امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوارض آنتي هيستامين ها
(2012/04/27, 02:26 PM)TootFarangi نوشته است: من زمانی که گلو درد چرکی میشم پینیسیلین میزنم در عمرم 10 تا دونه سفکسیم بیشتر نخوردم چون سرگیجه و تهوع و ... پیدا می کنم نمی خورم ، سفالکسین رو باهاش مشکلی ندارم 2 تا عمل جراحی سرپایی داشتم که بعد از کشیدن بخیه هاش سفالکسین خوردم.
بچگی هام هر ماه شایدم بیشتر سرما می خوردم چون بدنم بسیار ضعیف هست الآنم همین طوری هستم قطره فنیل افرین رو در عمرم 1 بار بیشتر امتحان نکردم. واسه که به مغز آسیب میرسونه و مشکلات داره ( نظر یک جراح مغز هست )
ولی آنتی هیستامین ها یعنی قرص های ضد حساسیت. اینایی که شما اسم می برید چرک خشک کن هستن نه ضد حساسیت .
بهتره اسم تاپیک تون را بزارید عوارض چرک خشک کن ها چون اصلا به طور کلی یک چند مدل قرص داریم که اسم شون آنتی هیستامین هست که اونم واسه خاطر جوش صورت و سرفه و عطسه بهاری ( به علت گرده افشانی ها ) به بیمار تجویز می کنند نه سرماخوردگی و گلو درد چرکی و ...
شما که دارید تحقیق می کنید حداقل ذهن خواننده رو از موضوع منحرف نکنید angry2

ظاهرا موضوع رو درست متوجه نشدي. بحث چرک خشک کن ها يا آنتي بيوتيكها اصلا نيست. از يه نفر پزشك سوال كني همينو بهت ميگه.
خوبه ما در مورد چيزايي كه در تخصصمون نيست نظر قطعي نديم يا حداقل سوال كنيم.
در مورد حاجيها من فكر ميكنم به همين آنتی هیستامین ها ربط داره كه ويروس رو اجازه بهش نميديم خارج بشه بعد در شرايط مساعد دوباره فعال ميشه.

باور نمیکنم خالق نظم دانه های انار، زندگی مرا بی نظم چیده باشد!
 تشکر شده توسط : رزمینا , احسيني , somaye_602000

پیام های داخل این موضوع
RE: عوارض آنتي هيستامين ها - توسط ghaside - 2012/04/20, 10:42 AM
RE: عوارض آنتي هيستامين ها - توسط فاطمه_2 - 2012/05/03, 06:28 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی عوارض و مسائل اجتماعی بیماری ms parvaneh 30 21,019 2011/12/25, 03:15 AM
آخرین ارسال: فریده آذرکیش

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان