•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38(current)
  • 39
  • 40
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
یک پیشنهاد
این سایت به دوری من حساس است confused2confused2بانفسهاوضربان قلب من برقرار است.confusedconfusedconfusedشاهدگفتارمن اینکه محاله من دو روز اینجا نیایم واز دوری من این سایت قطع نشود.(ستاداعتمادبه نفس)حالا خود دانیدicon_cryicon_cryicon_cry
من حاضرم برای برقراری سایت قراردادببندم.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : sargol , Ghost
این هزاروهزارمین بارکسی است پیشنهادعوت من طفلک روبپذیره؟آقاحمیدوسینااگرهمه نتونستندبیایندمن بدیدن شمامدیران وتعداکمی ازدوستان هم راضیم.هرچنددل من میخوادهمگی رازیارت کنم.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : paeazan
سارگل جان ما هم خیلی خوشحال میشیم که شمارو ببینیم ولی قبلا هم گفتم امکان برگزاری سفر به شهر شما فکر کنم زیر 2% باشه .
چون خیلی از شهرها تو نوبت هستن و یکی از مهم ترین معیارهامون واسه برگزاری سفر مسافت هست .
چون همون طور که میدونی خستگی واسه ما مضرر هست و به طبع مسافت 15-20 ساعته خستگی زیادی به همراه داره .

ولی بازم تلاش میکنیم تا بعد از فراهم شدن شرایط حتما مهمان شهر شما بشیم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : paeazan , sargol
بله آقاحمیددرک میکنم چون من خودم ازخواب که بیدارمیشم انگارهزاران کوه راکندم تااین حدخسته میشم.ولی بازم ازشمابرادرگرامی خیلی ممنون که حتی شده به احتمال نیم درصدهم شماسعی آمدن به چابهاررامیکنیدicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : hamid
میگما نمیشه یه جور بشه که پستای خودمون رو حذف کنیم ؟ شاید یه چی پیش بیاد آدم بخواد پستی که میزاره رو حذف کنه ،

شایدم میشه من بلت نیستم icon_cry
[تصویر:  setare1.gif]
(2012/12/30, 01:42 AM)chipchip نوشته است: میگما نمیشه یه جور بشه که پستای خودمون رو حذف کنیم ؟ شاید یه چی پیش بیاد آدم بخواد پستی که میزاره رو حذف کنه ،

آقای مرد، بزن روی ویرایش بعد کل مطلبتو پاک کن و چندتا نقطه چین براش بذار

مردونگیت ثابت شد الان از عالم خواب داری پیام میدیN_aggressive (35)
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : chipchip , hamid , MFhealth , sargol
(2012/12/30, 01:42 AM)chipchip نوشته است: میگما نمیشه یه جور بشه که پستای خودمون رو حذف کنیم ؟ شاید یه چی پیش بیاد آدم بخواد پستی که میزاره رو حذف کنه ،

بله کاری که زهرا گفت رو انجام بده و بعدش پستت رو گزارش کن تا ناظرین زحمت حذفش رو بکشن
شما دسترسی حذف پست رو ندارید
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : paeazan , chipchip , sargol
(2012/12/30, 10:38 AM)hamid نوشته است: بله کاری که زهرا گفت رو انجام بده و بعدش پستت رو گزارش کن تا ناظرین زحمت حذفش رو بکشن
شما دسترسی حذف پست رو ندارید

confused اینو که بلتم ،

حالا اگه امکان حذف پست باشه بهتر نمیشه ، مثلا جوری تنظیم شه که اجازه بده تا چند ساعت بعد ارسال امکان حذف باشه ، واسه کمتر شدن کار ناظرا میگمــــــــــــا smiling
 تشکر شده توسط : ghaside
نه امکانش وجود نداره
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : chipchip , sargol
میگمــا تو جستجوی سایت وقتی مثلا عبارت "عکس" و میزنی فقط هرچی که تو عنوانش "عکس" باشه میاد منظورم مطلق همین میاد کلمات مشابه نمیاد مثله عکاسی، اگه عکس رو سرچ کنی تاپیک "دنیای عکاسی" رو نمیتونی پیدا کنی ، خلاصه کلام که کلمات مشابه و نمیتونه پیدا کنه ، اینجوری هم سرچ مطلبی که میخوای سخت میشه هم اینکه وقتی یکی میخواد یه پست جدید بزنه باید حتما همون چیزی که تو سایت قبلا بوده رو سرچ کنه تا بفهمه همچین چیزی هست یا نه و اینجوری امکان پست مشابه زیاد میشه و کار ناظرا هم زیاد میشه و منم چون همش به فکر ناظرا ام ... همین دیگه Shy

یه چی دیگه هم هست ، اگه از Google Advanced تو سایت سرچ کنیم ، تمام یافته ها به صورت Print Post هست ، البته از 5 صفحه ای که اود 3 صفحش اینجوری بود ، یعنی این که نمیتونی بری تو تاپیک و فقط همون پست دیده میشه ، مشکل از سایت یا از گوگولی icon_cry
 تشکر شده توسط : نازلی , Pooya.N , paeazan

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38(current)
  • 39
  • 40
  • ...
  • 64