نظرسنجی: به اولین همایش ام اس سنتر چه نمره ای می دهید ؟
10
95.08%
58 95.08%
9
4.92%
3 4.92%
8
0%
0 0%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 61 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30(current)
  • 31
  • 32
  • ...
  • 53
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش ام اس سنتر
الان سره کارم یواشکی اومدم تو سایت که تشکر کنم افتخار دادید تشریف آورید و حمایت کردید، خیلی ممنون، شبی شد که خاطرش هیچ وقت از ذهنم بیرون نمی ره، وقتی این همه یک دلی رو می بینم خیلی خوشحال می شم Smile

مرسیییییییییییییی از همه Smile
 تشکر شده توسط : یه غریبه , leili , shahrzad , zeinabi , shaytoon , zohrehasadi641 , anaram , seyyed reza , nafass , movahedi , nanaz , رنگین کمان , fireboud , afsaneh , parastoo joon , matinfard , neda.n , yummy , Aram , hilda , amin.noury , parisa2011 , spring , eglantine , paeazan , فرناز , ابراهیم , chipchip , Saina
(2013/05/04, 11:09 AM)Majid نوشته است: الان سره کارم یواشکی اومدم تو سایت که تشکر کنم افتخار دادید تشریف آورید و حمایت کردید، خیلی ممنون، شبی شد که خاطرش هیچ وقت از ذهنم بیرون نمی ره، وقتی این همه یک دلی رو می بینم خیلی خوشحال می شم Smile

مرسیییییییییییییی از همه Smile
مرسی از شما و دوستان گلتون آقا مجید که روز خاطره انگیزی رو برامون تدارک دیدید icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : shaytoon , zohrehasadi641 , anaram , seyyed reza , nanaz , fireboud , parastoo joon , neda.n , amin.noury , spring , eglantine , chipchip , Majid
همه چیز محشر بود فوق العاده
با تمام قوا اومده بودم( مامان داداش خانمش) و با تمام وجود به داشتن دوستای ام اس سنتری افتخار کردم wink2
چقدر بزرگ شدیم خودمونیم دیدار اول که اومدم تو کافی شاپ کرج بود کلمون دور یه میز بلند جا شدیم دیروز دیدم دیگه فقط یه گروه نیستیم یه جامعه شدیم
یه جامعه همدل یه تن واحد
از صمیم قلب سپاسگزارم خدا قوت
 تشکر شده توسط : zohrehasadi641 , zeinabi , seyyed reza , nafass , shaytoon , nanaz , fireboud , parastoo joon , neda.n , Aram , amin.noury , parisa2011 , spring , eglantine , chipchip , Saina
همگی خسته نباشید
خوشحالم که بهتون خوش گذشته
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : anaram , seyyed reza , shaytoon , zeinabi , zohrehasadi641 , fireboud , parastoo joon , neda.n , amin.noury , parisa2011 , spring , leili , eglantine , chipchip
همگی خسته نباشید. خوشحالم که بهتون خوش گذشته. دیروز تمام ساعاتی که همایش بود و حتی قبل تر هم دلم با شماها بود. شما بهترینید. همیشه همین طور شاد باشید و سرزنده و موفق مثل همین الان.
من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : seyyed reza , shaytoon , zeinabi , zohrehasadi641 , fireboud , parastoo joon , neda.n , anaram , amin.noury , parisa2011 , spring , leili , eglantine , chipchip
دوستان عزيزم دستتون درد نكنه واقعاً خسته نباشيددددددد خيلي عالي بود همه چيز باعث افتخارين همتون. جاي سينا و مهدي و هانيه هم خيلي خالي بود همينطور حسين
 تشکر شده توسط : nafass , zeinabi , seyyed reza , pariya , zohrehasadi641 , fireboud , parastoo joon , neda.n , anaram , amin.noury , eglantine , chipchip
به به
فوق العاده بودین و میدونم با چند جمله نمیشه از زحمات شما عزیزان قدردانی کرد
Heart icon_question Heart icon_question Heart icon_question Heart icon_question Heart icon_question Heart
Heart icon_question Heart icon_question Heart icon_question Heart icon_question Heart icon_question Heart

واقعا خسته نباشین که یه خاطره خوب و شیرین برامون بجا گذاشتین love51

منکه حسااااااااابی لذت بردم و بهم خوش گذشت jumping0047.gif
و تا اونجا که جون داشتم دست میزدم happy0065.gif خیلی وقتا هم اینجوری بودم happy0064.gif
توی راه برگشت هم که نگو icon_smile

راستش واسه هماهنگی خودم و همسرم و دخترم حدود یه ساعتی دیر رسیدیم sad
اونوقت شما چه جوری اینهمه جمعیت و پزشک و خواننده و مجری و برنامه های متنوع و سالن و پذیرایی و عشق و شور و دوست داشتن ها رو هماهنگ کردین؟؟ icon_cry

یه چیز دیگه بخاطر اینکه دیر رسیدیم، متاسفانه از معارفه مدیران و مسئولین و ناظرین و دوستای گلمون محروم شدم rolleyes

اما با چند تا از دوستای خوب و زحمتکشم همونجا از نزدیک آشنا شدم و خودم و معرفی کردم که: بتازگی عضو شدم
حمید، پویا، مهسا، نرگس، شهرزاد، مجید، کیانا، فربود، ساینا، نفس و ...

بازم از همه شما گلهای مهربون صمیمانه قدردانی میکنم
و امیدوارم همیشه تندرست باشین
و به هر آنچه دلخواهتون هست برسین love51

mscenter
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
 تشکر شده توسط : nafass , shaytoon , seyyed reza , zeinabi , zohrehasadi641 , Hasty , fireboud , parastoo joon , neda.n , Pooya.N , anaram , amin.noury , parisa2011 , leili , eglantine , chipchip
Heart 
سلامممممم به همه عزیزانlove51love51love51love51
اینقدر شاد وسر حالم که نگو
برنامه ها عالییییییییییییییییییییییییی بود واقعا عالی
مخصوصا هنرمندان وورزشکاران که من با اونها هم عکس گرفتم
نمی دونم از کجاش بگم فقط یاد یک جمله از حمید می افتم که یکجا گفته بود ااگه نیائید واقعا ضرر می کنیدSmile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)
من لحظات آخر نموندم چون پرواز داشتم می ترسیدم دیر برسمevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
آخرش نفهمیدم سور پرایزی که می گفتند چی بودicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
من تمام راه از گرگان تا بهشهر اینقدر برای همسم حرف زدم که اون بنده خدا تو این یک ساعت ونیم فقط با سر تائید می کرد بعد تازه با قیافه حق به جانب گفتم بقیشو خونه تعریف می کنمevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.giflaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
من که اینقدر دست زدم وجیغ کشیدم هم دستهام درد گرفت وهم گلوم گرفتN_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)wink2wink2wink2wink2
منم از کسی نام نمیبرم چون می ترسم از کسی از قلم بیفته
همه خوب بودند اونها که روبان می داندوپذیرائی می کردند
مدیران برنامه که خیلییییییییییییی زحمت کشیددندicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
من فکرش رو هم نمی کردم اینقدر خوب باشه
موقع برگشت خیلییییییی خسته اما سر حال بودم
این عکس دستمه که یکی از بچه ها زحمت کشیذ ولاک نانجی زداونم روبانیه که گفتم
[تصویر:  i7613_DSC00809.jpg]

بازم میگم از همه ممنونم خیلیییییییییی دوستتون دارممممممممممممممlove51love51love51love51love51love51love51love51love51
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : seyyed reza , shaytoon , zeinabi , zohrehasadi641 , fireboud , nanaz , parastoo joon , nafass , neda.n , anaram , amin.noury , parisa2011 , leili , eglantine , ابراهیم , chipchip , Saina
توجه توجه

امشب ، شبکه تهران ، بین ساعت نه تا یازده
شبکه تهران
گزارش همایش ام اس سنتر
برنامه در شهر
در صورتی که پخش نشد
ساعت دوازده بعد از خبر
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : shaytoon , naazanin , hessam , zohrehasadi641 , nahid , fireboud , nanaz , seyyed reza , parastoo joon , nafass , matinfard , chipchip , yummy , Aram , najva , hilda , anaram , amin.noury , parisa2011 , رنگین کمان , eglantine , paeazan , فرناز , Saina , hamid
اما من هنوز دارم دق میکنم... sad

دلم میخواست میومدم.
اما نشد.
امان از این دل که اول رضایت دیگران براش مهمه.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : fireboud , seyyed reza , shaytoon , neda.n , anaram , amin.noury , eglantine , paeazan , chipchip

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30(current)
  • 31
  • 32
  • ...
  • 53
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 3,012 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,428 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,717 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,894 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 83,075 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,453 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 55,058 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,743 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 5,025 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲۸: کانال ام اس سنتر admin 0 9,994 2016/01/11, 09:36 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
5 مهمان