•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29(current)
  • 30
  • 31
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
من یه پیشنهاد کوچولو دارم
چرا تو صفحه اصلی لیست افراد آنلاین اتوماتیک آپدیت نمیشه ولی بقیه چیزا میشه
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : # پریسا #
کاوه عزیز داینامیک بودن به این شکلی که میگید امکان پذیر نیست . میشه مثلا چند تا تم داشت که هر کسی هر کدوم رو دلش خواست انتخاب کنه ولی این شکلی نمیشه

افراد انلاین هم اتوماتیک اپدیت نمیشه چون فشار زیادی میاره اگر اینجوری باشه و اصولا هم چیز ضروری نیست و روی هیچ سیستمی این مورد اتوماتیک نیست .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , مینا... , nazaninamiri70 , # پریسا #
سلام نميدونم اين پيشنهاد قبلا شده يا نه
ولي اگه ميشه همه ديدارهارو توي تهران نزاريد توي تمام شهرها بچه هاي ام اس هستن .هربار توي يه استان باشه بهتره.مرسي
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
 تشکر شده توسط : shokolat , arezooo82 , amirfarhag , atefe , نازلی , # پریسا # , محدثه
دقیقا منم یه بار قبلا اینون گفتم.ما که نمیتونیم تهران بیایمConfused
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : booshveg
اگه یه کم واقع گرا باشیم میبینیم این که دیدار ها تو بقیه شهرها باشه کار خیلی سختیه.تو تهران هم با کلی مشکل میتونن این کارو انجام بدن حالا اگه یه جای دیگه باشه که دیگه خیلی خیلی سخت میشه
[تصویر:  464519_t2.gif]
you were once my friend
now i know i cant tie your hand
 تشکر شده توسط : fireboud , مهدی نصیری , atefe , hamid , MEGA
چرا بروجرد نمیذارین؟؟sad2sad2sad2sad2sad2
بابا بیاین شما کنار دریا smiling2 میرزا قاسمی evilgrin0039.gif قلیون rolleye0012.gif
[تصویر:  setare1.gif]
سلام خدمت مدير مديراي عزيز
من يه انتقاد پيشنهادي داشتم
راستش به نظرم جستجو زياد خوب نيست منظورم دقيق، مثلا اگه يه عنوان خاصي رو جستجو كنيم ما رو راهنمايي ميكنه به چنتا تايپيك حالا تو ميموني و 40 50 صفحه (پيدا كن پرتقال فروش را)،
اگه ميشد جستجوي كه انجام ميشه اختصاصي تر هدايت بشه خيلي خوب بود، نميدونم منظور رو رسوندم يا نه، يه جورايي مثل گوگولي
 تشکر شده توسط : sara-m , atefe , amirfarhag
(2012/06/10, 09:58 PM)chipchip نوشته است: سلام خدمت مدير مديراي عزيز
من يه انتقاد پيشنهادي داشتم
راستش به نظرم جستجو زياد خوب نيست منظورم دقيق، مثلا اگه يه عنوان خاصي رو جستجو كنيم ما رو راهنمايي ميكنه به چنتا تايپيك حالا تو ميموني و 40 50 صفحه (پيدا كن پرتقال فروش را)،
اگه ميشد جستجوي كه انجام ميشه اختصاصي تر هدايت بشه خيلي خوب بود، نميدونم منظور رو رسوندم يا نه، يه جورايي مثل گوگولي

ببخشید که من دارم پاسخ می دم اما چون خودم این مشکل رو داشتم گفتم تجربم رو بگم شاید مشکتون حل شد؛ یه گزینه داره تو جستجو که جستجو در داخل ارسال ها یا جستجو در عنوان تایپیکه؛ فک کنم اگه بزنید جستجو در عنوان تایپیک دیگه 50 تا صفحه نمی یاد! البته اگه مشکلتون رو درست فهمیدم! بازهم عذرخواهی می کنم که جای مدیران جواب دادم!
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : amirfarhag , chipchip , شهرزاد , hamid
(2012/06/10, 10:58 PM)sara-m نوشته است: ببخشید که من دارم پاسخ می دم اما چون خودم این مشکل رو داشتم گفتم تجربم رو بگم شاید مشکتون حل شد؛ یه گزینه داره تو جستجو که جستجو در داخل ارسال ها یا جستجو در عنوان تایپیکه؛ فک کنم اگه بزنید جستجو در عنوان تایپیک دیگه 50 تا صفحه نمی یاد! البته اگه مشکلتون رو درست فهمیدم! بازهم عذرخواهی می کنم که جای مدیران جواب دادم!

منظور من عنوان نيستicon_cry، آخه عنوان يه چيز كليه مثلا ميخواي يه تايپيك جديد بزني يه همچين سرچي ميكني ولي اگه بخواي ببيني يه چيز خاصي تو سايت هست يا نه (تو متن) confused0006.gif بازم تايپيك بهت ميده confused و تو بايد بري تو تايپيك و صفحه به صفحه زير و رو كنيHuh، مثلا اگه من بخوام يه چيزو پيدا كنم ميرم تو گوگل قسمت ادونس سرچش اون چيز خاص و فقط تو سايت سرچ ميكنم و گوگل مستقيم به اصل مطلب لينك ميده تا به نتيجه برسم منظورم همچين چيزي بود،
حالا شايدم از نظر فني نشه همچين كاري رو كرد icon_cry ولي اگه بود خيلي بهتر ميشد ، ولي ما بالاخره يه جوري كارمونو را ميندازيم،

ممنون كه جواب دادين Smile

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29(current)
  • 30
  • 31
  • ...
  • 64