنجی مدرسه موشها , ahya , hamid , nahid , behbab , الهام ج , zeinabi , coffeedot , zohaa , yummy , pariya1361 , پریا حقیقت پور
من نبودم چه خبرا که نبوده ه ه ه ه ه Smile (16)
من خیلی منتظر فیلم همایش بودم
از همگی کسایی که برای تولید تدوین و آماده سازی این فیلم زحمت کشیدن تشکر میکنم
با دیدن این فیلم خاطرات دوباره زنده میشه از همتون ممنونم icon_question
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , ahya , hamid , یه غریبه , behbab , matinfard , coffeedot , pariya1361 , پریا حقیقت پور
فوق العاده بود love28
مچکرم
من تعدادی از بچه های کلیپ رو نمیشناسم icon_cry
مه سا اینجا صدات از قبل هم کوچولوتر میزنه. به نازی صدای یه دختر بچه ی کوچولو love28

من با سایت از طریق سرچ در اینترنت آشنا شدم و کم کم حضورم در سایت بیشتر شد. اون اول که عضو بودم کم میومدم اینجا و خیلی میگم ای کاش از اون اول بیشتر میومدم اینجا و همه ی تاپیک ها رو میخوندم و یه سری اطلاعاتی که اونموقع لازم داشتم رو از این طریق کسب میکردم با دکترهای مجرب ام اس آشنا میشدم و..
سینای عزیز پارسال که حالم بد بود نوبت دکتر طقاء رو فوری برام گرفت و در موزد کورتن یه چیزایی بهم گفت که من نمیدونستم. خودتون حساب کنین من چقدر اطلاعاتم زیر صفر بوده confused . درواقع من کلا نه خبرهای ام اس رو نمیخوندم. نه اینکه از ام اس فرار کنم ها، کلا تمایلی به خوندن این خبرها و کسب اطلاعات نداشتم!
خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم خوشحالم که اینجا با شماها دوست شدم. از آرزوهامه که پیشتون باشم و رفت و آمد داشته باشیم با هم Rolleyes
از طریق این سایت با چندتا از همشهریهای ام اسی خودم آشنا شدم.این سایت رو به عنوان یه منبع اطلاعاتی و یه جمع صمیمی که پر از بچه های موفق هستش به دیگران معرفی میکنم همیشه love28
چقدر با فیزیوتراپم حرف بچه های سایت و کوه و دوچرخه سواری و .. رو زدم happy0065.gif

صدای اول فایل مال کیه؟
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : مـه ســـا , hamid , neda.n , fireboud , behbab , matinfard , محدثه , coffeedot , zohaa , pariya1361 , پریا حقیقت پور
(2013/09/07, 08:12 PM)paeazan نوشته است: صدای اول فایل مال کیه؟
ندا جون
كه چقدر هم زحمت كشيد
 تشکر شده توسط : یه غریبه , neda.n , paeazan , hamid , chipchip , fireboud , behbab , matinfard , zohaa , yummy , pariya1361 , پریا حقیقت پور
دوباره روزای پرشور اردیبهشت دارن تکرار میشن... چه روزایی بود ... وقتی برای بار اول بود که میخواستم حضوری ببینمتون... توی جمعتون باشم ... یه همایش مخصوص ام اس.... یه جور ترس بود ... یه جور استرس...
نمیدونستم قراره مثل خونوادم بشید... با خوشحالی هاتون بخندم و با ناراحتی هاتون اشک بریزم...
چند ماه از او تاریخ میگذره... اما به اندازه ی چند قرن توی دل من جا دارید.... دوستون دارم و ممنون به خاطر یادآوری خاطرات بی نظیر اردیبهشت ماه....
 تشکر شده توسط : neda.n , مـه ســـا , hamid , chipchip , hamid_147 , fireboud , hilda , behbab , matinfard , zohaa , pariya1361 , پریا حقیقت پور
منم دیدمش خیلی عالی بود اخییییی یه حسی داشتم.ممنون از همه
جای خالی بعضی ها با هفت میلیارد نفر هم پر نمیشود!
همه ی دنیای من مینومlove28
 تشکر شده توسط : behbab , hilda , hamid , fireboud , neda.n , pariya1361 , پریا حقیقت پور
خیلی خیلی حس قشنگی داد بهم. شما مایه افتخار هستین. همگی دوستان شدیدا موج مثبت و انرژی بالایی دارن.
من یه دوست خوب رو از همین سایت پیدا کردم.
 تشکر شده توسط : نارنجی مدرسه موشها , simin , matinfard , مـه ســـا , hamid , fireboud , nazanin200312 , neda.n , pariya1361 , پریا حقیقت پور
عالی بود روحیه بخش دیدن این فیلم
از همه بچه های ام اس سنتر تشکر می کنم
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , coffeedot , hamid , الهام ج , pariya1361 , پریا حقیقت پور
Thanx love51love51love51, yadesh be kheir HeartHeartHeart
 تشکر شده توسط : hamid , fireboud , pariya1361 , پریا حقیقت پور
همینجوری گفتم دوباره بیاد بالا بلکن تجدید خاطره بشه Rolleyes

مخصوصاً مصاحبه بـه ضیــــــا rolleye0012.gif
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , fireboud , نازی ی , hamid , نازلی , yummy , pariya1361 , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,737 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,330 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,275 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,335 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,285 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,852 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 53,981 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,164 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,867 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲۸: کانال ام اس سنتر admin 0 9,900 2016/01/11, 09:36 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان