•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟
دوستان اگر نگرانید که بچه ممکن است ام اس بگیره می خواهم بگویم جای نگرانی ندارد به چند دلیل
1- احتمال بسیار پائینی وجود دارد که ام اس به فرزند منتقل شود ( 5 % )Smile (52)
2- ام اس ظاهرا (البته از کشفیات خودم است و اصلا علمی نیست) نسل به نسل داره قدرت خودشو در تخریب از دست می دهد مثلا نسل قبلی که ام اسی می شد اثرات بیشتری را متحمل می شد تا نسل جدید و نسل بعدی هم آثار سوء کمتری را متحمل می شوند که شاید حتی به آن نتوان گفت بیماری هر چند الان هم دیگر ام اس بیماری نیست بلکه یه خورده بیماری محسوب می شود.scared0012.gif
3- یه برنامه ار رئیس بخش تحقیقات ام اس در آمریکا دیدم که رئیس مرکز با صراحت از درمان ام اس صحبت می کرد و مجری پرسید شما از درمان صحبت می کنید در حالی که ام اس درمان ندارد و رئیسه گفت امروزه تا 80 و حتی 90 درصد ام اس کنترل می شود و تحقیقات به درمان قطعی نزدیک شده نمی توان گفت کی اما خیلی نزدیکه پس می توان به جرات از درمان ام اس صحبت کرد.jumping0047.gif
4- پیشنهاد جدید متخصصان ایرانی هم این است که ام اس از بیماری صعب العلاج به بیماری با علاج نسبی تغییر کند تا درمان قطعی هم بیاید.tongue0011.gif
5- از همه مهمتر اینکه حتی اگر بر فرض محال بچه هم ام اس بگیرد در دورانی ام اس می گیرد که مثلا امروز بگوئیم بچه سرما خورده این مسئله که نگرانی ندارد.love28
 تشکر شده توسط : neda.t , yummy , فرناز , Parla , mehdernet2 , فریبا
sad2sad2sad2

ینی میشه منم مامان بشم و بتونم برا بچه م مادری کنم؟چرا من اینقد میترسم؟؟
توروخدا بیشتر بگین Sad
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : فرناز , najva , ابراهیم , mehdisalimi , 666 , Mirani , spi.hmi76 , ساغر , missmaryam2005
آره بابا. توکل کن به خدا نی نی تونم میاد . ما هم میام کادو میاریم.
 تشکر شده توسط : Mirani , yummy , spi.hmi76 , یه غریبه , هانیه
توکل به خدا.حرف دکترتونم گوش بدید دیگه حلهagreement2
 تشکر شده توسط : yummy , spi.hmi76
سلام
من چند جا خوندم که باید حتما قبل از بارداری دارو رو قطع کرد و بعد از زایمان معمولا بیماری تشدید میشه. کسانی که تجربه بارداری رو داشتند می تونند بگند که واقعا بعدش بیماریشون پیشرفت کرد یا نه؟
 تشکر شده توسط : spi.hmi76
مریم جان من تو سایت از مامانا خیلی پیگیری کردم
آره وضع یه سری بدتر شده
اما بیشتریا نه
از مصرف آخرین دوره آمپول باید سه ماه بگذره بعد اقدام کنی
البته مامانایی هم تو سایت داریم که این فرمولو رعایت نکردن و خداروشکر بچه های سالمی دارن
همه چیز بستگی به خواست خدا داره البته بنده هم باید رعایت کنه
باور کن:
همیشه خدا جای شکرشو باقی میذاره.
 تشکر شده توسط : yummy , spi.hmi76 , ساغر
(2011/09/04, 02:58 PM)Hasty نوشته است: من 20 ساله که ms دارم موضوع رو زمانی متوجه شدم که دخترم رو بارداربودم اون الان داره برای ورود به دانشگاه آماده میشه...دختر بسیار با هوشیه من به اندازه جونم دوستش دارمlove28love28love28
مامان الهام بعد از اینکه فهمید ام اس داره الهام رو باردار شد
الان الهام 20 سالشه و مامانش یک ساله به دلیل ام اس فوت کرده
نمیدونم شاید بیماری اون پیشرفته تر از شما بوده که فوت کرده
ایشاله روز به روز سالم تر باشین
 تشکر شده توسط : spi.hmi76
سلام دوستان من یه ساله ازدواج کردم حالا اگه خدا بخواد منو خانومم تصمیم گرفتیم بچه دار بشیم با توجه به اینکه من مرد هستم چقدر احتمال داره این بیماری به بچه منتقل بشه ؟ اصلا منتقل میشه؟
 تشکر شده توسط : gilane , spi.hmi76 , ahad7
دوست عزیز ام اس بیماری ارثی نیست
ولی خیلی بخوان سختگیرانه نگاه کنند میگن 5% احتمالش هست که فرزند هم دچار این عارضه بشه
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : gilane , spi.hmi76 , maede
ولی مرضیه جان اونجوری که من شنیدم برای آقایون 1تا 3 % هستش که مامان من اون موقع که رفته بود بیش دکتر علیرضا گفته بودن اصلا امکانش نیست که به بچه انتقال پیدا کنه.
آخر هرچیزی خوبه ، اگه خوب نشد پس هنوز آخرش نشده!

چارلی چاپلین
 تشکر شده توسط : yummy , spi.hmi76 , maede

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 21