نظرسنجی: به اولین همایش ام اس سنتر چه نمره ای می دهید ؟
10
95.08%
58 95.08%
9
4.92%
3 4.92%
8
0%
0 0%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 61 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42(current)
  • 43
  • 44
  • ...
  • 53
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش ام اس سنتر
میگمـــــــا این کلیپ آیی که تو همایش نشون دادین می گذارین ما هم دانلود بنماییم و بنگریم است آیا پلیز ؟ RolleyesRolleyes
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : seyyed reza , paeazan , zeinabi , nanaz , shaytoon , sargol , arezooo82 , eglantine
به خدا این حرف من ازته دلم است من شرمنده زحمات تک تک دوستان عزیززحمتکش(حمید،سینا،مجید،فربود،،پویا،مه سا،ندا،شهرزاد،ساینا.همه ی دوستانی که شبانه روزشون رویکی کردندوزحمت کرد)هستم به والله من اگه تهران بودم هرکمک ناچیزی ازدستم برمی اومدبه دوستان عزیزم میکردم.زحمات شماعزیزان غیرقابل جبران است اگر زحمت نمی کشیدیدسایت ام اس سنتردرست نمی شدکه این همه دوست یک جاجمع بشن.شماعزیزان این زحمات بی دریغ رابدون هیچ چشم برای برگزاری دیدارها وبرگزاری همایش کشیدیدواقعاجبرانی ندارد.زبون من قادرنیست که برای اینهمه زحمت به دوستان عزیزم یک تشکرخشک وخالی بگه چون زحمات برادران عزیزم وخواهران عزیز فراترازتشکراست.امیدوارم یک روزی سعادت زیارت چهره های ماه تک تک شمانصیب من شوداونروزمن خودموخوشبخت ترین انسان روی زمین میدونم.شمادوستان بی نهایت عزیزم مایه ی افتخارمن هستید.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : zeinabi , fireboud , Hasty , shaytoon , chipchip , eglantine , parisa2011
همتون عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالـــــــــــــــــــــــــــــــــی بودین افتخــــــــــــــــــــــــــار میکنم به داشتن دوستایی مثل شـــــــــــــــــــــماagreement2agreement2agreement2agreement2
از برنــــــــــــــــــــــــــــامه در شهرم باید تشکر ویــــــــــــــــــــــــژه کرد که هرچند زمانش کم بود ولی بازم همراهی کرده smiling
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : zeinabi , fireboud , Hasty , shaytoon , chipchip , matinfard , arezooo82 , hamid , eglantine , Saina , zohrehasadi641 , leili
من با آنتن دهی ضایع نتم موفق به دانلودکردن نشدم نصف نیمه باحالت قطع وصل بصورت آنلاین دیدم ولی باوجودی که ندیدم مطمنم کارشماعالی است.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : nanaz , zeinabi , shaytoon , Hasty , eglantine
و یه سوال دیگه ؟؟؟ آیا ما که در همایش شرکت نکردیم ولی از دوووووووور همایش و همراهی کردیم هم میتوانیم در نظر سنجی شرکت کنیم ؟ آیا؟ Huh به هر حال من که تو نظر سنجی شرکت کردم Dodgy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : paeazan , arezooo82 , eglantine , zeinabi , shaytoon
(2013/05/04, 07:56 PM)seyyed reza نوشته است:
فرناز خانم خوبین
واقعا حیف شد که نیومدین
خیلی عالی بود یعنی اینهمه راه که آمده بودم خستگیشو در آورد
دیدار قبلی هم که نیومدین
سلام منو به گل پسرتون برسونید icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
سلام سید آرزوم بود باشم امانشد.یعنی حیف که نشد.بخدا الان فیلمی که فربود گذاشته بود دانلود کردم با سعید دیدیم ودوتائی غبطه خوردیم.امااااااااااااااا خوشحالم به شما ها خوش گذشت در ضمن فربود من به تو افتخار میکنم .عالی هستید .البته همتون.همینطور احسان نازنین با این صحبت کوتاه اما شیرینش...
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : chipchip , eglantine , shadi.green86 , zeinabi , shaytoon
فربود جون میشه اون کلیپی که تو سالن پخش شده رو بزاری ایا
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : arezooo82 , eglantine , chipchip , zeinabi , shaytoon
من که نبودم Sad اما با توجه به تعریفایی که دوستان دارن میکنن و دل ما رو میسوزونن، 20 میدم.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : eglantine , chipchip , nanaz , zeinabi , shaytoon
اقا بخش اولو که حذف کردین بخش دومو حداقل یه کاری کنینشwink2
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : eglantine , chipchip , zeinabi
من یه ویرایش کردم مهدی جان چون تاپیک رو منحرف میکرد ولی چشم عزیزم سعی میشه فردا بذاریم تو سایت البته با مشورت دوستان
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : مهدی نصیری , eglantine , chipchip , فرناز , arezooo82 , melody , paeazan , ghaside , zeinabi , shaytoon , nafass

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42(current)
  • 43
  • 44
  • ...
  • 53
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 3,015 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,429 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,760 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,897 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 83,097 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,456 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 55,068 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,744 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 5,025 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲۸: کانال ام اس سنتر admin 0 9,995 2016/01/11, 09:36 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان