امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فقط پزشک متخصص میتونه نظر تخصصی بده
سلام به همگی
من به روشی که ما تو پرسش و پاسخ در پیش گرفتیم ، انتقاد دارم
با خوندن سؤالات کاربران تازه وارد که می پرسیدن من ام اس دارم یا نه ، خیلی دلم گرفت.می دونید کسی که تازه سایتی رو می بینه که عنوانش انجمن تخصصی ام اس سنتر هست و اطلاعات پزشکی و تخصصی زیادی هم تو این سایت جمع آوری شده ، با خودش فکر می کنه اینجا متخصص و کارشناس داره و سؤال می پرسه و تشخیص پزشکی می خواد ! اون نمیدونه ، ما که میدونیم. ما اصلا نباید تو تشخیص پزشکی وارد بشیم.
خودمون که با اینجا آشناییم تو پرسش و پاسخ فقط سؤالاتی می پرسیم که پاسخش تجربیات دوستامون هست ، نه تشخیص.
ولی اونی که فقط یه بار اومده عضو شده که سؤال بپرسه و شاید دیگه پیداش نشه ، فکرشو بکنید با نظر درست یا غلط ما چه بلایی ممکنه سرش بیاد ؟
یکی اومده میگه من میترسم ام اس داشته باشم ، اینه علایمم و ...
اصلا فرضا بطور قطع داره ، ما کارمون این نیست که بهش بگیم پس چی که ام اس داری و ...
شاید دکتر ، با توجه به روحیه اون ، بخواد به روشی دیگه و کم کم بهش بگه که بیماره.ما حق نداریم دخالت کنیم ،حتی اگه مطمئنیم.
خواهش می کنم یه فکری بکنید ببینید میشه همون اولش مشاهده کنندگان سایت بفهمن که اینجا متخصص مغز و اعصاب نداره و سؤالات تشخیصی نپرسن ؟
یعنی یه اعلان یا ... اون بالای سایت باشه با رنگ و فونت جلوه کننده که بفهمن الکی عضو نشن برای یه سؤال. فکر میکنن مثل برنامه پزشکی تلویزیونه و کارشناس جوابشونو میده!

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : # پریسا # , Ferfer , ساغر , yummy , earth , مـه ســـا , شهرزاد , مریم 58 , آنا , Matilat , anaram , Hasty , fireboud , maedeh , TootFarangi , Prime , liliyam , (shahrzad.s) , زهرا59 , amirreza , sargol

پیام های داخل این موضوع
فقط پزشک متخصص میتونه نظر تخصصی بده - توسط nahid - 2012/02/13, 08:10 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان