امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل تاپیک گفتگوی اعضا
من یه سری به این تاپیک زدم. اولا که تو 2 صفحه آخر اصلا نفهمیدم مشکل چی بوده. چون درحال گپ زدن بودین فقط. بعد که صفحات اول رو خوندم متوجه شدم که گویا یه مشکل فنی بوده. اما انصافا این مشکل به راحتی میشد حل بشه. یکی از بچه ها که این مشکل رو داره گزارش بده و مسئولش هم پیگیر رفعش باشه. دلیلی نداره وقت و انرژیتون رو اینطوری هدر بدین. ما تو مملکتمون دچار قحط الرجال هستیم اما فکر نمی کنم تو این انجمن قحط الموضوع داشته باشیم. برای چی اینقدر رو کوچکترین مسائل مانور می دین و یه جوری راجع بهش حرف میزنین که گویا از این مهمتر وجود نداره. تازه وسطش هم که اصلا راجع به همین هم حرف نمیزنید. این اتفاق باعث میشه مخاطبینمون کم تر بشن. وقتی من نوعی بیام این صفحات رو بخونم ببینم 2 کلمه حرف بدرد بخور توش نیست خوب برای بار دوم وقت نمیذارم بیام. نمیدونم بهنام جان کی به تو گفته برای این موضوع تاپیک باز کنی اما با شناختی که از بچه ها دارم بعیده که همچین نظری داشته باشن
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : kami , yaro , Majid
(2010/06/13, 09:00 AM)MAHDI نوشته است: نمیدونم بهنام جان کی به تو گفته برای این موضوع تاپیک باز کنی اما با شناختی که از بچه ها دارم بعیده که همچین نظری داشته باشن

مهدی جان من گفتم که یه موضوع باز کنن ، چون خیلی بهتر از اینکه که توی گفت و گوی اعضا در موردش حرف بزنیم ، مشکلات سایت رو یه جا باید مطرح کرد ولی سر جای خودش و جاش هم اینجاست ، اما واقعاً این پست هایی که تو دو صفحه آخر دیده می شه جای تاسف داره . فکر کنم بچه ها این تاپیک رو با گفت و گوی اعضا اشتباه گرفتن .

ما توی انجمن یه تاپیک داریم به اسم گفت و گوی اعضا که همه بچه ها آزادن اونجا هر چی دوست دارن بگن ، اما تاپیک های دیگه جای این مدل بحث ها نیست .
 تشکر شده توسط : pariya , مـه ســـا , mohammad.ali , hamid
درسته باید چنین تایپکی در مورد مشکلات سایت باز بشه و دوستان بیان مشکلاتو اینجا مطرح کنند و در تایپکهای دیگه مطرح نکنن تا اینجوری شلوغ نشه، اسم این تایپک رو هم بهنام فقط مختص تایپک گفتگوی اعضا باز کرده که مدیران محترم باید اسمشو عوض کنند و فقط مشکلاتو اینجا مطرح کنند و به قول آقامجید با تایپک گفتگوی اعضاء اشتباه نگیرن Smile
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

دليل كم شدن ارسال هاتون ميتونه اين باشه ::
من دو روز پيش تعداد زيادي از تاپيك هايي كه بازديد زير 50 تا داشت رو به تاپيك متفرقه منتقل كردم و در اين بين بودند تاپيك هايي كه به فرض 4 تا پست داشتند و مضامين اونها چيزي در حد ( از پست شما ممنونم ) بود . كه اين پست هاي نچندان مهم پاك شدند تا تاپيك منتقل بشه و با چندين پست باعث بي نظمي تاپيك متفرقه نشه .

ولي اينجوري كه شما ميگيد حدود 100-200 تا از ارسال ها كم شده كه دليل دومش rebuild كردن باشه و باز شماري تعداد ارسال ها . و اينم بر ميگرده به همون درصد خطايي كه سينا گفت . چون شمارش پست در انجمن سرگرمي برداشته شده و قبلا شمارش وجود داشت با count جديد شمارش سرگرمي حذف شد و بدين ترتيب تعداد زيادي از ارسال هاي دوستان كم شد .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : mohammad.ali
من یک مشکل دیگه هم دارم. در همه تاپیکها، شکلکها غیرفعاله و من نمیتونم احساساتم را بروز بدم. لطفا این مشکل من را هم حل کنید.
سپاس
(2010/06/13, 12:06 PM)شفا یافته نوشته است: من یک مشکل دیگه هم دارم. در همه تاپیکها، شکلکها غیرفعاله و من نمیتونم احساساتم را بروز بدم. لطفا این مشکل من را هم حل کنید.
سپاس

مشكل از ورژن مرورگرتون هست .
اگه از فايرفاكس يا اينترنت اكسپلورر 8 استفاده كنيد مشكل حل ميشه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
من فکر میکنم اینجا تاپیک مشکل تاپیک گفتگوی اعضای بود که اونم شکر خدا حل شد ....
دیگه چرا هی اضافه میشه ؟
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2010/06/13, 03:09 PM)Sina نوشته است: من فکر میکنم اینجا تاپیک مشکل تاپیک گفتگوی اعضای بود که اونم شکر خدا حل شد ....
دیگه چرا هی اضافه میشه ؟

میدونی چرا هی اضافه میشه؟واسه این که تو میای یه سوال میپرسی مثل همین الان و منم مجبور میشم جوابتو بدم مثل همین الان اونوقت همین الان 2 تا پست به همین راحتی و به همین خوشمزگی به این تایپیک اضافه میشه.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
(2010/06/13, 01:01 AM)hamid نوشته است: فكر كنم مجبور باشيم از اين به بعد به منحرف كننده تاپيك اخطار بديم .
ارسال هاي بي ربط به تاپيك حذف خواهد شد

ببخشيد sad2
(2010/06/13, 11:22 AM)hamid نوشته است: دليل كم شدن ارسال هاتون ميتونه اين باشه ::
من دو روز پيش تعداد زيادي از تاپيك هايي كه بازديد زير 50 تا داشت رو به تاپيك متفرقه منتقل كردم و در اين بين بودند تاپيك هايي كه به فرض 4 تا پست داشتند و مضامين اونها چيزي در حد ( از پست شما ممنونم ) بود . كه اين پست هاي نچندان مهم پاك شدند تا تاپيك منتقل بشه و با چندين پست باعث بي نظمي تاپيك متفرقه نشه .

ولي اينجوري كه شما ميگيد حدود 100-200 تا از ارسال ها كم شده كه دليل دومش rebuild كردن باشه و باز شماري تعداد ارسال ها . و اينم بر ميگرده به همون درصد خطايي كه سينا گفت . چون شمارش پست در انجمن سرگرمي برداشته شده و قبلا شمارش وجود داشت با count جديد شمارش سرگرمي حذف شد و بدين ترتيب تعداد زيادي از ارسال هاي دوستان كم شد .

يعني صد و 40 تا از تاپيكاي من بي ارزش بودن ؟ confused
حميد هي ميخوام چيزي نگم و كوتا بيام نميذاريدا ! angry
بشكنه اي دست ...
اون بهنام كه اينطوري تو روم در مياد
اين از تو كه حرفامو پاك ميكني
بيا و بچه بزرگ كن angry3
محسن هم كه اونوره اصن مثه ما نشده
دور و وره خونواده خارجيش ميپره . انگار نه انگار بچه منه
مجيد ، دلبندم ، پسره خوبم من يگانه اميدم به توئه love28
آنارام باشید

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال