•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض کوپامر
(2016/08/02, 07:04 PM)nahid نوشته است: نیلوفری جان کجا نوشته همه قرص ها سرکوب کننده هستن ؟
بعضی داروها رو نوشتن تضعیف کننده ایمنی ، که از فعالیت زیادش جلوگیری بشه نه این که کلا سرکوب و داغون بشه.
تازه قرص ها هم با هم فرق دارن. بعضیاشون تو خط اول درمان ازشون استفاده میشه که نیازی به سرکوب ایمنی ندارن.
جایی ننوشته دکترم گفت منم دقیقا همون جمله رو نوشتم
و نگفتم همه قرص ها نوشتم قرص ها
عین جمله دکترم
سلام دوستان
من هفته سوم تزریق کوپامر۴۰ رو پشت سر گذاشتم . هفته ای دوتا آمپول می زنم. تنها عوارضش واسه من سردرد هستش . و به صورت دائمی پشت چشم چپم درد داره البته کم و زیاد میشه اما آروم نمی شه. کسی از دوستان این مشکل رو داشته؟ لطفا راهنمایی کنید.
(2016/10/12, 11:53 PM)Reza375 نوشته است: سلام دوستان
من هفته سوم تزریق کوپامر۴۰ رو پشت سر گذاشتم . هفته ای دوتا آمپول می زنم. تنها عوارضش واسه من سردرد هستش . و به صورت دائمی پشت چشم چپم درد داره البته کم و زیاد میشه اما آروم نمی شه. کسی از دوستان این مشکل رو داشته؟ لطفا راهنمایی کنید.

بنده هم حدود چهار ماهه که کوپامر مصرف میکنم اوایل سردرد شدید داشتم
به پزشکم گفتم دارو تجویز کردنwink2
البته به دلایل نامعلوم داروها رو مصرف نکردم!!smiling
الان دیگه خیلی وقته سر درد ندارم
فکر میکنم چون تازه کوپامر مصرف میکردم سر درد داشتم و الان که بدنم عادت کرده هیچ مشکلی ندارمBlush
البته شما به پزشکتون بگین شاید دلیل دیگه ای داشته باشه
Life Has No CTRL+Z
سلام من نزدیک 5 ساله کوپامر استفاده میکنم. عوارض خاصی نداشته تا یک ماه پیش که جای تزریق ها بشدت خونمردگی و کبود میشه و 2 روز دردش طول میکشه sadsadsadsadsadsadsadsad خیلی دارم اذیت میشم نمیدونم دیگه چیکار باید بکنمsad
(2017/01/02, 08:16 AM)narsises نوشته است: سلام من نزدیک 5 ساله کوپامر استفاده میکنم. عوارض خاصی نداشته تا یک ماه پیش که جای تزریق ها بشدت خونمردگی و کبود میشه و 2 روز دردش طول میکشه sadsadsadsadsadsadsadsad خیلی دارم اذیت میشم نمیدونم دیگه چیکار باید بکنمsad
محل تزریقتون رو چرخشی انتخاب میکنید؟چون رعایت نکردن این عامل در طولانی مدت باعث دردناک شدن محل تزریق میشه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
سلام منم نزدیک یک سال و نیم است کوپامر استفاده میکنم خیلی ازش راضیم قبلا با سینوکس خیلی اذیت میشدمwink2

خاص فقط خداست
(2017/01/06, 07:46 PM)زهراخانم نوشته است: سلام منم نزدیک یک سال و نیم است کوپامر استفاده میکنم خیلی ازش راضیم قبلا با سینوکس خیلی اذیت میشدمwink2

آخه هفته اي سه روز زير جلدي سخت نيست ؟
عوارضي مثل مور مور پا رو هم بهتر ميكنه ؟
سلام.
کوپامر از زیفرون و سینووکس بهتر بود واسه من فقط تا یکی دوساعت از درد جای امپول نمیتونم تکون بخورم جاش خیلی ورم میکنه و تا چند روز درد میکنه قرمز میشه و سفت میشه .جایی هم که امپول زدم یه جوری میشه .ولی تب و لرز و استخوان درد و از این حرفا نداره.این طوری میشه از عوارض دارویه؟یا من بهش حساسیت دارم؟؟؟؟؟.تازه دفعه ی اخر که میخواستم بزنم بازوم اینقدر سفت شده بود که سوزن به زور رفت توش داشت کج میشد....Confusedوای که چه دردی داشتsad.از اون به بعد دیگه نزدمش...
من موقعی که برای آموزش رفتم گفتن این دارو بیشتر از اینترفرون ها باعث خارش و قرمزی میشه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
(2016/10/16, 09:31 AM)lady.dqn نوشته است:
(2016/10/12, 11:53 PM)Reza375 نوشته است: سلام دوستان

بنده هم حدود چهار ماهه که کوپامر مصرف میکنم اوایل سردرد شدید داشتم
به پزشکم گفتم دارو تجویز کردنwink2
البته به دلایل نامعلوم داروها رو مصرف نکردم!!smiling
الان دیگه خیلی وقته سر درد ندارم
فکر میکنم چون تازه کوپامر مصرف میکردم سر درد داشتم و الان که بدنم عادت کرده هیچ مشکلی ندارمBlush
البته شما به پزشکتون بگین شاید دلیل دیگه ای داشته باشه
آقا یه سئوال - مگر کوپامر 40 هفته ای سه روز نیست - چطوری مال شما هفته ای دو روزه ؟؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال