امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ازپزشکان مهمان برنامه های صدا و سیما
بنظرمن امیدیک بیماری که کاملاناامیداست ,باحرف پزشکان هیچ امیدی پیدانمیکنه.امیدیک داروی تزریقی یاخوراکی نیست,امیدیک چیزی است کاملادست خودمون است.اگردیدمااززندگی مثبت باشدماکاملاامیذوارمیشیمواگرمنفی باشدملیاردهادکتربماروحیه بدن بازم روحیه امون ضعیف میمونه.من 2سال پیش هند,پیش یک پرفسورداخلی مغزواعصاب رفته بودم که الان دقیقااسم اون پروفسورخاطرم نیست.یک ساعت بامن حرف زد.تمام این یک ساعت موضوع صحبتش این بود,که روحیه ی عالی داروی تزریقی یاخوراکی نیست که بشودبرای شماتجویزکرد.گفت:روحیه ی عالی چیزی است کاملادست خودت است وگفت:بستگی داره دیدت ازندگی چی باشد.اون پرفسوری یک ام ارای برام نوشتندکه من نگرفتم.یک نوارمغزبرای من نوشتندکه اونوگرفتم.نوارمغزم روکه نگاه کردبمن گفت بهترین نوع ام اس روداری برای همین اسم ام اس روازمغزت بندازبیرون.بمن گفت:مواظب باشم به افرادی که مبتلابه تب وسرماخوردگی هستنداصلانزدیک نشم.من درآخربه اون پروفسورهندی گفتم من برای خودم ام اس رواصلاباورندارم که بخوام روحیه اموخراب کنم.بمن گفت آفرین این شدیک حرفی.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : parisa2011 , zink

پیام های داخل این موضوع
RE: درخواست ازپزشکان مهمان برنامه های صدا و سیما - توسط sargol - 2013/01/08, 10:49 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست