نظرسنجی: نظرسنجی شیمی درمانی
عالی
0%
0 0%
خوب
41.67%
5 41.67%
بد
58.33%
7 58.33%
در کل 12 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی شیمی درمانی در ام اس
Lightbulb 
سلام دوستان
جدیدا دارم دوران شیمی درمانی رو طی میکنم که میگن 80 درصد آمریکایی ها نتیجه گرفتن و خوب شدن و یکی دو نفر هم در ایران خودم دیدم خوب شدن و خودم هم دارم دورانشو میگذرونم که تا الان نتیجه خوب داده و دارم سعی میکنم با نرمشهای یوگا و تغذیه درست و حفظ ارامش همراه داروی شیمی درمانی بدون دیگه کرتن و اوونکس که دیگه دکترمعتمد واسم لازم ندانست چون دید دیگه روم تاثیری نداره و کرتن جز پوکی و ناراحتی معده و چاقی واسم چیزی نداره تجویز کرد فقط دارم با توکل به خدا و روحیه خود و مواردی که گفتم درمورد ورزش و تغذیه هی بهتر میشم تا یکی دو ماه دیگه دومیش رو در تهران بزنم تا 7مرتبه که اولیشو زدم و دومیش رو ادامه بدم و تا اینجا که راضیم حداقل از نزدن اوونکس چون از نظر روحی نتجاتم داده و خوشحالم و خداروشکر میکنم این راه سرراهم قرار داده و باعث شد از طریق این بیماری تجربه ها کسب کرد و با کسانی اشنا و دوست شدم که بهم خیلی چیزها یاد داد و ادم خدایی صبور و خونسردی شدم و یاد گرفتم چطور زندگی کنم و فکر اول خودم باشم از طریق چیزهایی که در وبلاگ و سایتم تو ارشیوش نوشتم: jomelatetalaii.ir و jomelatetalaii.parsiblog.com و ... که همش دلم میخواست وقتی نتیجه کامل گرفتم داخل این سایت به دوستان عزیز بگم و این خبر خوب رو بدم که میتونن با شیمی درمانی که اسمش اینه و عوارض بدی نداره فقط باید تحمل کنند و اصلا کچل نمیشن البته شاید رو هرکسی یه طور نشون بده ولی مثل شیمی درمانی های عموم نیست و نترنسن و برن جلو که خدا کمکشون میکنه واسه همیشه خوب میشن و راحتتر میتونن فعالیت کنن و زندگی فقط باید یاد بگیرین چطور ارامش همیشه داشته باشین تا دیگه این بیماری سراغتون نیاد و واسه اینکه بفهمین گفتم برین سایت و وبلاگ من قسمت ارشیوشو خوب بخونین تا نتجیه کارهای منو بهتر ببینین و بفهمین.
با ارزوی سلامتی و موفقیت واسه همه دوستان با توکل به خدا و امید به او
love51
 تشکر شده توسط : ALI REZA , Ermia , mysis , nead , ghaside , mari , Pooya.N , shahrzad.s , arezooo82 , mahdiye1989 , هانیه , برگ 7 , ساسان

پیام های داخل این موضوع
نظرسنجی شیمی درمانی در ام اس - توسط الهه السادات - 2012/11/19, 08:09 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست