•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
هانيه جان سفره چند ماهي هست پاك شده. بايد كش سيستمت رو پاك كني. روي كش سيستمت مونده كه نشون مي ده خانم.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : hamid
(2011/08/30, 09:57 AM)hanie نوشته است: سلام..قسمت سفره هفت سین تا چه زمانی روی لوگو باقی میمونه..دیگه به نیمه سال رسیدیم..

smilingconfused اوه مای گاد !!!!
یعنی 6 ماه کش سیستمت رو پاک نکردی ؟
ctrl + f5
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
هانيه جون عزيزم سفره هفت سين خيلي وقته كه حذف شده
نميدونم براي تو چرا هنوز فعالهicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
کش چیه؟ من اینکارو که گفتی کردم و پاک شد ولی نمیدونم منظور از کش چیه؟

ای سراپا همه خوبی
تک و تنها به تو می اندیشم
(2011/08/30, 10:03 AM)hanie نوشته است: کش چیه؟ من اینکارو که گفتی کردم و پاک شد ولی نمیدونم منظور از کش چیه؟

کش (cache ) یک چیزی هست تو مرور گرتون که اگر مثلا یک صفحه ای رو باز کنید میاد یک سری چیزا مثل عکس رو توی حافظه اش ذخیره می کنه تا لود مجدد نشه و زمان زیادی طول بکشه تا اون صفحه براتون بارگذاری بشه.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : hanie , earth , Matilat
میشه اون بالا کنار قسمت مشاهده ارسالها یه گزینه ای هم باشه دیدن پاسخ های جدید به ارسالهای شما.
چون یکی مثل من ممکنه وقتی میاد تو سایت 1 ساعت بگرده واسه خودش اصلا یادش نیاد میخواسته چیکار کنه!!!!!!!واسه من چندین بار پیش اومده,اگه این گزینه باشه صرفه جویی میشه تو وقتمون.agreement2

ممنونم.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

پایین صفحه یه گزینه هست به اسم "مشترک شدن در این موضوع" جاهایی که میخواید میتونید ازش استفاده کنید
مث حس ی عشق تازه بودی
سلام.
میشه در مورد تاپیک های تخصصی ، اون پایینش موضوعات مشابه یا در همون رابطه رو لینک کنید .چون الان یکی از تاپیکها رو داشتم میخوندم ، دیدم تقریبا کمتر پیش میاد که یه تاپیک از موضوع اصلیش منحرف نشه ، مثلا در مورد پلاک در ام آر آیه و بحث میرسه به زمانش و قیمتش و نوع با تزریق چه فرقی با بی تزریق داره و... .چون وسطاش یکی سؤالی در همون رابطه به ذهنش میاد و می پرسه .
اگه کنارش مثل بعضی سایتها در همین رابطه بخوانید یا موضوعات مرتبط با این بحث و... باشه ، اعضا میتونن برای سؤالاتی که براشون در زمینه مشابه پیش میاد ، به تاپیک مربوط که جلو چشمشونه مراجعه کنن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hamid , fireboud , Prime
ناهید جان مرسی از پیشنهاد خوبت .
دنبالش هستیم .
چند تا هم نصب کردیم ولی درست کار نمیکردن .
ولی 100% باهات موافقم که این مورد خیلی مهم و به درد بخوره
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : nahid , fireboud
سلام به همه
چه جوري مي تونم ساعت انجمنو درست كنم؟ آخه مال من يا چند ساعت عقبه يا جلو.
مي دونم جاي اين سوال اين جا نبود .
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 64