•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 49
  • 50
  • 51(current)
  • 52
  • 53
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
من که نرفتم بگردم پیدا کنم سعیده !
آخه دوستان باید با جست و جو یه چیزی رو پیدا کنن تا قدرشو بدونن !wink2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : earth , fireboud , نادیا , eglantine
آره ناهید کاملن حق با توست. آره اینطوری اگه همه یاد بگیرند وقتی می خوان مطلبی ارسال کنند دنبالش بگردند خیلی خوبه. منم ازت ممنونم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : fireboud , nahid , nazaninamiri70 , نادیا , eglantine
(2013/07/20, 05:28 PM)رامنا نوشته است: سلام. منم میخواستم یه پیشنهاد بدم. اما همش فکر میکنم خب حتما خودتونم قبلا به فکرتون رسیده اما دلیلی داشته که نکردید این کار رو. به هر حال من میگم پیشنهادم رو:
میشه یه بخش به اسم "کتابخانه" داشته باشیم. و در "کتابخانه" کتابهایی رو که راجع به ام اس کمک کننده هستند (مثل کتاب ترجمه شده توسط همدم عزیز) به هم معرفی کنیم.
همینطور فیلم های آموزشی رو که میتونن به دوستامون کمک کنن معرفی کنیم.
و حتی میتونیم یه آرشیو از فایلهای نوشتاری مثل فایلهای PDF که دانلودشون از نظر نویسنده مجاز و رایگان بوده رو با ذکر منبع توی این بخش قرار بدیم.
خلاصه این بخش میتونه شامل معرفی یا ارائه هر ابزار آموزشی مرتبط با ام اس باشه که توی یه کتابخانه میشه اون رو پیدا کرد: کتاب, ویدئو, فایل صوتی, و... .
این پیشنهاد من بود. مرسی گوش دادین icon_question
(2013/07/20, 07:16 PM)رامنا نوشته است:
(2013/07/20, 06:03 PM)shaytoon نوشته است: یه تایپک شبیه به همین چیزی که میگید تو سایت هست
معرفی فیلم ،کتاب،آهنگ
یه همچین چیزی
ولی عمومی هست نه فقط بحث ام اس

بله. الان گشتم و اونو دیدم که گفتید. ممنون ازتون. اما همونطور که گفتید اون عمومی هست. البته خیلی هم خوبه. ولی منظورم یه کتابخانه تخصصی ام اس بود. جایی که راجع به کتابهایی مثل کتاب همدم جون توش بنویسیم. یا کتابهای مرتبط با ورزشهامون و یا فیلم های آموزشی ... و حتی روش تهیه شون و فایلهای رایگانی که کمک میکنن و ازینجور چیزها...

الان این تاپیک رو دیدم :
کتابهای مرتبط با ام اس

ولی یه تاپیک دیگه هم دیدم :
کتاب زندگی موفق با بیماری ام اس
اگه ناظران محترم صلاح میدونن سرو سامان بدن اینها رو .
به نظرم اگه درباره یک کتاب قراره خیلی گفت و گو بشه، تاپیک جدا لازمه ولی اگه قراره معرفی بشه بهتره همه کتابها و نظرات در یک جا جمع بشن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : رامنا , نازلی , eglantine
(2013/07/24, 05:38 PM)nahid نوشته است: الان این تاپیک رو دیدم :
کتابهای مرتبط با ام اس

ولی یه تاپیک دیگه هم دیدم :
کتاب زندگی موفق با بیماری ام اس
اگه ناظران محترم صلاح میدونن سرو سامان بدن اینها رو .
به نظرم اگه درباره یک کتاب قراره خیلی گفت و گو بشه، تاپیک جدا لازمه ولی اگه قراره معرفی بشه بهتره همه کتابها و نظرات در یک جا جمع بشن.

مرسی ناهید جون. منم فکر میکنم اگه تاپیک جدا درست بشه واسه معرفی کتابها خیلی خوبه... ممکنه اوایل خلوت باشه و فقط دو سه تا کتاب توش باشه اما به تدریج تغییر میکنه...
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : nahid , eglantine
میشه یه جایی مخصوص طب سنتی باز کنید اخیرا یه بحثی پیش اومده مبنی بر این که با نیش درمانی ام اس کلا از بین میره .به نظر من بیشتر شبیه یه ادعاست(البته روی سلول های عصبی تاثیر خوبی داره)
زندگی
 تشکر شده توسط : eglantine
اوه باز تصمیم به صحبت کردن گرفتم باید ببینم چی میخوام بگمو چرا میگمو چگونه بگم تا آیا راجب به پیشنهادم

تصمیمی گرفته میشه ، شدنی هست یا خیرsmiling

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به بزرگواری که این مطالب رو میخونه. فقط اینکه با توجه به صلاحدید شما

میخواستم بدونم، امکان تغییر موضوع و عنوان تایپیک وجود داره تا پیشنهادی رو مطرح کرد یا خیر ؟
 تشکر شده توسط : نازلی , eglantine
یه پیشنهاد داشتم ولی نه به مدیرا و ناظما
میگما بیاین تو تاپیک آخرین عکسی که گرفتم فقط عکسا خودمونو (عکسایی که خودمون گرفتیم) بزاریم ، عکسایی که به نظرمون قشنگ و دیدنی میاد و میشه تو تاپیک تصاویر و عکس های جالب بذاریم، نظرتون چیه؟؟ بعدشم نظرات درباره عکسا رو ببریم یه جا دیگه

حالا یه پیشنهادم بدم به مدیرا و ناظمای عزیز و زحمتکش و خوشتیپ (اصن من یه چی میگم شوما یه چی میشنوین) و مدبر و ....
میگم شوما ها که همگی دارین میرین همدان، بگو خوب
سایتم که نمیتونیم بدون مدیر و ناظم ولش کنیم، بگو خوب
از طرفی به هرکسی هم که نمیشه اعتماد کرد، باید یکی باشه که ســـــــابـــــــــقـــــــــــه مدیریت داشته باشه لااقل، بگو خوب
واسه این که تو این مدت سایت و اسپم ورنداره باید به اسپم و اسپمیست هم آشنایی داشته باشه تا بتونه باهاش مقابله کنه، بگو خوب
بعدشم نام کاربریش یه جوری باشه که بشه مدیریت و ناظمی رو به صورت مساوی بینش تقسیم کرد
مثلا chipchip
نظر مثبتتون چیه؟؟؟
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : یه غریبه , SSA , hamid , afsaneh , nahid , nazaninamiri70 , ماه , fireboud , naarin.p , earth , neda.n , الهام ج , ahya , نازلی , coffeedot , eglantine
من موافقم.
به شرطی که این مدیر ناظر فقط از گزینه تشکر استفاده کنه!
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : chipchip , coffeedot , eglantine
آقای سجاد اسپم ندهSmile (16)
این خودشیرینی ها جاش در تاپیک پیشنهاد نیستangry2
ضمنا همه ی ناظرها که نمیرن اردووو
و آخر اینکه اونا کنترل از راه دور همراشون دارن (نگران نباش شمال هم از این کنترل ها میاد به زودی laughing3 )

آهان یادم رفت بگم
مگه اون تاپیک تاپیک آخرین عکسی که گرفتی نیست؟
اگ کسی عکسی بذاره که خودش نگرفته کارش خب اشتباس
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , یه غریبه , hessam , SSA , chipchip , coffeedot , eglantine
میشه اگر صلاح میدونید امکان مشاهده فروم بر روی نرم افزار tapatalk رو فراهم کنید. ممنونicon_question
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : paeazan , eglantine

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 49
  • 50
  • 51(current)
  • 52
  • 53
  • ...