•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعای کشف مكمل گياهي به عنوان داروي ام.اس در تبريز!
بعیده از ایرانی جماعت آبی واسه ما گرم بشه!!!!!
نشه جریان داروی ایدز!!!!!!!
 تشکر شده توسط : فرناز
خواهش میکنم.بله سینووکس رو مصرف میکنم هنوز.هر دوتا رو در کنار هم رعایت میکنم.
انسان نقطه ای است بین دو بی نهایت
بی نهایت لجن و بی نهایت فرشته
*بنگر به طرف کدام یک می روی!؟*
همین الان زنگ زدم انجمن تهران گفت رد شده قراره خبرشم تو تلویزیون بدن
امروز شنبه 30 دی !!!!!!!متاسفانهangryangry
گاهی سکوت برای بقا لازمه ؛نشکونش
چرا اینهمه استرس دارید همتون ،درسته آدما به امید زنده اند، من از این خانم تشکر می کنم که 5/2سال از عمرشو واسه پیدا کردن دارویی واسه ماها گذاشته، بعدشم همونی که درد رو گذاشته شفای اون درد رو هم گذاشته ، فقط باید بگیم خدایا به خاطر این نعمتتم شکر ..و.
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

تشکر شده توسط : ghaside , tala , roya-n , sahel1
دوستان عزیزم سلام
این خبر ،خبر خوبیه ولی تا حالا چند بار از این قبیل خبرهای خوشحال کننده از تلویزیون ایران پخش شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟icon_cry همه ما امیدواریم یه روزی علم پزشکی اینقدر پیشرفت کنه که این بیماری هم مثل خیلی از بیماری ها راه درمان قطعیش پیدا بشه.به نظر من اگه بیماریمون رو تحویل نگیریم و بی محلیش کنیم یواش یواش خودش دمشو میزاره رو کولشو میرهTongue
این خبر رو اون شب تو گفتگو ساعت 20 هم اعلام کرد.
این تاییدی نداره.شما اومدی میگی دارو برای استادت ساختی خوب خیلی خوبه.من با دکتر صحراییان و نیک سرشت صحبت کردم...میگن اصلاً نمیشه گفتن باید بررسی بشه.
مکانیسم عمل این دارو چیه که میخواد میلین تولید کنه؟میلین رو فقط یه سری از سلولهای خاص بنیادی بدن هستن که میتونن تولید کنن؟یعنی باعث تولید این سلولها میشه؟اصلاً دکتر خندش گرفت
بعدشم شما عملکرد دارو رو روی چند نفر به چه مدت بررسی کردی؟دارو باید رو یه جامعه اماری خیلی بزرگ به مدت چند سال بررسی بشه بیمارها باید ماهانه ام ار ای بشن...حجم ضایعات بررسی بشه میزان پیشرفت بیماری بررسی بشه و هزار چیز دیگه.
اعلام این خبر تو اخبار سراسری و بدون تایید استادای بزرگ این رشته یه کار بدون فکر و غیر منطقی بود که امیدی کاذب رو به وجود اورده.
خود شخص این خانم رو آوردن تو گفتگوی خبری ساعت 20 و این در مورد این مطلب باهاشون صحبت کردن.
درسته رشتمون نیست و اطلاعاتی روش نداریم ....اما میفهمیم اینا رو عزیزم.
نخوردیم نون گندم .ولی تا دلت بخواد دیدیم دست مردم عزیزم
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : Parla , ghaside , paeazan , ماه , ehsan 10054 , آیدا , نازی ی , sahel1
(2013/01/19, 05:28 PM)sooorooosh نوشته است: این خبر رو اون شب تو گفتگو ساعت 20 هم اعلام کرد.
این تاییدی نداره.شما اومدی میگی دارو برای استادت ساختی خوب خیلی خوبه.من با دکتر صحراییان و نیک سرشت صحبت کردم...میگن اصلاً نمیشه گفتن باید بررسی بشه.
مکانیسم عمل این دارو چیه که میخواد میلین تولید کنه؟میلین رو فقط یه سری از سلولهای خاص بنیادی بدن هستن که میتونن تولید کنن؟یعنی باعث تولید این سلولها میشه؟اصلاً دکتر خندش گرفت
بعدشم شما عملکرد دارو رو روی چند نفر به چه مدت بررسی کردی؟دارو باید رو یه جامعه اماری خیلی بزرگ به مدت چند سال بررسی بشه بیمارها باید ماهانه ام ار ای بشن...حجم ضایعات بررسی بشه میزان پیشرفت بیماری بررسی بشه و هزار چیز دیگه.
اعلام این خبر تو اخبار سراسری و بدون تایید استادای بزرگ این رشته یه کار بدون فکر و غیر منطقی بود که امیدی کاذب رو به وجود اورده.
خود شخص این خانم رو آوردن تو گفتگوی خبری ساعت 20 و این در مورد این مطلب باهاشون صحبت کردن.
درسته رشتمون نیست و اطلاعاتی روش نداریم ....اما میفهمیم اینا رو عزیزم.
نخوردیم نون گندم .ولی تا دلت بخواد دیدیم دست مردم عزیزم

چرا اینهمه منفی باف هستین .angryangry
پزشکان مغز و اعصاب تایید نمی کنن جون اصلاً اعتقادی به طب سنتی و گیاه درمانی و رژیم غذایی گرمیجات ندارن
در ضمن هیچ موقع یه استاد دانشگاه که شناخته شده هم هست ، نمیاد به دروغ بگه علائمم بجز ضعف عضلانی از بین رفته

گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , فرناز , ostad2000 , najva , mahsa66 , roya-n
من امروزدرموردداروی گیاهی که در تبریزازمایش شده شنیدم ومیخواستم بدونم ایا کسی اطلاعاتی در اِن موردداره؟Huh
(2013/01/19, 05:28 PM)sooorooosh نوشته است: این خبر رو اون شب تو گفتگو ساعت 20 هم اعلام کرد.
مکانیسم عمل این دارو چیه که میخواد میلین تولید کنه؟میلین رو فقط یه سری از سلولهای خاص بنیادی بدن هستن که میتونن تولید کنن؟یعنی باعث تولید این سلولها میشه؟

سروش راست میگه ها !! مگه میشه شربت گیاهی میلین بسازه HuhHuhHuhHuh وقتی این خبرا رو میشنویم اینقدر ذوق زده میشم که به اینجاهاش فکرنمیکنم DodgySad
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : sooorooosh , ehsan 10054 , آیدا , نازی ی
(2013/01/19, 05:57 PM)parisa2011 نوشته است: چرا اینهمه منفی باف هستین .angryangry
پزشکان مغز و اعصاب تایید نمی کنن جون اصلاً اعتقادی به طب سنتی و گیاه درمانی و رژیم غذایی گرمیجات ندارن
در ضمن هیچ موقع یه استاد دانشگاه که شناخته شده هم هست ، نمیاد به دروغ بگه علائمم بجز ضعف عضلانی از بین رفته
خانم محترم منفی بافی چیه؟
چرا شما اینجوری میگین؟مگه من کسی رو به دروغ گفتن متهم کردم؟
فکر میکنین این درمانه برین مصرف کنید.اگر واقعا درمان باشه نیازی به تبلیغ وحمایت شما نداره.
من نمیرم خبرامو از رو اینترنت با یه سرچ پیدا کنم.مثل شما که فقط و چندتا دیگه که فقط کپی پیست میکنین.
من یا ترجمه میکنم.یا از خود شخص صحراییان و نیکسرشت و برهان حقیقی و عظیمی مستقیم سوال میکنم.
لطف کنید و بی مورد کسی رو متهم به چیزی نکنید
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : parisa2011 , paeazan , ehsan 10054 , آیدا , نازی ی , نازلی

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 14