•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 43
  • 44
  • 45(current)
  • 46
  • 47
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
نخییییییییییییییییییییییر اقا حمیدما اینوsad2میخوایم باید همینجا باش جلو چشمون
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : chipchip , nahid
من الان اصن وقت ندارم بایدخوب درس بخونم تا100٪معدلم 20شه من مطمنم به امیدخدا100٪معدلم 20 میشه.الان باوجودوقت پرم اومدم یک پیشنهادبدم.حمید عزیز مثلا من که یک مقاله بعنوان تایپیک توی اخبارداخلی ام اس میگذارم دیگه همین مقاله رو باهمین نام کس دیگه بگذاره ازش قبول نکنه بگه این مطلب تکراری است یاقبلا گذاشته شده.من خودم رو برای این مثال زدم که من توی اخبارداخلی ام اس مطلب گذاشته بودم دوباره یک دوست عزیزدیگه همین مقاله منو توی همین اخبارداخلی ام اس گذاشته.اگه جلوی این بایک راه حل اساسی گرفته بشه دیگه اینطورتکرارهاپیش نمیاد.حمیدعزیزمطمنامتوجه منظورمن میشوید.منظورم اینه که همه جا است یعنی یک مقاله رو دوباردریک جایی قبول نشه.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : minoshka
سلام یه پیشنهاد کوچولو
کاش میشد خبر برنامه هایی که از تلویزیون درمورد ام اس پخش میشه رو مثل خبر همایشwomanmen به کاربرا اس ام اس کنین
هزینه داره آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط : minoshka , ghaside
مگه خبر همایش ها رو اس ام اس میکنن> icon_cry
من اس ام اسای تبلیغاتیمو نبسته ام بخداااااااااااااااااااااااااا
پس چرا واسه من هیچی نمیاد؟
حمـیـــــــــــــــــــــــــــدددددددددددددددددددددددددددد angry
حالا نیست اصن در جریان همایشا و اتفاقات نیستم confusedlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : minoshka
سجاد 3 تا شکلک کنار شکلک محبوب تو باید به دستان خودت و با یه شکلک نارنجی خوشگل جایگزین شه
وگرنه رای گیری میکنیم و 2 تا ستاره ازت کم میکنیم و شکلکتم میبریم انبار Smile (16)

sad2 این هم عمرن عوض نمیشه شکلک محبوب منم هست

سارگل جان چیزی که میخوای امکانش نیست

لیلی جان تیم مدیریت رو گنج قارون که نشستن smiling
همه مخارج سایت از طریق اعضای تیم مدیریت تهیه میشه و ام اس سنتر مخارج خودش رو از هیچ جا تهیه نمیکنه

آنارام عزیز خبر های مهم سایت ( مثلا چیزهایی که یادمه ، فراخوان جنگل کارا ، برنامه ماه عسل ، همایش ام اس سنتر و چند مورد دیگه که یادم نیست ) برای اعضای سایت اس ام اس شد . اس ام اس هم برای شماره ای که خود شما در سایت ثبت کردید ارسال میشه . میتونید شماره رو از طریق ویرایش پروفایل وارد کنید . یه موردم بگم که شماره شما 100% نزد ام اس سنتر تا الان محفوظ بوده و 100% از این به بعد هم محفوظ خواهد بود .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : minoshka , anaram , neda.n , fireboud , chipchip , paeazan , leili , sargol
(2013/05/27, 08:56 PM)hamid نوشته است: سجاد 3 تا شکلک کنار شکلک محبوب تو باید به دستان خودت و با یه شکلک نارنجی خوشگل جایگزین شه
وگرنه رای گیری میکنیم و 2 تا ستاره ازت کم میکنیم و شکلکتم میبریم انبار Smile (16)

sad2 این هم عمرن عوض نمیشه شکلک محبوب منم هست

چرا دس میزارین رو نقطه ضعف آدم angry3 مگه خودتون ستاره ندارین که اینقد ستاره های من و نیگا میکنین angry3 کسی دس به ستاره های من بزنه پامیشم میام تهران جلو در ام اس سنتر دادوبیداد میکنم آبروتونو میریزم تو خیابون angry

شکلکم اومد این بغل Smile (16)

Sleepy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : کارون , minoshka , hamid , nahid , nazaninamiri70
یااباااااالفضل
عاااقایون محترم برادران گرامی
جنتلمنای به تمام معنا
مهم انسانیته مهم شرافت و کرامت و عزت نفسه وگرنه شکلک چه ارزشی داره بابا ما قلبمون ضعیفه چرا خون و خونریزی میکنین!
لا اله الا الله
استغفرللهangel
گاهی مرا یاد کن...
من همانم که اگر ساعتی از من بی خبر بودی آسمان را به زمین میدوختی
 تشکر شده توسط : minoshka , chipchip , hamid , nazaninamiri70
سلام

اگه تو این تاپیک کاربر امکان ویرایش نظر خودش رو داشته باشه خیلی خوب میشه,چون یه تعداد داروهاشون رو عوض میکنن اینطوری آمار تقریبا صحیح تری رو میشه دنبال کرد

ممنونم.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : hessam , minoshka , nazaninamiri70
امکان دادن دسترسی فقط در یک تاپیک وجود نداره
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : anaram , hessam
چه باحال
خب من یه پیشنهاد بدم ؟
میشه لطفا داروی منو هم وارد کنی؟
هرچند فک میکنم من قبلا که تایسبری مصرف میکردم ، توی این تاپیک رای دادم
ولی در حال حاضر جلنیا دریافت میکنم که اصن توی لیست نیست