امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايجاد چت روم اختصاصي ام اس در ياهو مسنجر
(2010/06/14, 11:08 PM)hamid نوشته است: بهنام جان اين امكاناتي كه شما ميفرمايي براي سايت خيلي زياده . چون هيچ وقت لازم نيست كه 2 كاربر به صورت خصوصي باهم چت كنند عواقبش رو به صورت مختصر تر چشيديم

ارسال فايل و اشتراك وبكم ( در كنفرانس چت ) در هيچ كدوم از سرويس هاي چت وجود نداره حتي همين ياهو مسنجري كه شما گفتي .

ظاهرا شما در سايت دنبال چيز ديگه اي ميگرديد كه خواهان چت خصوصي و وب دادن و ... هستيد .
ولي همون طور كه قبلا هم گفتم اينجا انجمن ام اس هست نه سايت دوستيابي . ميتوني به سايت هاي : فارسي چت ، پرشين چت و ... مراجعه كني .

حمید جان، همانطور که عرض کردم، حرف من در مورد نرم افزار چت بود.

میشه لطف کنی بگی من تو این سایت دنبال چی میگردم که خواهان چت خصوصی و وب هستم؟!!!! angryangryangryangry

در ضمن خودم در سایتهای دوست یابی عضو هستم و اسم هاشونم بلدم و میدونم که ام اس سنتر در چه مورد هست. angry3angry3angryangryangryangryangry

عرض کردم که راجع به امکانات یه نرم افزار چت صحبت میکردم.

آقا من کلا حرفم رو در مورد چت پس میگیرم. اصلا به من چه!angryangryangry

فقط بهتره این مورد رو در نظر داشته باشی که هدف من، بهبود سایت بود. نه تبدیل ام اس سنتر به سایت دوست یابیangryangryangryangryangry هر چتی که میخواید راه بندازید

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...

پیام های داخل این موضوع
RE: ايجاد چت روم اختصاصي ام اس در ياهو مسنجر - توسط tanha - 2010/06/14, 11:17 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان