امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دکتر امیر منصور پزشک
دکتر امیر منصور پزشک متولد 1334 تهران هستن.ایشون سال 52 دانشگاه امیر کبیر لیسانس مهندسی برق گرفتن. و سال 1359 دانشگاه پیر ماری کوری فرانسه فوق لیسانس گرفتن و 1364 دانشگاه پیر ماری کوری در ضمینه میکرو الکترونیک دکتری گرفتن.
سوابق کاری دکتر:
1-دانشگاه صنعتی شریف1365تاکنون عضو هیئت علمی پژوهشکده الکترونیک

2-دانشگاه صنعتی شریف1384تاکنون مدیر هسته الکترونیک پیشرفته
اینا هم کتابهایی هستن که از ایشون چاپ شده
1-آزمایشگاه مهندسی میکروپروسسو(تالیف)
2-طراحی مدارهای مجتمع آنالوگ(ترجمه)
3-مدارهای مجتمع FPGA(ترجمه)
4- طراح‍ی‌ م‍داره‍ای‌ م‍ج‍ت‍م‍ع‌ آن‍ال‍وگ‌/ [م‍ول‍ف‍ی‍ن‌] دی‍وی‍د ج‍ون‍ز، ک‍ن‍ت‌ م‍ارت‍ی‍ن‌؛ م‍ت‍رج‍م‍ان‌ ام‍ی‍رم‍ن‍ص‍ور پ‍زش‍ک‌، م‍ح‍م‍درض‍ا ص‍دری‍ه‌
حالا از همش بگذریم استاد سال هاست دارن با این دوستمون زندگی میکنن.
مثل من و شما
با ویلچر هم میان دانشکده برق. باعث افتخار هستن.
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : یه غریبه , nazaninamiri70 , arezooo82 , mysis , shokolat , شيدا رها , نازی ی , neda.n , paeeze , paeazan , eglantine , DavidBili , fireboud , آقا صادق , khojaste , hamid , ماه , g.someira , شیرین , SSA , khatereh. , goli61 , edarzi , negar_ka84 , نارنجی مدرسه موشها , minoshka , hessam , نازلی , hadisss , melody , visko , movahedi , earth , arezoo_azizi , نگار1353 , کارون , yummy , asall , hamdam , parisa2011 , Hasty , baran , sargol , barzegar , omid , Nooranta , مـه ســـا , رامنا , chipchip , Aram , mari , anita97 , kiana , baharan , آرزو , هانیه , م.ه , عمومهربان , برگ 7 , زهرا59 , silent , mahdiye1989 , تندیس , جلال علایی موسوی , glassheart , بهار شیرازی , javad6788 , leili-asmaneh
حیف بود با یه دونه تشکر از این مطلب رد شم.... هزار تا تشکر...icon_question
 تشکر شده توسط : sooorooosh , arezooo82 , mysis , eglantine , شیرین , movahedi , arezoo_azizi , hamdam , آرزو , mahdiye1989
این متن،ثابت میکنه که ام اسی ها واقعا با بقیه فرق دارن..از همه نظر..هوش،استعداد،پشتکار و..... مرسی سروش عزیز..واقعا لذت بردم
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : sooorooosh , نازی ی , eglantine , DavidBili , mysis , شیرین , movahedi , arezoo_azizi , hamdam , آرزو , leili-asmaneh
n تا لایک سروش 1 روزی هم دکتر سروش رو می زاریم تو این لیستicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : یه غریبه , sooorooosh , eglantine , mysis , شیرین , movahedi , arezoo_azizi , hamdam , آرزو
خواستم فقط این مطلب رو هم اضافه کنم که پژوهشکده الکترونیک که ایشون ریاستش رو دارن سال 1351 تاسیس شده. ایشون در ضمینه مهندسی پزشکی هم اونجا فعالیت داشتن و خیلی طرح ها که برای بیماری خودمون هست از کارهای استاد هست. مثلاً
1-طراحی و ساخت دستگاه شنوایی سنج با استفاده از پاسخ ساقه مغز(دانشکده برق دانشگاه صنعتی شریف 1372)
2-طراحی وساخت دریافت و پردازش پتانسیل های بر انگیخته بینایی(دانشکده برق دانشگاه شریف گروه الکترونیک 1373)
دوستان دستگاه دوم همون مربع هایی هست که میریم نگاه می کنیم و با اون قدرت عصب بینایی سنجیده میشه. به وسیله دامنه و پریود زمانی اون موج ها. که با اختلال در طول یاشدت دامنه موج میتونن به میزان اختلال در عصب بینایی یا ضعف پی ببرن.
بعد 60 تومن پزشک ها میگیرن که nvm کننconfused2

تشکر شده توسط : یه غریبه , eglantine , khojaste , mysis , paeeze , شیرین , khatereh. , شيدا رها , minoshka , melody , movahedi , arezoo_azizi , نگار1353 , yummy , ostad2000 , hamdam , Hasty , barzegar , omid , Aram , mari , آرزو , زهرا59 , جلال علایی موسوی , glassheart
1 دنیا ممنونم سروش جانicon_question
یه چیزم من اضافه کنم با اجازتون:Blush
راستش من خیلی افتخار میکنم و به خودم میبالم که یه بیمار ام اسیم
چرا که به جوووووووووووونه خودم تا به امروز یه ام اسیه ...ندیدم.............................به جونه خودم همشون مخن!
از اولش خواستم به همه ثابت کنم که با دیگران هیچ فرقی نداریم....
اولین قدمم ازدواج کردنم بود........یه ازدواج موفق...تا به الان!
هدفهای زیادی دارم...
یکیشون دفتر وکالته.......
قدم بعدیم اینه که یا دفتر وکالت بزنم یا دفترخونه!
به امید خدا اینم میتونم.......
و سر یه فرصت مناسب با یه مادر نمونه شدنم به همه نشون میدم یه بیمار ام اسی چطور میتونه درسشو بخونه...کار کنه...ازدواج کنه و یه مادر نمونه باشه
با توکل به خداangelangelangelagreement2agreement2agreement2
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : یه غریبه , sooorooosh , khatereh. , goli61 , شيدا رها , arezooo82 , minoshka , movahedi , arezoo_azizi , نگار1353 , yummy , ostad2000 , najva , mskiller , hamdam , parisa2011 , Hasty , omid , elham 66 , رامنا , baharan , آرزو , زهرا59 , mahdiye1989 , تندیس , leili-asmaneh , نازلی , 2018Shaghayegh
سلام با بیمارانی امثال شما نور امید با جرقه زیاد در

ما رشد میکند بامید روزهای پر امید
وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
 تشکر شده توسط : sooorooosh , جلال علایی موسوی , 2018Shaghayegh
من به همه اطرافیانم می گم...واکنشا برام جالبه...یه جاهایی حتی اونقدر خنده داره که تا چند روز سوژه خنده ردیف میشه...سطح پایین اطلاعاتو و فرهنگو حتی جایی که انتظار نداری می بینی تا جایی که از یه ادم مثلا تحصیل کرده می شنوی که بیماریت واگیر نداره که؟طرف نمی کنه نمیدونه بره تو google سرچ کنه بعد دهنو باز کنه نظر بده...
 تشکر شده توسط : sooorooosh , مـه ســـا , الهام ج , رامنا , silent , تندیس
واقعا باعث افتخار و امیدنagreement2
 تشکر شده توسط : sooorooosh , جلال علایی موسوی
تو مصاحبه ندا که نگاه میکردم یه حرفخیلی قشنگ زد. البته ایشون کلا حرفاش قشنگه. گفت خیلی ها هستن که با وجود تاثیر بیماری بر وضعیت فیزیکیشون فعالیت مفید و عالی ای رو دارن.
رفتن به دماوند یک سنبل هست. برای غلبه بر سختی..برای نشون دادن استقامت. برای نشون دادن این مرد و امثال این آقا.
با حمید که در موردش حرف زدم گفت ایشون کارش سخت تر از فتح هر دماوندی بوده.
نه عزیزم. ام اس آتروفی مغز هم داره. یعنی عملکرد شناختی مغز رو میاره پایین. حافظه ضعیف میشه. قدرت استنباط میاد پایین .مغز هم ماهیچه هست. این آقا و امثال ایشون ثابت میکنن که با فعالیت مناسب قوای تحلیلی میوتونیم نه تنها حفظش کنیم بلکه قدرت بی مانندی بهش ببخشیم.
اگر ندا وقت بده. استاد که برگشت زمان برای مصاحبه خواهم گرفت. اون وقت واقعا به هم نوعمون افتخار میکنیم. چند تاشون تو همین سایت هستن. ایشالا باهاشون هماهنگ میکنیم و اونها رو هم معرفی میکنیم. کسایی که در آینده جای این آقا کرسی تدرییس میگیرن[size=large][color=#FF4500]؟مهم اینه که موفق باشی. مهم نیست در چه موضوعی. هر جا هستی اونقدر خوب کار کن که وقتی بقیه بفهمن ام اس داری نگاهشون رو تغییر بدن. اون موقع همه رسالتمون رو انجام دادیم .

تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , ابراهیم , مـه ســـا , الهام ج , رامنا , ماه , محبوب64 , shahrzad.s , هانیه , م.ه , زهرا59 , leili-asmaneh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست