امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تلاشهایی برای یافتن درمان زودرس
سلام به روی ماه همگی
هفته گذشته یک بسته پستی ازآمریکا بدستم رسید که راجع بهش میخوام براتون بگم،یک پاکت حاوی یک مجله از انجمن غیر انتفاعی در زمینه ام اس بنام اکسلریتدکیور آپدیت.امروز میخوام راجع به مدیرش براتون بگم،مدیری بنام خانم کرولین کرونین،ایشون مدیر اجرایی این موسسه هستندکه توجه شمارو به گفته هاش جلب میکنم.
من خیلی خوشحال و هیجان زده هستم که عضوی از تیم پروژه اکسلریتد کیور(درمان سریع) هستم من در زندگیم با موسسه های غیر انتفاعی زیادی همکاری کرده اما هیچکدوم برنامه مدونی� برای درمان زودرس بیماریها نداشتند.اما آن چیزی که که پروژه اکسلریتدکیور را به یک تیم موفق تبدیل کرده، احساس بود ، احساسی با تمام معنی، که عاملی شد تا تمام اعضا اعم از(داوطلبان،هدیه کنندگان و همکاران)نقش اساسی را ایفا کردند.من به جلو نگاه میکردم به تیمی از داوطلبان و حامیان این پروژه که واقعا کارهای بزرگی انجام میدادند.
من معتقدم که رهبری من، انرژی و شوق من و مهارتهای بکار گرفته شده، دلیلی بر دستیابی به اینچنین هدف ارزشمندی بوده است.من تجربه25ساله ای درهمکاری با داوطلبان علاقمند و افراد حرفه ای که دستمزد هم دریافت میکردند دارم.اخیرا من مسئول اجرایی بنیاد (سیستسک فایبروسیس )در ایالت ایلینویس بودم.در زماتن خدمتم در موسسه های غیرانتفاعی� علاوه بر مورد بالا من درانجمن سرطان آمریک و بنیادی برای مبارزه با نابینایی همکاری داشته ام ،من دائما با گرفتن کمک از دولت با سرعت بالاتری اهداف را دنبال میکردم تا به عنوان یک عضوجدید انگیزه داوطلبان را بالا برم و انهارابدینوسیله رهبری کنم .من درایجاد و انجام کارهای مهمی از جمله جمع آوری هدایا از افراد موسسه ها و شرکت ها موفق بوده ام.
در زندگی شخصی ،من منطقه بوستون تا شیکاگو رابه اتفاق همسرم مورد باز بینی قرار داده ایم همسرم جند سال پیش در سادبری شغلی داشت بعنوان معاون در سازمان سلامت ورادیولوژی آمریکا. در زندگی شخصیمان من و ادوارد 6 فرزند داریم که همگی بزرگ شده اندو در شمال و جنوب ایالت کرولاینا،شیکاگو،ویرجینیای غربی و بوستون پخش و پلا شده و زندگی میکنند.آنها مرتب در مالبرو به ما سر میزنند،ادوارد و من خیلی علاقمندیم که خود رادر کارهای خانه مشغول کنیم (او آشپزی مییکند)و خودش را در میان ورزشهای مختلف فعال نگه داشته است و از مسافرت در زمینه کارهای تخصصی من با من لذت میبرد.من ارادتمندانه احساس مسرت میکنم که بخشی از تیم پروژه اکسلریتد کیور باشم.
با بهترین آرزوها
کرولاین کرونین

پیام های داخل این موضوع
تلاشهایی برای یافتن درمان زودرس - توسط kaj - 2009/05/20, 09:55 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج مقدماتی اما امید بخش در درمان «ام.اس» محمود 1 2,512 2019/11/20, 08:53 AM
آخرین ارسال: ارزو ش
  پیوند سلول‌های بنیادی خونساز 'ممکن است بزودی درمان اصلی ام اس شود' hamid 2 3,520 2018/03/20, 11:59 AM
آخرین ارسال: N@RGES
  یک نشانگر بالینی جدید برای تشخیص MS atkh 0 2,056 2017/12/12, 08:49 PM
آخرین ارسال: atkh
  کشف مهم در زمینه ترمیم مغز برای مبارزه با MS nahid 0 3,135 2017/05/06, 11:22 PM
آخرین ارسال: nahid
  شناسایی پروتئینی به عنوان کلید درمان ام اس nahid 1 2,795 2017/04/30, 03:55 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  راهکاریی برای تقویت عملکرد niloofary 0 2,192 2017/02/28, 10:49 AM
آخرین ارسال: niloofary
  کشف ﻣﺤﻘﻘﺎﻥ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺮﯾﺴﺘﻮﻝ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ‏ برای درمان MS warrior 121 99,857 2016/11/16, 01:25 AM
آخرین ارسال: nanaz
  آزمایش موفق داروی ایزتیونیک اسید برای MS nahid 0 2,826 2016/09/30, 07:04 PM
  نتایج تحقیقات خارجی درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی mohammad.ali 59 42,988 2016/07/18, 12:13 AM
آخرین ارسال: sia
  تحولی بزرگ در درمان نابینایی nahid 1 3,300 2016/05/09, 08:11 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست