•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تكرر و احتباس ادرار- بی اختیاری
دوستان کدومتون سونوگرافی مثانه انجام دادین ؟
مثل سونوگرافی های معمولیه ؟
چه مشکلی رو میتونن باهاش تشخیص بدن ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
کلا در ماها علت مشکلات مثانه ام اسه؟
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
(2011/12/16, 10:25 AM)nahid نوشته است: دوستان کدومتون سونوگرافی مثانه انجام دادین ؟
هیچ فرقی نمیکنه فقط در دونوبت با مثانه پر و خالی انجام میشه
مقدار باقیمانده ادرار بررسی میکنن
 تشکر شده توسط : nahid , غزل
(2011/09/09, 11:01 PM)هاجی نوشته است: دوستان کسی قرص بتاناکول استفاده میکنه؟

آره من قدیم می خوردم.خیلی آشغال بودوبدتر از بدم کرد.

(2011/12/15, 07:49 AM)somaye_602000 نوشته است: بچه ها تکرر ادرار میتونه نشونه حمله باشه؟؟؟؟ من از دیروز این مشکل را پیدا کردم لطفا راهنماییم کنید

نه بابا خیالاتی نشو.من وقتی استرس دارم یا عصبی هستم این طوری میشم.

(2011/12/16, 10:29 AM)somaye_602000 نوشته است: کلا در ماها علت مشکلات مثانه ام اسه؟

آره همین طوره.

(2011/12/16, 10:25 AM)nahid نوشته است: دوستان کدومتون سونوگرافی مثانه انجام دادین ؟

آره مثل سونوگرافی معمولی هست.واقعیت رو می خوای بدونی؟هیچ.فکر می کنم یک 7-8 باری انجام دادم همین سونوگرافی مثانه رو.

من همه این کارها رو کردم.سو نو گرافی کلیه و مثانه.سیستوسکوپی.یوروداینامیکز.1 بار عمل هم کردم.دارو هم خوردم.آزمایش عفونت هم دادم.آنتی بیوتیک هم مصرف کردم.در کل بگم همه بیفایده و بهتر بگم الکی بود.دیگه الان یعد از 11 سال یک جز ثابت از زندگیم شده.یک مهمان ناخونده.الان دیگه خودم یک پا دکترم.wink2دیگه همه بی خیال کل روشهای به اصطلاح درمانی از هر نوعی شدم.حداقل هیچ کدوم در مورد من نتیجه بخش نبود.
الان بهترین کاری که می تونم پیشنهاد کنم استفده از سوند هست.در دخترها راحتر هست.با سوند باید آنتی بیوتیک استفاده بشه.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , هاجی , غزل
سلام
من کپسول خالی تهیه کردم و اونارو از زنجفیل پر کردم.
شکر خدا الان که حدود 3 ماه میشه از کپسولها( روزی یکی) استفاده میکنم مشکل تکرر ادرار ندارم.
طوریکه الان هر دو روز یک کپسول میخورم
happy0065.gif
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : somaye_602000 , طلایه , غزل , هاجی , رزمینا
همه مشكلات ام اس يه طرف اين يكى يه طرف ، از ترسم تا ميتونم بيرون نميرم ، هروقت هم مجبور ميشم برم بيرون از يك ساعت قبلش آب نميخورم تا برگردم خونه خفه ميشم از تشنگى، دكتر بهم قرص تولترودين داد كه البته تاثير چندانى نداشت. angry3
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : رنگین کمان , فرناز , موفقیت
من الان از وقتی سردی و گرمی را رعایت می‌کنم دیگه از اکسی بوتونین استفاده نمی‌کنم و وضعیت مثانه‌ام خیلی بتر شده agreement2 اینکه قدیمی‌ها می‌گن زیاد ادرار می‌کنی سردیت شده، راست بوده! Smile (16)
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : غزل , هاجی , رزمینا
دو سه ماهی میشه بعضی وقتا احساس میکنم کامل مثانم تخلیه نمیشه و وقتی از دستشویی میام احساس میکنم دوباره باید برم . رفتم دکتر( کلیه ومجاری ادرار) برام ازمایش وسونوگرافی نوشت . ازمایشمو نشون دکتر دادم گفت به خاطر اینه که اب کم میخوری. هنوز سونوگرافی انجام ندادم میترسم سونوگرافی انجام بدم وازمایشامو به دکتر خودم نشون بدم بگه از ام اسهsad2
باور نمیکنم ولی ................انگار غرور من شکست..................

اگه دلت میخواد بری...........اصرار من بیفایدست...................
(2012/01/25, 03:14 PM)ساحل نوشته است: دو سه ماهی میشه بعضی وقتا احساس میکنم کامل مثانم تخلیه نمیشه و وقتی از دستشویی میام احساس میکنم دوباره باید برم . رفتم دکتر( کلیه ومجاری ادرار) برام ازمایش وسونوگرافی نوشت . ازمایشمو نشون دکتر دادم گفت به خاطر اینه که اب کم میخوری. هنوز سونوگرافی انجام ندادم میترسم سونوگرافی انجام بدم وازمایشامو به دکتر خودم نشون بدم بگه از ام اسهsad2

برای رفع این مشکل، موقع دستشویی کردن با دست روی مثانه‌ات فشار بیاور. اگر نمی‌توانی کمی بیشتر به جلو خم شوی، عمل تخلیه‌ی مثانه بهتر و بیشتر می‌شود.
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : SSA , غزل , هاجی
من اغلب اگه به دستشویی رفتن فکر نکنم ممکنه ساعتها احساس نیاز نداشته باشم.
برای همین مدام به عفونت ادراری مبتلا میشم.
مثلا وقتی میخوام برای نماز مغرب وضو بگیرم گاهی میبینم که هنوز وضوی نماز صبحم رو دارم.
یعنی مشغول بودن به کار باعث میشه اصلا دستشویی رو فراموش کنم و معمولا فشاری رو احساس نمیکنم.
دکتر گفته هروقت عفونت داشتی خودت برو از داروخانه سیپروفلوکساسین بخر بخور!!

خودم آزمایش میدم
خودم دارو میگیرم
خودم هم ...
خلاصه خودم و خودم!
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : غزل , liliyam , zenith , hadisss , زیبا*

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star اشکال در اجابت مزاج - یبوست و بی اختیاری SSA 38 22,999 2015/07/12, 09:43 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان