•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
ميشه لطفا توي قسمت اطلاعات فردي هر نفر ، قسمت مربوط به ايميل رو درست كنين؟
اصن بجاي اينكه ما بخوايم از توي سايت واسه فرد ايميل بزنيم ، بهتره ايميل فرد نمايش داده بشه !!!
الان خيلي ناجوره . نه ميتونيم ايميل طرف رو ببينيم ، نه ايميلي كه از توي سايت ميزنيم واسش به دستش ميرسه confused 
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : TootFarangi
من پیشنهاد می کنم یکم مطالب سایت رو مرتب کنید. پراکندگی زیادی وجود داره. مطالب کاملا تکراری تو تاپیک های مختلف وجود داره.
 تشکر شده توسط : omidvar , Majid
(2010/10/13, 04:41 PM)mehdi3445 نوشته است: من پیشنهاد می کنم یکم مطالب سایت رو مرتب کنید. پراکندگی زیادی وجود داره. مطالب کاملا تکراری تو تاپیک های مختلف وجود داره.

مهدی کاملا باهات موافقم.لطفا هر جا به همچین موردی برخورد کردی ، دکمه گزارش پایین ارسالو بزن و گزارش بده
 تشکر شده توسط : hamid , Majid
و پیشنهاد دیگه اینکه اگه امکان حذف یه پست باشه خیلی خوب میشه
 تشکر شده توسط : omidvar
(2010/10/13, 05:39 PM)mehdi3445 نوشته است: و پیشنهاد دیگه اینکه اگه امکان حذف یه پست باشه خیلی خوب میشه

مهدي جان اين موضوع بارها بحث شده .
به دليلي كه قبلا به اون اشاره شده اين امكان از كاربران گرفته شد . اگه اطلاع داشته باشيد اين امكان در هيچ يك از انجمن هاي معتبر و رسمي در دسترس كاربر نميباشد .
اگر قصد حذف پستي را داريد اون پست رو ويرايش كنيد و عبارت حذف شود رو تايپ كنيد و سپس پست رو گزارش كنيد . در اسرع وقت اگر پاك شدن پست شما باعث بهم خوردن تاپيك نشود ،‌ پاك خواهد شد
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : mehdi.abdn
من پیشنهاد ندارم گله دارم از وقتی که چت روم اومده خیلی دوستایه تازه وارد میرن اونجا و این باعث میشه که با همگی بچه ها آشنا نشن و همچنین صمیمی نشن
به نظر من چت روم باعث شده خیلی از دوستایه جدید رو که میتونیم داشته باشیم از دست بدیمsad2
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

من که اینجا روی دوستی از کسی ندیدم واسه همین رفتم چت روم
یه پیشنهاد داشتم و اون اینکه تقریبا 90 درصد کاربران سایت از ویندوز xp یا 7 استفاده می کنند و از مرورگرهای جدید اکسپلورر یا اپرا و ... /
اگر این امکان در سایت ایجاد می شد که با کلیک بر روی هر عنوانی یک صفحه جدید باز بشه و احتیاج به زدن گزینه open in new tab نباشه خیلی کار با آیتمهای سایت راحت تر می شه . نمی دونم درست تونستم منظور رو برسونم یا نه ؟
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
مجتبي جان اين كار امكان پذير نيست چون عملا دست بردن در كدهاي استاندارد سيستم هست .
بهتره تنظيمات موس ت رو درست كني تا با كليك يه دكمه در تب جديد باز بشه .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
(2010/10/22, 12:55 PM)hamid نوشته است: بهتره تنظيمات موس ت رو درست كني تا با كليك يه دكمه در تب جديد باز بشه .

چجوری اونوقت ؟
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 64