•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟
(2015/01/26, 05:20 PM)راز(Reihane) نوشته است: دکتر من خیلی خوب ومهربونه کارشم فوق العادس...

ريهانه جان، يه سوال داشتم ازت
من 2 ماهه كه اين بيماري رو برام تشخيص دادن خيلي از دكترها ميگن وضعيت ظاهريت خوبه احتياج به درمان نداري برو هر وقت حمله برات اتفاق افتاد بيا. از يه طرفم دكتر مقدسي ميگه من الان درمان رو شروع ميكنم هفته اي سه بار آمپولangry
ميترسم. نميدونم چي كار كنم. به نظرت دكتر مقدسي كه فك ميكنم دكتر شما هم هست درست تشخيص دادهicon_cry
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2015/02/03, 04:21 PM)niloofary نوشته است:
(2015/01/26, 05:20 PM)راز(Reihane) نوشته است: دکتر من خیلی خوب ومهربونه کارشم فوق العادس...

ريهانه جان، يه سوال داشتم ازت
من 2 ماهه كه اين بيماري رو برام تشخيص دادن خيلي از دكترها ميگن وضعيت ظاهريت خوبه احتياج به درمان نداري برو هر وقت حمله برات اتفاق افتاد بيا. از يه طرفم دكتر مقدسي ميگه من الان درمان رو شروع ميكنم هفته اي سه بار آمپولangry
ميترسم. نميدونم چي كار كنم. به نظرت دكتر مقدسي كه فك ميكنم دكتر شما هم هست درست تشخيص دادهicon_cry

دو تا دکتر مقدسی داریم یکی عبدالناصر مقدسی یکی هم مهدی مقدسی.. شما منظورتون کدومِ؟
باید نشانش بدهم که نمی‌شکنم؛ که شاخ و شانه هم نمی‌کشم برایش؛ خم می‌شوم مثل یک ساقه نرم، و می‌گذارم که بگذرد.
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
دکتر من فلوشیپ تخصصی ام اس از سویس داره وعضو هیات علمی دانشگاه سویس هم هست..........happy0065.gifhappy0065.gif
خیلی خانم باشخصیت و دلسوزیه.......علیرقم فوت مادرشون و غصه داربودنشون بازهم سرموقع اومدن وبیماراشونو ویزیت کردن.......
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : سها , sweetbasil , پریا حقیقت پور
دکتر من خیلی خوبه همیشه دلش میخواد از زندگی من بیشتر بدونه منم چیزی بهش نمیگم خخخخخ آخرشم بیشتر وقتا با گریه از مطبش میام بیرون از بس گاهی فضولی میکنه اشک منو در میاره ولی در کل جدای از فضولیهاش... حرفاش بهم رو حیه میده بهتر از هزار تا روانشناسه....خیلی ماهه
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : 0MID , پریا حقیقت پور
بلی!
یه بار رفتم خوب بود
فقط زیاد توجه نکرد من ازش چی میخوام
فقط گفت برو از اون خبرا ک فکر میکنی نیست!
ولی من فکر میکنم هست!
جز آستاان توام در جهان پناهی نییست
سر مرا به جز این در حواله گاهی نییست
love28
دکتر من انقد سرش شلوغه که 5 دقیقه بیشتر به مریض وقت نمیده.
فقط میگه راه برو بعدشم دارو مینویسه،همین.
در کل دکتر جماعت بیشتر به فکر پول ویزیتش هست.
به قول شاعر( طبیبان جملگی مخلوق را رنجور میخواهند )
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : سها , 0MID , پریا حقیقت پور
دکتر من عالیه
هرچقدر هم بشینی باهات حرف میزنه
براش مهم نیست که چندتا مریض پشت در منتظرن تا برن داخل درحالی که بسیار شلوغه مطبش
واقعا عالیه
صدای خندهاش کل مطب رو میگیره
هر کس خواست بدونه دکترش چقد خوبه وقتی رفت مطبش بگه این دفعه پول ویزیت ندارم.ببینم اصلا دکتری که دائم در حال خندس تو مطبش جواب سلام آدم ومیده Huh
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , سها , Reza_N , سمیرا67 , 0MID , یاسی , Exhautless , ساسان , elham 66 , پریا حقیقت پور
پیدا میشه داداش مجیدagreement2agreement2دکتر من خونه زندگیشون رفته اصفهان میتونست بهم بگه هربار برم اصفهان تا داروم برام بنویسه ولی گفت همیشه روزای زوج میاد بیمارستان شهرکرد برای وزیت بیمارای بستریش برم اونجا باپذیرش بیمارستان تامین اجتماعی بدون پول ویزیت مطب برام نسخه میکنن درصورتی که من اصلا ازشون همچین چیزی نخواستمwink2wink2فردا دارم میرم پیششون که خبر رتبه ارشدمو بدمSmile (16)Smile (16)Smile (16)
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : Reza_N , 0MID , یاسی , Parla , majid1 , niloofary , Exhautless , elham 66 , معصومه عباسی , پریا حقیقت پور
سمیرا درست میگه....
دکتر منم داروهای خوراکی رو برام تو دفترچه پدرم که بانکیه مینویسه تا رایگان بشه............واقعا دستشون دردنکنهicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : یاسی , niloofary , Exhautless , سمیرا67 , ساسان , elham 66 , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,718 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست