امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد یه سری دارو
سلام . امروز یه پیشنهاد یکی از دوستام به دلیل افسردگی به مطب یه دکتر روانپزشک رفتم و چون آشنا بود من در مورد بیماری ام اسم صحبتی نکردم
الان یه سری دارو داره که قبل از بیماریم هم فکر کنم یکیشو استفاده میکردم الان نمیدونم تداخل نداره با داروهای ما یا نه ...... و کسی این داروها رو الان استفاده میکنه؟

citalopram hexel
تری فلوئو پرازین
و زولیپدوم 5

البته قبلا اولی رو استفاده میکردم اما برای دو سال پیشه قبل از اینکه بیماریم تشخیص داده بشه و دارو دیگه بگیرم
 تشکر شده توسط : movahedi
خاطره جان من یه دوره سیتالوپرام استفاده کردم اتفاقا همون اوایل بیماریم و تزریقم بود و دکتر برای کم کردن عوارض احتمالیه افسردگیه ناشی از آمپول برام تجویز کرد
در ضمن پزشک ام است رو حتما حتما در جریان بذار
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : movahedi , khatereh.
سلام خاطره جان من پزشک نیستم ولی از اونجایی که این داروهایی که دکتر به شما داده رو از نظر علمی (دانشگاهی)میشناسم میگم این 3تا دارو با هم برای شما از نظر دوز سنگینه مگر شما افسردگی شدید دارید که این 3 دارو رو با هم مصرف کنید؟ درسته که تری فلوئوپرازین 1 میلی هست ولی باز هم داروی سنگینیه مخصوصا با زولپیدم به نظرم قبل از استفاده با یه پزشک دیگه هم مشورت کنید بد نیست
سالم و شاداب باشیدicon_question
خدایا یاریم کن تا آن چه را که دانسته یا نا دانسته می شکنم دل نباشد innocent0001.gif
دوست خوبم سری قبل که پیش دکتر صحراییان بودم، گفتم که حس می کنم افسردگی گرفتم. برای سیتالوپرام تجویز کردن که به نظرم عالــــــــــی بود. اما از 2تا داروی دیگه اطلاعی ندارم. برو پیش یه دکتر غریبه که راحت باهاش حرف بزنی گلمicon_question
خاطره عزیز
سلامicon_question
تا حالا از این داروها استفاده نکردم ولی اینو میدونم کاه برای ام اس ضرری نداره
ضمن اینکه به عنوان داروهای جانبی تجویز میشه
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

من زولیپدوم رو استفاده میکنم مشکلی باهاش ندارم
 تشکر شده توسط : khatereh.
از پاسخ همه دوستان ممنونم ..... سنگ صبور عزیز (ترجیح میدم نگم ورپریده Smile (16)) دیشب شاعت 10 و نیم امتحانی دو تا قرص آخری رو که برای شب بود استفاده کردم خوابم خیلی خوب بود و از صبح ساعت پنج و نیم شاید بیدار بودم و هر چقدر سعی کردم بخوابم نشد برای همین 6 پاشدم
باسلام.دوستان عزیز اگه کسی امکانشو داره من یک نوبت از دکتر صحرائیان می خوام.فقط میخواهم نظر ایشون رو هم بگیرم.خیلی تا حالا تلاش کردم ولی موفق نشدم.اگه مثلا یکی از بیمارهاشون نوبتشو بهم بده ممنون میشم.زندگیم بهم ریخته میخوام یک ویزیت بشم تا درمان را با اطمینان پیگیری گنم.من نمیتونم این لطف را جبران کنم و از خدا میخوام بهترینها را براتون رقم بزنه.ممنون

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد آزاتیوپرین و سیمواستاتین .... Robot 14 11,629 2012/11/22, 12:30 PM
آخرین ارسال: sargol
  لیست دارو ها Prime 1 178,915 2011/04/04, 10:51 AM
آخرین ارسال: hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان