امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ازپزشکان مهمان برنامه های صدا و سیما
نمیدونم این پست جاش اینجا باشه یا نه قبلش از همه ناظرین عذر میخوام.
پیرو صحبت های دوستان در اینجا با حرفهای خیلی ها موافقم و بنظرم بد نیست منم تجربیاتمو بگم
واقعا اینکه گفتین تلویزیونودکترها شرطن حرف بجایی هست.ویا اینکه پرستو جون گفتی باید تمهیداتی برای فاکتورهای درمانی و از همه مهتر روحی گرفته بشه.
اما همه این حرفها در جای خودش کاملا درسته ولی یا تا به حال توجمع خودمون با دقت وتامل برانگیز نگاه کردیم به این قضیه؟
خود من به شخصه تاسف میخورم برای خودم از دید یک راننده آژانس!!!!!!!!
از انجمن ام اس درخواست کردم یکبار برام آژانس بگیره همین که توی ماشین نشستم راننده با یه سوال سر صحبت رو باز کرد!!!که اخرش این نتیجه از صحبتها دستگیرم شد که هر بیمار ام اسی ای که این راننده تو عمرش زیارت کرده ادمهایی نا امید وببخشیدا ادمهای............بودندangry3angry3angry3angry3
که باید تعداد افراد موفق جامعه ام اس بولدتر بشن که اون دست خودمون هست وباید باور کنیم خودمون رو.
ودر خصوص برنامه های درمانی وروحی باید بگم خودم شخصا به فدراسیون ورزشی بیمارن خاص رفتم وشاکی بودم که چرا ام اسی ها اینجا یه کلاس ورزشی حتی ندارن؟!!!!!!
میدونید چی جوابم بودconfusedگفتن تا به حال هیچ بیمار ام اسی ای از ما درخواستی نداشته!
اینجا بودکه گفتم واقعا یک دست صدا نداره!
تا ما خودمون نخواهیم نمیشود نمیشود نمیشود اقاجان باید هممون با هم همصدا باشیمagreement2

همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : nahid , نازی ی , yummy , hamid , melody , parastoo joon , نگار1353 , parisa2011 , goli61 , زهرا59 , movahedi , maryamgoli

پیام های داخل این موضوع
RE: درخواست ازپزشکان مهمان برنامه های صدا و سیما - توسط shokolat - 2013/01/05, 04:54 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست