امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگرازتزریق خسته اید،این موضوع را دنبال کنید.
(2014/07/09, 07:40 PM)فرید 1353 نوشته است:
(2014/07/09, 11:41 AM)nahid نوشته است: دوست عزیز ،کسی که این تاپیک رو ایجاد کرده هدفش توضیح راهکارهای تزریق بهتر بوده ، هر کس در این رابطه توضیحی داره میتونه توی این تاپیک بذاره . ولی اگه بخواهید کل صورت مسأله رو حذف کنید و بگید اگه از تزریق خسته شدید پس بیایید فینگولیمود بخورید ، مسلما هیچ ربطی به موضوع تاپیک نداره . شما اگه مطلبی درمورد این قرص خوراکی دارید لطفا در تاپیک مربوط به خودش بگذارید.
در این تاپیک قبلا هم پست های بله و خیر به علت عدم ارتباط با هدف تاپیک حذف شده. تاپیک های تخصصی برای سهولت در استفاده همه مبتلایان در زمان فعلی و سالهای آینده تا زمان درمان قطعی ام اس باید فقط مطالب مفید در ارتباط با موضوع باشه،نه آنقدر شلوغ که کسی نتونه 200-300 ارسال رو بخونه.
امیدوارم قانع شده باشید.icon_question

عنوان این تاپیک هیچ سنخیتی با هدفی که ایجاد کننده ان داشته ندارد.بهتر است عنوان تاپیک به(( راهکارهای تزریق بهتر))تغییر یابد.بهرحال ممنون از توجه شماicon_question

سلام فرید عزیز
نه دوست عزیز فکر میکنم شما در حوزه تولید یا فروش دارو تخصص داشته باشید. ولی حقیقتا Needle fatigue چیزیه که باید تزریق کننده باشید تا درک کنید موضوع رو. موضوع خسته شدن از تزریق در سالهای بیماریه.

من ۷ ساله دارم یک روز درمیان تزریق میکنم. و از تزریق خسته شدم. با دکتر های زیادی هم ارتباط دارم. همه بر این موضوع توافق دارند که چون داروی تزریقی من بهم ساخته و تا الان بدون مشکل هستم بهتره که تغییرش ندم. بنابراین نمی تونم تغییرش بدم.

البته که دارو های خوراکی هم خیلی خیلی خوب هستند.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : paeazan , FBF , kaveh_plus , hessam , hadisss , nahid , paeeze , فرید 1353 , mahdiye1989 , محسن گرامي

پیام های داخل این موضوع
RE: از تزریق خسته اید؟ - توسط آرزو - 2014/06/23, 09:40 PM
RE: از تزریق خسته اید؟ - توسط nafiseh456 - 2014/06/23, 09:51 PM
RE: از تزریق خسته اید؟ - توسط hilda - 2014/06/24, 07:44 AM
RE: از تزریق خسته اید؟ - توسط kaveh_plus - 2014/06/24, 08:05 AM
RE: از تزریق خسته اید؟ - توسط hilda - 2014/06/24, 08:40 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب:ام اس خود را مدیریت کنید. mohammad.ali 1 3,170 2010/06/01, 07:00 AM
آخرین ارسال: mohammad.ali

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان