امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقادات و پیشنهادات مرتبط با انجمن خوزستان
والله ما هم چیزی ندیدیم از انجمن بعضی برنامه هاشون مال از ما بهترونه
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : shaytoon
کارهایی انجام میده انجمن.البته نبایداینو نادیده گرفت که واسه انجام هرکاری بایدچقددوندگی کرد تا رضایت آقایxوخانمyرو گرفت.درضمن انجام هرطرحی نیازمند گرفتن اعتبار از دولته که این دولت جون به عزراییل میده اما یه قرون پول نمیده!!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : maryamgoli , shaytoon , anaram
باید ببینید انجمن های دیگه چکار میکنن مهتاب خانم.
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : shaytoon
بهرحال باید اینو هم در نظر بگیرید بچه ها که انجمن نمیتونه یکی یکی بیاد در خونه هاتون و برنامه هایی رو که اونم به سختی در یه مکان خاص و شرایط خاص میتونه ارائه بده ، در اختیارتون بذاره
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : fireboud , shaytoon
من خودم به شخصه درچندمورد شاهد کارکردهاشون بودم.نمیگم همش مثبت وقابل قبول بوده ولی با این شرایطی که توی خوزستان وجودداره که هیچکدوم از حقوقمونو درنظرنمیگیرن وتازه بخاطر کارهاییکه واسمون انجام نمیدن منت هم میذارن،اینکه کسی یاکسانی پیدابشه که یکی دوتا کارانجام بده نباید نادیده گرفته بشه.البته نظر مریم جون هم بسیار محترمه.حتما ایشون کارکرد مثبتی ندیدن
 تشکر شده توسط : shaytoon , maryamgoli
من که همیشه زحمات خانم کوشکی رو میبینم و از اونایی که تو انجمنن ممنونمicon_question
حقوق اینا رو پزشکای مسئول انجمن میدن.از اونا هم ممنونمicon_question
خب مسلما همایشهای سالانه میتونه بهتر از اینا هم برگزار بشه

یه بار دکتر زرین آزادی رو دعوت کرده بودن همایش.روانپزشکی که سرطان داشته و باهاش مبارزه کرده و بجای 6 ماه بیش از 14 ساله که داره زندگی میکنهicon_biggrinagreement2
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : shaytoon , maryamgoli , movahedi
اتفاقا منم توی اون همایش بودم اما طی دوروز برگزار شد ومن نتونستم روز دوم رو برمconfused2confused2confused2
 تشکر شده توسط : maryamgoli , shaytoon , movahedi
(2013/05/05, 07:53 PM)paeazan نوشته است: من که همیشه زحمات خانم کوشکی رو میبینم و از اونایی که تو انجمنن ممنونمicon_question
حقوق اینا رو پزشکای مسئول انجمن میدن.از اونا هم ممنونمicon_question
خب مسلما همایشهای سالانه میتونه بهتر از اینا هم برگزار بشه

یه بار دکتر زرین آزادی رو دعوت کرده بودن همایش.روانپزشکی که سرطان داشته و باهاش مبارزه کرده و بجای 6 ماه بیش از 14 ساله که داره زندگی میکنهicon_biggrinagreement2

خب اینکه بجا 6 ماه سالها زندگی کرده حتما شیوه زندگیش رو تغییر داده داروهاشو استفاده کرده
و به حرف مردم بی اهمیت بوده
والله

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : movahedi
چند وقت پیش قرار بود چند نفری همدیگر رو ملاقات کنیم
پیشنهاد دادم دوستهای داخل انجمن حضور داشته باشن( تو انجمن همدیگرو ببینیمTongue)
اما انجمن قبول نکرد و اجازه نداد
الان که این تایپک رو دیدم خواستم پپرسم چرا؟
وا آقا علی خب چه کاریه! من پیشنهاد دادم برین در یکی از کافی شاپ ها. مگه انجمن وقت این مهمون برازی ها رو داره؟Smile (16) خانم کوشکی که همیشه سرش شلوغه خیلی برسه برای بیمارها توضیحات تزریق و .. رو بده
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : omid , یوسفی نازنین

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی انجمن ام اس استان خوزستان مهرابی کوشکی 10 14,690 2020/05/08, 03:12 PM
آخرین ارسال: Tanhafatima
  کلاس های ورزشی انجمن ام اس خوزستان مهرابی کوشکی 11 9,147 2018/02/25, 04:32 PM
آخرین ارسال: Kimia naderi
  ارتباط با مسئولین انجمن استان خوزستان anaram 27 24,082 2018/02/11, 01:37 PM
آخرین ارسال: گلبرگ
  برگزاری کلاس مسائل مرتبط با یائسگی دربانوان مبتلا به ام.اس منیره مهرابی کوشکی 0 1,934 2017/04/10, 11:21 AM
آخرین ارسال: منیره مهرابی کوشکی
  برگزاری دوازدهمین همایش سالانه انجمن ام.اس خوزستان منیره مهرابی کوشکی 0 2,309 2016/10/30, 10:08 AM
  برگزاری شانزدهمین همایش بیماران ام.اس استان خوزستان منیره مهرابی کوشکی 1 3,566 2015/12/25, 09:38 PM
آخرین ارسال: hadisss
  سرویس ایاب ذهاب درمسیرهای شانزدهمین همایش بیماران ام.اس خوزستان منیره مهرابی کوشکی 0 2,131 2015/12/16, 12:36 PM
  اطلاعیه های انجمن استان خوزستان anaram 86 41,104 2015/11/21, 09:29 AM
آخرین ارسال: monirekm
  صحبت های دکترمجدی نسب دربرنامه طعم زندگی شبکه خوزستان مهرابی کوشکی 15 11,502 2015/11/03, 10:29 AM
آخرین ارسال: hadisss
  تخفیف لوازم التحریر و ... جهت بیماران ام.اس استان خوزستان مهرابی کوشکی 7 4,303 2015/10/04, 07:48 PM
آخرین ارسال: msn.alvandi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست