•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریزش مو
بچه ها جون از اونجایی که من واقعا دارم کچل میشم confused و اینو میدونم که این یکی از عوارضی هست که سینوکس ممکنه در بعضی ایجاد کنه ( دکترم تایید کرد این قضیه رو ) لطفا اگه راههایی رو امتحان کردید که نتیجه داده به منم بگید . مرسی agreement2
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : minoshka , chipchip
آقا گزنه گزنه اینجا
بعدشم یه صابونی هس از زیتون یا برگ زیتون دقیقا نمیدونم ، درس میشه خــــایلی خوبه ، فقط از اونجایی که شوما خانومی نمیدونم بزنی به سرت نزنی به سرت icon_cry موها رو خشک میکنه ، قیمتشم زیاده ، بعدشم باید بیای رودبار بخری
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : neda.n , minoshka , nahid
اثر گزنه بیشتره یا اونی که میگی ؟
منم ریزش مو دارم و نمیدونم برم زینک بخورم یا گزنه بزنم به سرم یا .... ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : chipchip
ناهید جون زینک پلاس ظاهرا خیلی موثره هر چند که تو این ده دوازده روزی که من میخورم چندان تاثیری نداشته البته خب مطمئنا الان در شرایط من یه درمان اساسی و حمله ای برای این وضعیت لازمه چون زمان زیادیه و من هی بهش بی توجهی کردم تا الان که دیگه وضعیت فاجعه شده
سجاد شنیدم کپسول گزنه هم هست . آیا واقعا هست و اون صابونه آیا مو رو خشک می کنه ؟
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : nahid , chipchip , رزمینا
كپسولي هست بنام: vitamins for the hair
كه قيمت آن حدود 65 هزار تومان است به تعداد 70 عدد در يك بسته قوطي. روزي 1 عدد.
كه همه عوامل موثر بر اي بهبود ريزش مو، رشد مجدد مو و ضخيم شدن تار مو را داراست.
حاوي روي،... و سبوس برنج است(حدود 30 عنصر).
در عين حال براي نتيجه بهتر لازم است انجير هم مصرف شود و هفته اي 1 بار حنا روي موها گذارده شود.
مصرف ماست و دوغ و ادويه جات تند در طبايع گرم(صفرا- دم) براي ريزش مو مضر هستند.
فلز روي در محيط حاوي كلسيم جذب نمي شود لذا فقدان آن يكي از عوامل ريزش مو است.
براي شستشو موي سر نيز از صابون 12 گياه استفاده كنيد.
از درد مناليـد كه مردان ره عشـق ........ با درد بسـازند و نخـواهند دوا را
حديث:" من اراد البقاء و لا بقاء له ..."
" هر كس طالب بقاء است در حاليكه بقاءي نيست 4 كار انجام دهد: خوردن سيب در سحرگاهان ..."
 تشکر شده توسط : neda.n , chipchip , omid , رزمینا , nahid
(2013/06/30, 09:18 PM)neda.n نوشته است: ناهید جون زینک پلاس ظاهرا خیلی موثره هر چند که تو این ده دوازده روزی که من میخورم چندان تاثیری نداشته البته خب مطمئنا الان در شرایط من یه درمان اساسی و حمله ای برای این وضعیت لازمه چون زمان زیادیه و من هی بهش بی توجهی کردم تا الان که دیگه وضعیت فاجعه شده
سجاد شنیدم کپسول گزنه هم هست . آیا واقعا هست و اون صابونه آیا مو رو خشک می کنه ؟

گزنه رو که ما تازه شروع کردیم ، ولی میدونم که خـــایلی ها استفاده میکنن ، کپسولشو نمیدونم باید برم سوال کنم ، ولی مطمئنن خودش بهترتره love28

ولی اون صابونه رو من فک کنم 7 8 سال استفاده میکنم ، ینی تو این 7 8 سال یه بارم شامپو نزدم angry2 ، من واس خاطر تغییر آب و هوا و بلند کردن مو شدید ریزش مو داشتم angry3 ، ولی این صابونه خوب کنترلش کرده Rolleyes ، یه صابون دست سازه ، بسته بندی و از این صوبتا هم نداره هآ ، کچل شدین نگین سجاد کچلمون کرد

موهارو بشدت خشک میکنه که واسه ما فرقی نمیکنه خشک باشه نرم باشه ما همینجوری یلخی میریم بیرون Sleepy ، شوما ها خو ولی فرق دارین woman ، میشه از نرم کننده استفاده کرد
 تشکر شده توسط : neda.n , یه غریبه , omid , رزمینا , nahid , برگ 7
دوست جونا! من موهام وحشتناک میریخت. ینی افتضاحconfused اول رفتم موهامو کوتاه کردمsad2 بعد زینک پلاس خوردم ( الانم می خورم) بعد خیــــــــــــــــــــــــــــــلی بهتر شدم. ینی رسما داشتم کچل میشدم ولی زینک پلاس نجاتم داد.
یه چیزی که مهمه اینه که باید یه مدت زینک پلاس بخورید تا اثرشو ببینید. بعد اینکه مرتب بخورید . ینی خوردنشو فراموش نکنید که هر وقت یادتون اومد بخورید. ایشالا شما هم جواب می گیریدicon_question
 تشکر شده توسط : neda.n , chipchip , omid , رزمینا , nahid
من روزی یه دونه کلسیم منیزیم زینک میخوردم ولی فکر کنم مقدار زینکش کافی نیست و کمتر از زینک پلاسه . از طرفی هم حتی الان که تابستونه من زیاد آب نمیخورم، یعنی نمیتونم بخورم. برای همین قرص های مختلف سخته برام. اگه همون کلسیم منیزیم زینک با زینک زیادتری بود خوب بود!icon_cryconfused
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : neda.n
بتافرونم باعث ریزش مو میشه
چون منم کلی موهام ریختهUndecided
همه چی آرومه.....
دل من استثناست....Blush
 تشکر شده توسط : برگ 7
آقا گفته بودینآ گزنه شامپوشم هست یا نه ...
سوال کردم مثه اینکه یه شامپو هست گزنه و نعنا باهم
نمیدونم تاثیرش رو ریزش مو چجوریاست ولی اونایی که استفاده کردن میگن خایلی باحاله . مخصوصا که سر رو فوق العاده خنک میکنه
اسم شامپوشو نمیگم تبلیغات نشه angel
آقا ما خودمون نزدیم ، زدین کچل شدین به من ربطی نداره evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : neda.n , برگ 7

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10