امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ با دکترلطفی ، دکترصحراییان و دکترسیکارودی(نکات مطرح شده)
(2013/05/13, 08:45 PM)earth نوشته است: دوست خوب نگفتند که داروهای گیاهی خوب نیستند. گفتند که کسی این خبط و خطا رو نکنه که داروی شیمیایی خودش رو کنار بگذاره و بچسبه به این درمانها. چون این گیاهان هزاران فرمول داره که آزمایشهای مشخص و واضحی روشون انجام نشده اما این داروی شیمیایی یه فرمول خاصه که آزمایش شده و جوابی یکسان داره و اینطور نیست که در مواقع خاص تاثیرهای متفاوت داشته باشه. دوست خوب راستش من هنوز این لینک رو کامل و با دقت گوش ندادم، ولی یه چیزی مطرح شد که بد نیست من اونو بگم دکتر لطفی گفتند که دکتر صحراییان تحقیقی اخیرن داشته اند به اسم شالاتنسیم. و موضوع تحقیقشون در مورد افرادی بوده که طی چندین دوره ی طولانی از بیماریهای مزمن به ویژه ام اس که منظور نظر ایشون بوده سوء استفاده کردند و می گم هنوز گوش ندادم ولی گوش می دم ببینم این قسمت تو این لینک هست خیلی جالب بود. ببینید بچه ها همه می دونیم که گل گاوزبان خاصیت آرامش دهنده داره ولی آیا کسی می دونه که همین گل گاوزبان باعث بالا بردن فشار می شه و اگه کسی در حال عصبانیت فشارش رفته باشه بالا خدای نکرده خیلی براش بده؟ من اینو از شخصی که در این مورد تخصصی داره زمان می گذاره شنیدم. و خیلی چیزای دیگه. بچه ها من الان خیلی خسته هستم ولی بعد گوش می دم به دقت اون قسمت گفته دکتر صحراییان رو گوش بدید خیلی جالب و مفید بود.
ی

ممنون دوست خوبمagreement2 من نوار رو کامل گوش دادم ولی الان همه ش و دقیق خاطرم نیست اما اینجا منظورم اون قسمتی که آقای دکتر در مورد تقویت حافظه حرف زدند و گویا گفتند من که دارویی برای تقویت حافظه نمی شناسم، بود(یه چی تو این مایه ها)
حرفتون کاملا درستهlove51اون قسمت شارلاتانیسم هم تو لینک بود و جالب بودSmile

راستش برای همین هم بود که من اون لینک چایی سبز رو گذاشتم چون مضراتش رو هم گفته بود می دونین اکثر ما فکر می کنیم گیاهی خوبه و ضرر نداره و شیمایی بده و نفعش بیشتر از ضررشه درحالی که داروی گیاهی هم عوارض خودش رو داره
 تشکر شده توسط : MFhealth , نازی ی , zenith , spring

پیام های داخل این موضوع
RE: جلسه پرسش و پاسخ با حضور دکتر لطفی و دکتر صحراییان - توسط OMG! - 2013/05/13, 10:06 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب «یک‌صد پرسش و پاسخ درباره ام‌اس» sina gt 0 2,096 2014/12/30, 03:58 PM
آخرین ارسال: sina gt
  بی‌پاسخ ماندن سؤال بیماران «ام‌اس» از وزارت بهداشت و بیمه/ هزینه sooorooosh 11 8,252 2014/05/30, 11:14 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آآیا کسی نیست که به پرسش وزیر بهداشت پاسخ بگوید؟! paeazan 0 2,110 2012/11/22, 08:02 PM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست