امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی
سال قبل با دکتر صحراییان در مورد ساخت یه فیلم داشتیم صحبت میکردیم که البته من نخودی بودم همینجوری با دوستام رفته بودم یعنی من نمیخواستم فیلم بسازم

دکتر حرف خیلی جالبی زد ... گفت اگه برای ام اسی ها میخوای فیلم بسازی
باید یه فیلم برای اونایی بسازی که حالشون بده ... یکی برای اونایی که حالشون خوبه ... یکی برای خونواده ها ... یکی برای جامعه ... یکی برای دکترها ... یکی هم برای دولت ... و اینا هیچکدوم نباید فیلم اون یکی گروه رو ببینن

در این مباحثی مثل این تاپیک من به همه حق میدم ... یعنی همه دارن حرف حق و درستی میزنن و از طرفی دیگر و نگاهی دیگر همه دارن اشتباه فکر میکنن
ام اسه دیگه ... چیکارش میشه کرد ...
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : minoshka , hessam , paeazan , محدثه , یه غریبه , عمومهربان , فرناز , elijoon , Nooranta , sooorooosh , رزمینا , kaveh_plus , movahedi , coffeedot , سهند , Aram , SSA , parisa2011 , shaytoon , نازلی , MFhealth , آنا , khatereh. , رامنا , نازی ی , leili , simin , elham 66 , eglantine , ابراهیم , ماه , spring , علی دنیانورد , mari , همسر یک قهرمان , غم فروش

پیام های داخل این موضوع
RE: ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی - توسط Sina - 2013/07/12, 11:29 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص ahmad ebrahimi 128 81,049 2014/03/27, 06:43 PM
آخرین ارسال: reihane

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست