امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثير تشخيص ام اس در زندگي افراد
یادمه اون موقع معلم بودم یه ماه بود راه رفتنم مشکل پیدا کرده بود الان که فکر میکنم هیچ کس به نظرش یه ذره هم غیر طبیعی نیومده بود که من مشکل دارم تازه داییم فوت کرده بود و همه جا ریخته بود به هم خودم تنهایی رفتم پیش یه دکتر مغز و اعصاب که پیدا کرده بودم اول فرستاد منو آزمایشگاه هر آزمایشی که تو دنیا بود فکر کنید روم انجام دادن 3 تا سرنگ گنده خون گرفتن از این آزمایشهای روتین همیشگی بگیر تا ایدز تنها بودم و انقدر خون گرفته بودن که گیج بودمو راه نمیتونستم برم بعد هم بازم خودم تنهایی رفتم MRI دکتره 4 قسمت رو هم با تزریق و هم بدون تزریق خواسته بود 2 ساعت اون تو بودم . کلا هیچکی نمدونست من کجام و دارم چه غلطی میکنم تا این که بالاخره جواب MRI رو که گرفتم دیدم توش نوشته MS خوب بعد از این که مطمئن شدم تازه تو خونه اعلام کردم و اون موقع بود که شهر به هم ریخت آخه گارد بدی نسبت به این بیماری داشتن و تازه 2 سال میشد که دایی کوچیکم که این بیماری رو داشت فوت کرده بود برای همین همش انکار میکردن و از دکتر عفونی من و میبردن بیش داخلی از اونجا پیش یه دکتر دیگه و دیگه ... کلا به جای اینکه یکی بیاد ببینه من حالم چطوره من مواظب بقیه بودم و از همه بیشتر نگران مامانم و بعد هم طبق تجویز دکترم دیگه مدرسه نرفتم و وسط سال مجبور شدم بچه ها مو ترک کنم

پیام های داخل این موضوع
RE: تاثير تشخيص ام اس در زندگي افراد - توسط ayda - 2010/04/16, 02:03 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مهارت های زندگي با ام.اس - مراقبت از خود Majid 41 29,849 2014/01/22, 03:32 PM
آخرین ارسال: یوسفی نازنین
  تاثير زغال اخته و ميوه هاي بنفش در ام اس nazaninn 15 9,229 2010/12/14, 11:00 PM
آخرین ارسال: mehdi.abdn
  تشخيص مراحل اوليه ام.اس با معاينه چشم fereshteh 0 2,218 2009/09/17, 02:35 PM
آخرین ارسال: fereshteh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست