•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 50
  • 51
  • 52(current)
  • 53
  • 54
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
آقا ما یه پیش نهاد داریم

میشه پی دی اف تراکت ها و بروشورها و ... مراسم و دیدار و همایش هایی که برگزار میشه رو تو سایت بذارین ...

هم ما استفاده میکنیم هم اینکه شاید مام تونستیم نارنجی پوش شیم
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : hessam , coffeedot , ayda.m , neda.n , ahya , paeazan , afsaneh , maryam.N , محبوب64 , zohaa , Ghost , arezooo82 , eglantine
آقا من یه انتقادات دارم

بعضی تاپیکهای قدیمی بسته شده ، بعد نمیشه مطلب گذاشت توش ، بعد اگه تاپیک جدیدم زده شه تکراریه (لطفاً به موشکلات ما جوونآ رسیدگی کنین)

مثلا تاپیک "تراریوم"
 تشکر شده توسط : maryam.N , Ghost , eglantine
تاپیک مورد نظر باز شد
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : paeazan , yummy , chipchip , ahya , maryam.N , Ghost , eglantine
سپاس گذاریم

ای کاش همه مشکلات ما جوونا اینجوری حل میشد angel (فقط نگی پـ کو اون مطلبی که میخواستی بذاری ، الان حالشو ندارم فردا میذارم Smile (16) )
 تشکر شده توسط : fireboud , نازی ی , coffeedot , MFhealth , maryam.N , Ghost , hessam , eglantine
الان پیشنهاد ندارم ولی نخواستم تاپیکهای دیگه رو بالا بیارم.

چرا گاهی با وجود خوانده شدن پیغام خصوصی، دوباره بعد از مدتی کادر زرد رنگ (شما یک پیغام خصوصی نخوانده دارید ) ظاهر میشه ؟
برای من چندروزه این طور شده.

یه چیز دیگه هم اینه که چند ماهه که بعضی پست ها نمایش داده نمیشه . چرا ؟
بعد بعضیا فکر میکنن بعضیا حذفش کردن و ....!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , Ghost , eglantine
دلیل نمایش ندادن پست ها اینه که اون کاربری که پست رو ثبت کرده از نقل قول درست استفاده نکرده
یعنی نقل قول باز شده
کد:
[quote]
ولی بسته نشده
کد:
[/quote]

راجع به پیغام خصوصی هم هر موقع مشکل رو داشتید از طریق پیغام خصوصی بهم اطلاع بدید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nahid , paeazan , eglantine
عاغا من میگم یه سیستمی باشه هرکی خاص یه تاپیک بزنه قبلش مدیریت تایید کنه اون تاپیک رو.اینجوری هم بار سایت کم میشه هماز تاپیکای مسخره یا اضافی که نمونش هست جلوگیری میشه.یارو تاپیک زده :ایا همسر من ام اس دارد.خوب برو اینو تو ایا من ام اس دارم بزن.پس فردا یکی میاد میگه اخرین باری که پرسپلیس رفت اسیا کی بود....
اینو لحاظ کنید لدفن
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : الهام ج , hamid , MFhealth , fireboud , zohaa , eglantine
(2013/09/20, 10:44 PM)مهدی نصیری نوشته است: عاغا من میگم یه سیستمی باشه هرکی خاص یه تاپیک بزنه قبلش مدیریت تایید کنه اون تاپیک رو.اینجوری هم بار سایت کم میشه هماز تاپیکای مسخره یا اضافی که نمونش هست جلوگیری میشه.یارو تاپیک زده :ایا همسر من ام اس دارد.خوب برو اینو تو ایا من ام اس دارم بزن.پس فردا یکی میاد میگه اخرین باری که پرسپلیس رفت اسیا کی بود....
اینو لحاظ کنید لدفن

اینجور یکی لازمه 24 ساعت بیکار توی سایت بشینه
ولی طرز فکرت لایک داره laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : hamid , آنا , MFhealth , fireboud , مهدی نصیری , zohaa , eglantine
(2013/09/20, 10:57 PM)anaram نوشته است:
(2013/09/20, 10:44 PM)مهدی نصیری نوشته است: عاغا من میگم یه سیستمی باشه هرکی خاص یه تاپیک بزنه قبلش مدیریت تایید کنه اون تاپیک رو.اینجوری هم بار سایت کم میشه هماز تاپیکای مسخره یا اضافی که نمونش هست جلوگیری میشه.یارو تاپیک زده :ایا همسر من ام اس دارد.خوب برو اینو تو ایا من ام اس دارم بزن.پس فردا یکی میاد میگه اخرین باری که پرسپلیس رفت اسیا کی بود....
اینو لحاظ کنید لدفن

اینجور یکی لازمه 24 ساعت بیکار توی سایت بشینه
ولی طرز فکرت لایک داره laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

اتفاقا اصلا زمان نمیبره یه لیست از درخواستا برای ایجاد تاپیک جدید میاد جلوی هر مدیری.روزی بیشتر از 10 تام مطمینا نیست.کار 5 دیقس
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : SSA , eglantine
مهدی جان از این روزی 5 دقیقه ها واسه ناظرین زیاد داریم . فکر کنم چند تا 5 دقیقه دیگه جمع بشه ناظرین حتی فرصت خواب هم نداشته باشن .
بعدش واکنش های این کار رو شما نمیدونی ! در تاپیک های کوهنوردی و اخبار یه مدت پست ها با تایید مدیر بود و این 5 دقیقه ای که میگی رو به عینه بیش از 50 دقیقه دیدیم . چند مورد بود :
1 - کاربر فکر میکرد پست ثبت نشده 2-3-4-5-6 بار ثبت میکرد . پس یه زمانیم واسه حذف لازم بود
2 - کاربر پست رو ثبت میکرد میرفت . بعد میدید پستش نیست و اعتراض میکرد . باید میگفتیم سیستمه و با تایید نشون داده میشه
3 - چند بار ثبت میکرد و بعد اعتراض میکرد . دیگه خودت بدون
4 - در بدترین حالت این اعتراض به تاپیک های دیگه کشیده میشد .

پس همچین کاری کمی نیست که با زمان کم قابل انجام باشه .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : SSA , مهدی نصیری , paeazan , zohaa , eglantine

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 50
  • 51
  • 52(current)
  • 53
  • 54
  • ...