امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ازپزشکان مهمان برنامه های صدا و سیما
والله من 5 ساله بیمارم بیمار که چه عرض کنم اخه شبیه همه چیز هستم جز بیمار اونم ام اسی
کسی باور میکنه منیکه این همه فعالیت میکنم و کارخونه انجام میدم و... ام اس داشتهباشم دوست ندارم بم برای اینکه ایندم رو شاید تباه کنن با فکرهای مسخرشون بهرحال از این بابت به کسی اعتماد نمیکنم

ولی از اینکه کجا گفتن رو بهت میگم

یه بار شبکه دو سیما توی برنامه تصویر زندگی به خانمی رو نشون داد که حتی میگفت شماها در مورد ما ام اسیها چی فکر کردین فکر کنم پارسال بود دقیق نمیدونم توی برنامه دکتر نبوی بود بعد گفت مثلا دیابتیها روزی سه بار بخودشون امپول میزنن و ما ام اسیها که خیلی هامونم مثل ادمهای عادی و طبیعی هستیم یه روز در میون یا هفتگی تزریق میکنیم مگه چیه یکی هم سرماخورده باشه اخرش باید پنی سیلین چندروزی بزنه خب ما هم یمزنیم مشکلیم نداریم

بعدشم دکتر نبوی در موئردش گفت چندباریم دکتر صحراییان توی برنامه سلامت باشید شبکه سه گفت حتی بعضیها بعد مدتی داروشون رو برای همیشه میذارن کنار و بهش میگیم خوش خیم مثل خودم که قراره برم ام ار ای و بعد از 5 سال دارومم قطع بشه

یه بارم توی برنامه سلامت باشید شبکه اموزش دکتر بابک زمانی گفت همه ام اسیها رو مثل هم نبینیم شاید خیلیا باشن تا نگن ما ام اس داریم شماها متوجه نمیشید باید در این مورد فرهنگ سازی بکنیم
بازم بگم ؟

همه اینا بوده ولی خب مردم چشمشون به دهن این و اونه و براشون اینهمه سند ملاک نیست برای همین باید بگیم بیخیال ولشون کن

و باچیزهای دیگه ذهن مردم رو خراب میکنن ما هم که دیگه عادت کردیم دیگه کاری از دشتمون برنمیاد چی بگیم Smile (16)

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : DavidBili , sooorooosh , sargol , نگار1353 , movahedi

پیام های داخل این موضوع
RE: درخواست ازپزشکان مهمان برنامه های صدا و سیما - توسط yas - 2012/08/28, 10:17 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان