•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
فرشید جان من خودم که تقریبا از همون اول تو این سایت بودم تاحالانزدیک 500 600 تا از ارسالام حذف شده. تازه با وجودی که جز تیم مدیریت هستم اما 5 تا ستاره دارم laughing3laughing3laughing3 خیلی به این چیزا گیر نده پسر
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : farshid
میشه بگید این ستاره ها به چه دردی میخورن؟
من که بیشتر از 4 تا رو نمیتونم بشمرم !
پس 4 تا برام کافیه!
اما اگه بگید چه فایده ای دارن ما هم در سوگ ستاره های از دست رفته فرشید خواهیم گریست!
یادم نبود اینجا تاپیک پیشنهاده!

میخواستم پیشنهاد بدم در ملاقات بعدی من مجری باشم!!!
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : hamid
(2011/07/09, 11:56 AM)SSA نوشته است: میشه بگید این ستاره ها به چه دردی میخورن؟
من که بیشتر از 4 تا رو نمیتونم بشمرم !
پس 4 تا برام کافیه!
اما اگه بگید چه فایده ای دارن ما هم در سوگ ستاره های از دست رفته فرشید خواهیم گریست!
یادم نبود اینجا تاپیک پیشنهاده!

میخواستم پیشنهاد بدم در ملاقات بعدی من مجری باشم!!!

این ستاره ها فقط نشون دهنده میزان ارسالهای فرد هستند و اینکه این فرد چقدر در سایت فعالیت داشته و به هیچ درد دیگه ای نمی خوره .
حالا خدا رو شکر که ستاره فرشید دوباره برگشت wink2
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : farshid
(2011/07/09, 12:21 PM)hamed نوشته است: این ستاره ها فقط نشون دهنده میزان ارسالهای فرد هستند و اینکه این فرد چقدر در سایت فعالیت داشته و به هیچ درد دیگه ای نمی خوره .
حالا خدا رو شکر که ستاره فرشید دوباره برگشت wink2

مرسی
[تصویر:  Iran-180-animated-flag-gifs.gif]

تشکر شده توسط : hamed

117؟118؟120؟گزينه ي هيچكدوم؟ ستاره كيلوچنده؟ مرسي بابت؟ ستاره؟ دوتاره؟ يكتاره ؟ تمامي موارد؟
واي آقاي دكتر افشاررررررررررررررر!!!!!!!!!!!!
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
 تشکر شده توسط : Prime
پیشنهاد میکنم برای عذرخواهی از آقای سعید هاشمی (که ظاهرا توی پارک ملت اذیتشون کرده بودن) تاپیکی آماده کنین و هرکس میخواد اونجا از ایشون عذرخواهی کنه.
ما که نفهمیدیم چی شده ! کی سعید اذیت کرده ؟ از روی قصد که نبوده ؟
حالا چیکار کردن ؟
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
ما هم نفهمیدیم!

سلام بچه ها، فكر ميكنم يه اشتباهي پيش اومده! confused2
از اونجاييكه ما هممون داراي يه وجه مشترك داريم پس ميشه نتيجه گرفت كه يك روح در چند كالبديم ولي اينكه ما ام اس داريم دليل نيست كه بيماري خود آزاري هم داشته باشيم؟! confused مطمئن باشيد هيچكدوم از ما اون يكي رو نه ناراحت كرده نه اذيت نه قصدشو داشته و نه خواهد داشت، پس نذاريد نكات انحرافي بينمون فاصله افكني كنهangry
پس بخاطر خودمون و دوستانيكه قلباً دوستشون داريم خيلي عاقلانه به اين مباحث دور از شعوناتمون پايان بديمwink2 ما يزديا يه ضرب المثلي داريم كه ميگه: صورتي كه جاي صدتا بوسه رو داره ، جاي يكي سيلي رو هم داره. love51 پس حالا كه سيلي دركار نبوده و همش شوخي و جووني، الكي دل نشكونيم. سال ديگه همين موقع وقتي اين حرفا رو ميخونيد خودتون ميخنديدlaughing3 بجاي اين حرفا بريد هنرنمايي عليرضا رو نگاه كنيد كه محشرهlaughing3laughing3laughing3
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
 تشکر شده توسط : بهــار , havaars
من پیشنهادم رو پس میگیرم!
تازه دارم میفهمم موضوع چی بوده!
ظاهرا زیاد با دیگران موافق نیستم.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)