امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طب سنتی کیفیت زندگی بیماران‌ ام اس را بهبود می‌بخشد
(2013/08/01, 06:09 AM)ostad2000 نوشته است: خب آرام خانم نتیجه چی بوده تا الان؟
اون دوست تون که رو ویلچر بود چه تغییری داشته؟

نتیجه اینکه من پارسال هم که مراجعه کردم بدون مشکلات حرکتی بودم و سرپا، الان هم بدون مشکلات حرکتی هستم و سرپا فقط پارسال بالا و پائین رفتن از پله ها سختم بود و زود خسته میشدم و پاهام سست میشد اما الان مشکل خاصی با پله ها ندارم، و اینکه تا پارسال خستگی زیاد میومد سراغم و حالا دیگه خستگیم مثل سایر افراد معمولی هست و دست و پا گیرم نیست، تا پارسال دست و پای من یخ بود و همیشه سردم بود، حتی تو تابستون با شستن دست و صورتم لرز میکردم و زمستون که دیگه اوضاع وخیم بود چند تا چند تا لباس گرم میپوشیدم تا بلکه اندکی گرمم بشه که نمیشد، همیشه هم تو زمستون بر اثر سرما علائم بیماری عود میکرد و در اصل حمله اول بیماریم هم تو زمستون 86 بود که زمستون خیلی سردی بود و بر اثر سرما و استرس بزرگی که تو زندگیم رخ داد حمله بهم دست داد و بیماریم تشخیص داده شد، اما حالا بدنم گرم شده و زمستون 91 که گذشت به طور باور نکردنی همچین گرمم بود که بیشتر لباسهای گرمم رو بخشیدم رفت، منی که با کلی لباس و دو تا جوراب گرم پشمی و بوت خز دار و دست کش میرفتم بیرون،زمستون 91 کلا با تیپ و لباس تابستونی رفتم بیرون، بدنم گرم شده، الان دیگه تابستون از گرما کلافه میشم و برام لذت بخش هست وقتی مقایسه میکنم با سالهای گذشه که تو تابستون هم لرز میکردم از همین گرما لذت میبرم.

تو این یه سال تو زندگی مسائلی برام رخ داد که قبلا با اون مسائل علائمم عود میکرد و میرفتم زیر کورتون اما خدا رو شکر دکترم همچین مدیریت کرد که علائم همچنان خاموش موندن و تا حالا هیچ حمله ای رخ نداده

بر اثر مصرف داروها و تغذیه طب سنتی خیلی شادابتر و سرحالتر شدم وقتی که به دکترم گفتم احساس بهتری دارم بهم گفتن که یه کوچولو افسردگی داشتم و با یه شربتی که یادم داده بودن و خودم درست میکردم که توش زعفرون و گلاب داشت، اون افسردگی کوچولو هم برطرف شد.

اما در مورد اون دوستم که رو ویلچر بود، متاسفانه ایشون به علل مختلف شخصی و خانوادگی نتونست درست داروها و تغذیه اش رو انجام بده و از اوایل راه هم دیگه دنبال نکرد و متاسفانه گذاشت کنار

مطلبی رو که باید توضیح بدم اینه که طب سنتی با تداوم و پیگیری و دقت و طی زمان جواب میده، من حدود 3 یا 4 ماه بود که تحت نظر بودم بعدش بدنم ریزه ریزه شروع کرد به گرم شدن و دوم اینکه هر چی بیماری تو مراحل اولیه باشه بهتر و زودتر نتیجه میده تا بیمارانی که تو مراحل پیشرفته بیماری هستن، این بیماران مدت طولانی تری باید تحت نظر باشن
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : ماه , mari , paeeze , ostad2000 , رزمینا

پیام های داخل این موضوع
RE: طب سنتی کیفیت زندگی بیماران‌ ام اس را بهبود می‌بخشد - توسط Aram - 2013/08/01, 12:38 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرم تأیید بیماران خاص sadegh 13 18,172 2019/08/29, 10:58 PM
آخرین ارسال: hessam
  خبر خوش به بیماران MS niloofary 7 7,154 2016/11/27, 10:10 PM
آخرین ارسال: helli
  جام جهانی فوتسال هنرمندان به منظور حمایت از بیماران خاص paeazan 1 2,665 2015/03/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد
  ترکیبات دارویی جدید برای محافظت از سیستم عصبی در بیماران ام‌اس paeazan 1 3,796 2015/03/02, 08:09 PM
آخرین ارسال: aztab
  امید به زندگی در بیماران ام اس 10 سال كمتر از سایر افراد است hamdam 52 31,440 2015/01/30, 07:43 AM
آخرین ارسال: sasan-8
  کمک به بیماران مبتلا به ام اس با استفاده از زبانشان paeazan 1 3,667 2014/12/02, 09:13 AM
آخرین ارسال: فانی
  درد در برابر بیماران ام.‌اس كم می‌آورد hamdam 1 2,971 2013/06/02, 04:55 PM
آخرین ارسال: shokolat
  ام اس هم معنی مرگ نیست.(با تعدادی بیماران و نظرات دکتر لطفی) paeazan 29 18,971 2013/03/29, 01:50 AM
آخرین ارسال: فریبا
  خودمراقبتی موجب بهبودکیفیت زندگی مبتلایان به ام اس میشود sargol 0 2,414 2013/03/15, 12:16 PM
آخرین ارسال: sargol
  بیماران مبتلا به ام.اس، آلو و انجیر بخورند hamdam 0 3,005 2013/03/03, 04:32 PM
آخرین ارسال: hamdam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست