امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ازپزشکان مهمان برنامه های صدا و سیما
(2013/01/05, 11:19 PM)nahid نوشته است: فعلا این درخواست از پزشکان محترم هست که هم دلسوز بیماران باشن و هم بالا بردن آگاهی مردم رو رسالت خودشون بدونن.

confused ناهید جان این انتظار خیلی ایده آلیه.من ترجیح میدم بیشتر از آگاهی افراد جامعه به بیمار اهمیت بدن و داروهاشو تا حد ممکن با قیمت مناسب و در زمان مناسب در اختیارش بزارن.نه اینکه بگن ما دوتا ویلچر برقی خریدیم هرکی نیاز داشت بیاد نوبتی ببره!

همانطور که میگفتند ما میخواهیم هیچ بیماری دغدغه هزینه درمان نداشته باشه و به فکر خوب شدن باشه.کوش اون شعارا!!!!

(2013/01/06, 12:01 AM)ماه نوشته است: در مورد صحبت پاییزه باید بگم که صحبت تهران و شهرستان نیست!
من بچه تهران و کرجم ولی ببین من که با کل جمعیت تهران و کرج کاری ندارم!صحبت من با این تعداد محدود فامیل ، دوستان دور و برم تو دانشگاه و آشنایان محل خودمونه که نگرش منفی هر یک از اونا و القای ناخواسته این انرژی منفی باعث کلی از دست دادن روحیه میشه.اصلاٌ کسی که منو نمیشناسه و قرار نیست جلو و پشتم حرف بزنه واسم چه اهمیتی داره که بدونه یا ندونه؟؟؟؟؟؟
پس تقریبا هممون تو این مسئولیت سهیمیم چه تهرانی و چه شهرستانی!

بله دوست عزیز نکته اینجاست که کلان شهر و شهر کوچک تو این قضیه متفاوتن.شما نگرانیت خانواده و اطرافیانن من نگرانیم علاوه بر دور و برم کل شهره!که اندازه کف دسته!و انگشت های اشاره.چون واقعا ندیدن.
از کسی که میگه ام اس همون تالاسمیه مثلا چه انتظاری میشه داشت؟confused

فرق من و شما اینجاستSmile (16) توضیح بیشتر از این نتیجه نداره باید لمسش کنید.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : ماه , nahid

پیام های داخل این موضوع
RE: درخواست ازپزشکان مهمان برنامه های صدا و سیما - توسط paeeze - 2013/01/06, 12:26 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان