نظرسنجی: به اولین همایش ام اس سنتر چه نمره ای می دهید ؟
10
95.08%
58 95.08%
9
4.92%
3 4.92%
8
0%
0 0%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 61 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29(current)
  • 30
  • 31
  • ...
  • 53
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش ام اس سنتر
(2013/05/04, 08:07 AM)مهدی نصیری نوشته است: نیومده بودم ولی تو وله بودم.چشم بصیرت ندتری دیییگه
حالا چرا نیومدی که آدم بی چشم بصیرت هم شما رو ببینه مهندس؟!
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : zeinabi , eglantine
نمی دانم چطوری تشکر کنم آخه هر چه بگیم کم گفتیم
اگه بخواهیم گروه 10 نفره ساده را یک جا جمع کنیم گلی مکافات داره
وای این دوستان ومسئولین چه زحمتی کشیدند
چه برنامه های جالبی تدارک دیدند واقعا فوق لعاده بود
نمی خوام تک تک اسم ببرم که خدایه نکرده کسی ار قلم بیفته
دست همه زحمت کشان مسئولین icon_questionمدیران ناظران توی صحنهicon_question پشت صحنهicon_question گذارشگران icon_question فیلم برداران icon_questionعکس برداران icon_questionگروه پذیرا ی کنندکان icon_question
مهمانانی که تشریف آورده بودندicon_question کسانی که مثل من و امسال من 1300 گیلومتر راه رفت و بگشت داشتندicon_questionکسانی که می خواستن بیان ولی موقعتی نداشتند یا به دلایلی نتوانستن بیان icon_questionاز کسانی که چند شبانه روز نخوابیدند و زحمت کشیدند تا همایش به بهترین شرایط اجرا بشهicon_question
با تمام افتخار دست تک تکشان را می بوسمicon_questionicon_questionicon_question
درسته من ام اس ندارم ولی با افتخار میگیم اکه کسی بفروشه با قیمت عالی ازش می خرمicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
خیلی خوشحالم که در جمع چنین دوستان خوب مهربان و بی نظیر هستم
این هم دسته گل تقدیم به همتون
[تصویر:  6c7heopzagbw9q8j5rsv.jpg]

خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , nafass , zeinabi , sargol , shaytoon , Pooya.N , paeazan , shahrzad , anaram , nanaz , fireboud , ehsan 10054 , Hasty , zohrehasadi641 , omid , parastoo joon , neda.n , yummy , hilda , amin.noury , parisa2011 , eglantine , ابراهیم , Saina , meherafarin
N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)

زندگی، وزن نگاهی است که در خاطره ها می ماند
شاید این حسرت بیهوده که بر دل داری
شعله گرمی امید تو را، خواهد کشت
زندگی درک همین اکنون است
زندگی شوق رسیدن به همان
فردایی است، که نخواهد آمد
تو نه در دیروزی، و نه در فردایی
ظرف امروز، پر از بودن توست
شاید این خنده که امروز، دریغش کردی
آخرین فرصت همراهی با، امید است
زندگی یاد غریبی است که در سینه خاک
به جا می ماند.
 تشکر شده توسط : zeinabi , Hasty , matinfard , eglantine
(2013/05/04, 08:59 AM)سپیده قاصدک نوشته است: N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
مرسی love51love51love51love51love51love51love51love51
 تشکر شده توسط : seyyed reza , shaytoon , Hasty , eglantine

.gif   best-friends20.gif (اندازه: 126.96 KB / تعداد دفعات دریافت: 1)
.jpg   index1.jpg (اندازه: 12.28 KB / تعداد دفعات دریافت: 1) بخدا غیرممکن است زحمت شماعزیزان زحمت کش رابشودبایک گفتن یک کلمه ی تشکرجبران کرد زحمات شما غیرقابل جبران است.شمابهترین دوستان من درتمام دنیاهستیدمن اگردنیاروهم بگردم همتای شماعزیزان روپیدا نمی کنم بخداوندعالم سوگندکه من ازته دلم همه ی شمارامانندخواهران وبرادران تنی خودم دوست دارم.دوری ودیدن مهم نیست مهم همدلی است که همگی مادلهامون باهم یکی است.به امید موفقیتهای هرچه بیشترجهانی شماوبه امیداینکه شماهرگزشکست راتجربه نکنید.خداوندمتعال پشت وپناه شماباشد.icon_questionقدردانی اززحمات شمادوستان بی نهایت عزیزم درالفاظ غیرممکن است گنجانده بشه یک لفظ که عمرابتونه برای جبران زحمات شماعزیزانم کافی باشه.من به داشتن دوستان عزیزی چون شماافتخارمیکنم. امیدوارم یک روزی زیارت چهره های ماه شمانصیب این آبجی شمابشه.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : یه غریبه , shaytoon , shahrzad , nanaz , seyyed reza , ehsan 10054 , anaram , zeinabi , leili , Hasty , amin.noury , parisa2011 , eglantine , meherafarin
با این که بی نصیب بودم از دیدن روی ماهتون ولی خیلی خوشحالم که اینقدر بهتون خوش گذشته smiling
دوستون داررررررررررررررم icon_questionicon_questionicon_question
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : seyyed reza , fireboud , ehsan 10054 , sargol , zeinabi , shaytoon , leili , Hasty , parastoo joon , neda.n , amin.noury , eglantine
Rainbow 
من واقعا به خودم برای داشتن چنین دوستان گلی تبریک می گم love28 icon_question
همایش واقعا فوق العاده بود یعنی فوق العاده به معنی واقعی happy0065.gif happy0065.gif happy0065.gif
مرسی از همه دوستانی که زحمت کشیده بودن، دوستان خسته نباشید love51 love51
دوستان عزیزم دوستون دارم خیلی زیاد love28 icon_question love28 icon_question

تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , zeinabi , shaytoon , leili , Hasty , seyyed reza , fireboud , parastoo joon , nafass , سپیده قاصدک , neda.n , amin.noury , eglantine , nanaz
دیروز یه روز باشکوه و تکرار نشدنی بود
برای تک تک بچه ها
پر از هیجان و استرس
البته هیجان شیرینی بود
اینکه همه کارها به موقع و درست انجام بشه
از تیم مدیریت که واقعا توو اون ساعت های آخر مدیریت درست و بجایی داشتن تشکر میکنم
و حمید که تا لحظه آخر با شلوار جین دنبال کارا بود و فرصت تعویض لباس نداشت
از ندا و فربود عزیز که واسه هماهنگی بهتر بین مجری ها و هنرمندا واقعا زحمت کشیدن ممنونم
همچنین آرش عزیز که همه جوره بهمون کمک میکرد
از پویا هم همینطور با اینکه یه دردنامه!!! داشت اما تا لحظه اخر زحمت کشید قدر دانی میکنم
و...
ما دختران نارنجی پوش
از ساینا عزیز برای همراهی مهمان ها و مهارت بی نظیر در چیدن شیرینی!!!
از آنی عزیزززززز که واقعا کمک و حضورش به موقع بود
و همه بچه ها... نرگس ... شهرزاد ... و ...
همه با هم تونستیم
...
و از تمامی دوستای که زحمت کشید از راه دور و نزدیک اومدن و ما رو تنها نذاشتن واقعا سپاسگذارم
...
و با تشکر از خانواده محترم رجبی!!!
" Ickle me, Pickle me, Tickle me. Too "
 تشکر شده توسط : رنگین کمان , anaram , یه غریبه , shaytoon , Hasty , leili , zeinabi , shahrzad , zohrehasadi641 , seyyed reza , fireboud , parastoo joon , سپیده قاصدک , neda.n , Aram , yummy , nanaz , amin.noury , parisa2011 , Pooya.N , eglantine , Saina , meherafarin , Narges
نارنجی چه زیبا بود دنیا بود و نارنجی نارنجی پوشان
دوستون دارم
...
 تشکر شده توسط : anaram , یه غریبه , nafass , shaytoon , مـه ســـا , رنگین کمان , Hasty , leili , zeinabi , shahrzad , zohrehasadi641 , seyyed reza , fireboud , parastoo joon , سپیده قاصدک , neda.n , Aram , hilda , nanaz , amin.noury , parisa2011 , eglantine , Saina
همه چیز عالی عالی عالی ....

[تصویر:  0tpnz75eq2spk07a9d18.jpg]

دستتون درد نکنه ... واقعا خسته نباشید ....icon_question

جای دوستانی که نبودند واقعا خالی بود icon_question

همه سوپرایزها یه طرف .... love28love28love28love28فریدون آسرایی یه طرف love28love28love28love28

[تصویر:  m2as2u1pbcuezs6j2cl.jpg]
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : یه غریبه , مـه ســـا , رنگین کمان , Hasty , zeinabi , shahrzad , shaytoon , anaram , zohrehasadi641 , seyyed reza , nafass , nanaz , omid , fireboud , parastoo joon , سپیده قاصدک , neda.n , Aram , yummy , hilda , amin.noury , parisa2011 , Pooya.N , eglantine , paeazan , ابراهیم , Saina , Elinaz

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29(current)
  • 30
  • 31
  • ...
  • 53
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 3,012 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,428 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,714 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,894 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 83,075 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,452 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 55,054 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,743 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 5,025 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲۸: کانال ام اس سنتر admin 0 9,994 2016/01/11, 09:36 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان