امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میدان دادن به نیروی باطن
Rainbow 

قدرت فکر

.jpg   QODRQT_FIKR_11265891.JPG (اندازه: 6.53 KB / تعداد دفعات دریافت: 144)
قدرت یا قابلیت فکر کردن یکی از قابلیتهای روحی ماست که بهترین راهه رشد اون تمرینه
فکر کردنه سعی کنیم غیر از فکرای معمولی روزی حداقل نیم ساعت در یکجای ساکت و آروم
بشینیم ودر موردموضوعی تمرکز کنیم و فکر کنیم به جنبه های مختلف اون موضوع بپردازیم
به سوالایی که در مورد اون موضوع داریم فکر کنیم و از همه نظر موضوع رو زیر و رو کنیم
متلا" بیماری ام اس در خلوت خود بیماری خودتو در ذهن تصور کن و چشماتو ببند وفکر کن در باغی پر از گل ودرختانی زیبا
می دوی و ازشاخه ها با لا می روی بدون هیچ مشکلی خوش میگذرونی همه کار بدون مشکل ویاکمک کسی انجام مدهی.
هر روز چند بار مواقع بیکاری واستراحت آنرا انجام بده..
حتما" سوال مکنی آیا خودمن انجام میدم واگر انجام دادم نتجه هم دیدم یا نه. بله من چندسالی هست که انجام میدم ولی واقعیش الان شش هف ماه به خاطر تنبلی ویا هر چیز دگیرکه نمیدانم چرا کمتر انجام دادم ومشکلاتم بیشتر شده البته بیشتر حالات روحیم طوری که صدای اهل خانه درآمده چند روزی هست که دوباره شروع کردم تمرین به همان صورت و باهمان کتابهائی که شروع کرده بودم فقط اینبار نوشتن دراین تاپیک را برای یادگیری بهتر است رااضافه کردم که در این چند روز اول طبق نظر اهل خانواده رضایت بخش بوده البته درافراد مختلف این مورد فرق می کنه.. 7یا8 روز اول خیلی سخته که عادت کنی که اگرتمرین کنی برات عادت میشه بعد باید مغز شما عادت به پذیرش افکار داشته باشدوقتی پذیرفته شد دیگر خیلی راحتر خواهدبود.

گزیده ای:از کتاب – قدرت فکر- دستان شفابخش
 تشکر شده توسط : Narges , arezooo82 , naz.gigili , AVID2000 , mahdie

پیام های داخل این موضوع
RE: میدان دادن به نیروی باطن - توسط nosrati - 2012/03/05, 10:53 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان