امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر در بعضی انجمن ها و زیر مجموعه ها
سلام �دوستان

فرشته جون ممنون �ولی این فقط پیشنهاد بود که مسلما نقص داره که با همفکری �رفع میشه.
ولی فکر کن ببین چطور باشه بهتره. �شاید با ایجاد یک عنوان فرهنگی اجتماعی �بشه �برای تاریخ و ... جا پیدا کرد ، نمیدونم . � � �
حمید عزیز میدونم کار سختیه ولی نمیدونم چقدر ! �Sadچون من �با امور فنی ش آشنا نیستم . ولی �شاید یه ماه پیش اعلام خطر کردم � Winkتقاضای همفکری کردم �چند نفر توجه کردن ؟ � :-X :-X :Smile
همون طور که گفتی در این سایت تخصصی باید اکثر مطالب به نحوی مربوط به ام اس باشه �و راه های مقابله با اون �یعنی روان درمانی �و یوگا �و...
نقل قول: حمید جون من می گم مگه چقدر مطلب در مورد ام اس هست ؟ فکر نمی کنم توی 24 ساعت شبانه روز بیشتر از یه خبر برای ام اس داشته باشیم . تازه اگم مهم باشه و ...
منظور از مطالب مربوط به ام اس فقط اخبار اون نیست ، مثلا هر مطلبی که به شادی و آرامش و .. هم منتهی بشه میشه روان درمانی.
یه پیشنهاد : �درخواست از دوستان �بشه که فعلا فقط در انجمنهای گفت و گو ، لطیفه ، یوگا �، مشاوره و �پیشنهاد ( دیگه یادم نمیاد ) مطلب ارسال کنن �تا خانه تکانی انجام بشه
پیشنهاد دیگه اینه که نظر سنجی در مورد �میزان ضرورت بعضی انجمنها که تخصصی نیست انجام بشه �برای ابقا یا حذف اونها.

برای نمونه عجیب اما واقعی که من گذاشتم جزء مواردیه که ضروری نیست و میشه حذفش کرد . من فقط دومین پستم رو در این قسمت �یادم بود برای همین نوشتم رویدادهای فرهنگی و اجتماعی!!! �Smile ;D
مجید عزیز درسته پیشنهاد میدم ولی از عملی بودنش و سختیهاش اطلاع ندارم خواهش می کنم اگه ممکنه در امور فنی به حمید کمک کنین که یه وقت میبینی از دست رفتا !! �:'( :-X خوب تنهایی نمیتونه.چندروز دیگه هم لابد دانشگاه قبول میشین ( آکسفورد ) ودیگه وقت ندارین . Smile (16) Smile (16) Smile (16)
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

پیام های داخل این موضوع

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درج آدرس سايت انجمن استانها parisa2011 3 3,378 2013/01/23, 12:32 PM
آخرین ارسال: Pooya.N
  ایجاد زیرانجمن های جدید در انجمن پزشکی nahid 17 9,238 2011/05/19, 04:03 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست