نظرسنجی: در سالی که گذشت عملکرد تیم مدیریتی ام اس سنتر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
57.14%
32 57.14%
9
12.50%
7 12.50%
8
12.50%
7 12.50%
7
10.71%
6 10.71%
6
3.57%
2 3.57%
5
0%
0 0%
4
1.79%
1 1.79%
3
0%
0 0%
2
1.79%
1 1.79%
1
0%
0 0%
در کل 56 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دومین سالروز افتتاح ام اس سنتر
سلام خدمت تمام دوستان گلم
امیدوارم همگی خوب باشید .
فکر کنم از عنوان تاپیک همه چی رو فهمیدید . خیلی تلاش کردیم که این موضوع رو نگیم که به نوعی سورپرایز باشه . قرار بود این موضوع دیشب اعلام بشه که به دلایلی چند ساعتی به تاخیر افتاد.
احساس قشنگی دارم . وقتی به همچین روزهایی بر میخوریم که میتونیم تلاش چند وقتمون رو ببینیم و نتیجه اون ، خیلی درخشان هست واقعا باعث غرور میشه .

مثل همیشه از دوستای گلم که تو این دو سال ما رو تنها نذاشتن تشکر میکنم به جرات میتونم بگم مثل شما تو دنیا نیست و هم صحبتی با شما واقعا نعمت بزرگیست .

امسال یعنی دومین سال تاسیس سایت با خاطرات تلخ و شیرین بسیاری همراه بود . نسبت به سال گذشته پیشرفت چشم گیری داشتیم که به جرات میتونم بگم همه این پیشرفت رو مدیون شما هستیم .
تقریبا اوایل سال جدید سایت ، هیئت مدیره تاسیس شد . تصمیمی که واقعا به رسمی تر شدن سایت کمک بسزایی کرد . شاید به ظاهر هیئت مدیره در سایت کاری انجام نده ولی با اطمینان 100% میگم حداقل تو 5-6 ماه اخیر هیئت مدیره مدام در حال بررسی موضوع های مختلف بود . خیلی از موارد با موفقیت انجام شد و چند مورد هم با وجود تلاش چند ماهه هنوز به نتیجه نرسیده ولی همه بچه ها دارن از جون مایه میزارن .
از مهسا . حامد . مهدی تشکر ویژه ای دارم که واقعا دارن زحمت میکشن .

مورد بعدی که امسال محقق شد عبور از مرز 1000 کاربر بود ( هم اکنون 1212 کاربر ) که ام اس سنتر رو علاوه بر اولین به بزرگترین انجمن تخصصی ام اس تبدیل کرد .

در این سال 2 تور ویژه از طرف ام اس سنتر برگزار شد که خوشبختانه هر دو تور از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود و باعث شد که ما توانایی برگزاری تور 2 روزه رو نیز داشته باشیم که تا چند روز دیگه این سفر هم انجام خواهد شد .

وسط این افتخارات یه خاطره تلخ هم بگم که پستم با خاطره تلخ تموم نشه .
اگه اشتباه نکنم آبان یا آذر 89 بود که سایت مسدود شد . خیلی روزهای سختی بود واسم . خیلی دوندگی کردم و خوشبختانه تونستم از راه قانونی سایت رو آزاد کنم و به عنوان یک سایت رسمی به ادامه کار بپردازیم . یکی از تلخ ترین خاطراتم تو این سال همین موضوع بود و یکی از بهترین خاطراتم هم وقتی بود که مریم بهم خبر داد که سایت آزاد شده . تو همون مدت هم دوستان مارو تنها نذاشتن و روزانه بیش از 200 بازدید داشتیم .

مورد بعدی که در بهمن ماه اتفاق افتاد برگزاری دیداری با 43 نفر بود که جزو بهترین دیدارهای ام اس سنتر بود . این دیدار با وجود اینکه دوستان زیادی در اون شرکت کردن خیلی با نظم و برنامه بود و خوشحالیم که تونستیم نشون بدیم قابلیت برگزاری دیدار با تعداد افراد بالا رو هم داریم .

سینا عزیز زحمت کشیده و امار سایت رو استخراج کرده و خدمتتون ارائه میده . ازش ممنونم .

در چند ماه گذشته دو عزیزی زحمت دو انجمن خیلی شلوغ مارو عهده گرفتن . فربد و علیرضا عزیز خیلی زحمت کشیدن . یعنی من هر جوری از این عزیزان تشکر کنم بازم کمه . لازمه که خدمتتون عرض کنم فربد عزیزم در مدت 36 روز ناظر بودن خودش 740 فعالیت مدیریتی انجام داده که واقعا من جلوش کم اوردم . هیچی واسمون کم نزاشته ازش واقعا ممنونم .

همچنین علیرضا گل در مدت 20 روز 50 فعالیت مدیریتی که واقعا عالیه . از علیرضا عزیز هم ممنونم . خیلی داره زحمت میکشه .

از همه شما عزیزان تشکر میکنم . همتون ماه هستید ، از گزارش هاتون ممنونم از پیشنهادهای واقعا سازندتون ممنونم ، از اینکه هستید و باعث دلگرمی ماهستید ممنونم .

اخر سر از دو دوست گلم مجید و سینا تشکر میکنم . دو تا از پر مشغله ترین های سایتمون این دو عزیز هستن ولی با وجود مشغله هاشون واقعا هر موقع وارد سایت شدن خیلی زحمت کشیدن .

خوشحالم که در کنار هم هستیم و یه خانواده بزرگ رو تشکیل دادیم . خانواده ای که به این راحتی ها نمیشه مثلش رو پیدا کرد
امیدوارم روزی برسه که بتونیم یه جشن بزرگ با حضور همه کاربرا به مناسبت بهبودیمون بگیریم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : عمومهربان , khatoon25 , Sina , Prime , مـه ســـا , fireboud , نازلی , nasim , SSA , بهــار , Aram , O#!!! , nahid , Narges , MAHDI , hamed , Saina , سحــــــــر , رامين , shahrzad , سـاناز , Matilat , نسیم , انیس , i3aran , احمدرضا , TootFarangi , goli61 , anaram , maryamm , saharii , havaars , baran , h.kakavand , ELI , nazaninn , hanie , liliyam , darya2 , sadaf , هاجی , successful , maedeh , پویش , BanOoOo , N00shin , آرزو , بی تـــا , arezoo_azizi , Ermia , Farzane , blue sky , بابک57 , شهرزاد , parisa2011 , Hasty , رنگین کمان , آنا , پروانه , yummy , ساحل , coffeedot , مولتی ام اس , mina , yasaman , melody , amirfarhag , glassheart

پیام های داخل این موضوع
دومین سالروز افتتاح ام اس سنتر - توسط hamid - 2011/05/11, 09:11 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هفتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 35 14,795 2017/08/13, 02:14 PM
آخرین ارسال: 68 mona
  هشتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 13 6,602 2017/06/09, 09:41 AM
آخرین ارسال: برگ 7
  تاریخچه ام اس سنتر hamid 48 32,183 2017/01/13, 07:40 PM
آخرین ارسال: hadisss
  دعوت شرکت سیناژن از اعضای ام اس سنتر در کنسرت خواجه امیری fireboud 57 30,678 2013/06/01, 09:22 PM
آخرین ارسال: kheiri.mahdi
  بنر نوروز ام اس سنتر hamid 24 13,456 2013/03/21, 07:55 PM
آخرین ارسال: paeazan
  سومین سالروز تاسیس ام اس سنتر hamid 47 25,620 2012/06/18, 10:38 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  يك سال پس از آغاز فعاليت ام اس سنتر hamid 29 16,958 2011/02/06, 11:27 AM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست