•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 55
  • 56
  • 57(current)
  • 58
  • 59
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
من یه پیشنهادی برای مدیران انجمن داشتم اونم اینکه یه بخش ایجاد کنند که پوسترها یا اینفوگرام های در رابطه با MS
در اونجا پست بشه و اگر هم کسی وارد باشه و خودش بتونه طراحی کنه چه بهتر ولی در حالت کلی پوسترهای خیلی
خوب و جالبی تو نت موجود هست و انتقال اطلاعات از طریق تصویر کارایی بالایی داره و مخاطب رو جذب میکنه.
مثلن تصویری که تاریچخه بیماری رو به صورت فشرده نشون میده یا تصویرهایی که جنبه آگاه سازی دارن.البته گویا به علت سرعت نت
دیدن تصاویر برای دوستان مشکل هست در هر صورت فکر کردم بد نباشه که مطرحش کنم.

من هیچ وقت کامل نبودم، اما واقعیت دارم.
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid
(2013/11/19, 11:00 PM)منصور91 نوشته است: ما یه جامعه هستیم شاید نزدیک به 70000نفر شاید هم بیستر که هروز به تعدادمون افزوده میشه
دارای ادم های تحصیل کرده فراوان واگر هم اقرار نکنم خیلی افراده نخبه بین ما وجود داره
نیاز به یه لیدر داریم که با بوجود اوردن بستر هایی در جامعه در زمینه های اجتمایی واقتصادی کمک رسان یکدیگر باشیم
سلام
میشه پیشنهادتون رو بیشتر توضیح بدید راستش من خیلی متوجه نشدم که ما
چه کمکی می تونیم بکنیم خیلی کلی بود

(2013/11/19, 11:33 PM)سمانه میم نوشته است: من یه پیشنهادی برای مدیران انجمن داشتم اونم اینکه یه بخش ایجاد کنند که پوسترها یا اینفوگرام های در رابطه با MS
در اونجا پست بشه و اگر هم کسی وارد باشه و خودش بتونه طراحی کنه چه بهتر ولی در حالت کلی پوسترهای خیلی
خوب و جالبی تو نت موجود هست و انتقال اطلاعات از طریق تصویر کارایی بالایی داره و مخاطب رو جذب میکنه.
مثلن تصویری که تاریچخه بیماری رو به صورت فشرده نشون میده یا تصویرهایی که جنبه آگاه سازی دارن.البته گویا به علت سرعت نت
دیدن تصاویر برای دوستان مشکل هست در هر صورت فکر کردم بد نباشه که مطرحش کنم.

سمانه جان این تاپیک در سایت موجود هست ببین منظورت همچین چیزی هست
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=7258
فکر کنم این چیزی که میگین شامل میشه
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : anaram , hamid , اکبر , neda.n , paeazan , سمانه میم , zohaa , مریییم
با سلام
پیشنهاد من اینه که ما از خیلی از شهرهای کشور 1 یا 2 دونفر وشاید هم بیشتر داریم نمیشه اردو هایی رو در اون شهرها داشته باشیم وکارهایی مثل هتل یا جا های دیدنی رو با بچه های اون شهر هماهنگ وبرنامه ریزی کنید.
با تشکر
یامن اسمه دوا وذکره شفا
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , mahdiye1989 , zohaa , علی دنیانورد , مریییم
دوستان مهربان کادر مدیریتی و برنامه ریزی ....میشه بعد از سفر شمالتون یه سفر هم به امید خدا واسه مشهد اوکی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

love28love28love28love28
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , اکبر , nazaninamiri70 , بی تـــا , الهام ج , zohaa , coffeedot , مریییم , hadisss
یک پیشنهاد برای مدیران سایت بعد از سفر شمالتون که همیشه شمال میرید یک سفر برای جنوب کشور هم برنامه ریزی کنید.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : zohaa , مریییم , سمیرا67
پیشنها میدهم یک صندوق قرضالحسنه درست کنیم بر طبق مقرارت وضوابط بانکی با سود 4درصد
برای کمک به یکدیگر
 تشکر شده توسط : meysam2 , علی دنیانورد , ابراهیم , مریییم , سمیرا67 , مرتضی , baharan
همه برنامه کوه عالی بودن ولی از همه خاطره انگیز تر و قشنگتر به نظره من موقعی بود که رفتیم دربند

ولی کاش یه برنامه دوباره اوکی میشد بریم دربند چون خیلی اون سفره خونه اش و اون صبحونه اش خاطره برانگیز بودAngel
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : neda.n , ahya , مریییم , سمیرا67
کاش یه برنامه ای ترتیب بدین,تا چند ساعتی رو در کنار هم فارغ از مشکلاتمون باشیم...
من که حسابی دلتنگ دوستاممrolleyes
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : hadisss , ابراهیم , سمیرا67 , مرتضی
میشه یه هماهنگی هم انجام بدید تا اعضایی که توی یه استان یا شهرستانن باهم ملاقات داشته باشنicon_cryicon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : مریییم
اگر مقدور باشه و صفحه ی مربوط به "ام اس سنتر" در فیسbook به گروهی با همین نام و به صورت "closed group" تغییر پیدا کنه کسانی مثل من هم که ام اس جزء بخش پنهان زندگیشون هست میتونن از این امکانات استفاده کنند.
با تشکر
سحر اضافه کن به فهم آسمانم
 تشکر شده توسط : paeazan , zenith

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 55
  • 56
  • 57(current)
  • 58
  • 59
  • ...