امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخش مخصوص کابران غیر مبتلا و یا مشکوک به ام اس
با سلام به مدیریت محترم سایتicon_question
یه پیشنهاد یا بهتر بگم یه خواهش دارم
میشه یه بخش مخصوص برای گفتگو و سوالات افراد مشکوک به ام اس یا کسایی که مثل من علائم بیماریشون مثل ام اسه ولی هنوز تشخیص ام اس براشون ندادن و منتظر تشخیصند,بزارید تو سایت؟
دلیل این خواهشم هم اینه که من متوجه شدم گاهی سوالات و حتی درد دلهای افرادی مثل من باعث رنجش خاطر کاربرای مبتلا به ام اس سایت میشه.به نوعی حق هم دارند چون افرادی مثل من اضطراب و ترس زیادی دارن و حرفهای نا امید کننده میزنند و این ممکنه برای عده ای از کابرای مبتلا به ام اس خوشایند نباشه چون اونها این دوران رو پشت سر گذاشتند و میخوان زندگی تازه همراه با شادی داشته باشن و دوست ندارن این ترسها و اضطرابها با اومدن به این سایت و خوندن مطالب افرادی مثل من بهشون منتقل بشه.
پس اگه امکانش هست یه بخش مربوط به سوالات و گفتگو ما ها تو این سایت قرار بدین که هم افذادی مثل من با هم آشنا بشیم و هم فقط اون دسته از دوستای مبتلا به ام اس که خودشون راغبند و این بخش براشون خسته کننده یا آزار دهنده نیست به این بخش سر بزنند.
خیلی ممنون میشم اگر این خواهش من انجام بشه البته اگر امکانش هستicon_question
 تشکر شده توسط : sooorooosh , Ghost , ورپریده , عمومهربان , movahedi , mahdiye1989 , اميدوار , Exhautless , مرجان مولایی نژاد

پیام های داخل این موضوع
بخش مخصوص کابران غیر مبتلا و یا مشکوک به ام اس - توسط rana - 2012/09/17, 12:33 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان