•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟
من هم مثل سارگل بیمار دکتر قره گزلی هستم. اما با سارگل موافق نیستم .ایشون خیلی با احترام برخورد میکنن و با حوصله به صحبتهام گوش میدن و نظرشون رو صریح میگن .البته خودم هم سعی میکنم از تکرار و گفتن حرفهای اضافی پرهیز کنم . و شناخت من ازشون این بوده که اگه چیزی هست که دونستنش لزومی نداره و فقط ایجاد استرس میکنه به بیمار نمیگن چون در ام اس اصل بر ایجاد آرامش روانیه .و ایشون توی این مدت این آرامش رو برای من حفظ کردن.
منی که نقش شراب از کتاب می شستم
زمانه کاتب دکان می فروشم کرد!!!!!!!
 تشکر شده توسط : نازلی , فریبا , Alireza.82 , پریا حقیقت پور
(2012/11/23, 03:00 PM)sayeh_r نوشته است: من هم مثل سارگل بیمار دکتر قره گزلی هستم. اما با سارگل موافق نیستم .ایشون خیلی با احترام برخورد میکنن و با حوصله به صحبتهام گوش میدن و نظرشون رو صریح میگن .البته خودم هم سعی میکنم از تکرار و گفتن حرفهای اضافی پرهیز کنم . و شناخت من ازشون این بوده که اگه چیزی هست که دونستنش لزومی نداره و فقط ایجاد استرس میکنه به بیمار نمیگن چون در ام اس اصل بر ایجاد آرامش روانیه .و ایشون توی این مدت این آرامش رو برای من حفظ کردن.
عزیزم اگردکتردرمطب ویاپشت تلفن زیادحرف نمیزندکاملاحق داردچون سربنده خداخیلی شلوغ است خدایش اگرخودم هم جای ایشون زیادوقت نمیکردم بابیمارهاحرف بزنم امابه والاکه من خودم اگرجای ایشون بودم هرگزنصفه شب ایمیل مریضهاراجواب نمیدادم.من اصلاایممبلمو به بیمارهانمیدادم اماایشون خیلی به بیمارهالطف دارندکه نصفه شب باوجودهمه خستگی به ایمیل بیمارهاجواب میدهندمن واقعاخیلی مدیون ایشون هستم واقعادکترخیلی بااخلاقی هستندوخیلی دلسوزهستندخودمن وقتی چندایمیل پشت سرهم به ایشون دادم ساعت 2نصفه شب به همه اشون جواب دادواقعاازشون ممنون هستم.توی مطب که غیرممکن است که بیشتراز1-2بتواندبه بیماران اختصاص دهدآخه بیماران ایشون خیلی زیادهستندازساعت 1ظهرمطب می آیتدتا9شب.ازصبح که بیمارستان هستند.باوجوداین همه کارخسته کننده,ساعت 2نصفه شب به ایمیل تک تک بیماران جواب میدهند.واقعاآفرین ومرحبابه صبروحوصله ایشون.ماشاالله به ایشون
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : sayeh_r , پریا حقیقت پور
من راضیم...ایشالا خدا هم از دستشون راضی باشه...
نیک سرشت یکمی خلق خوش خوب بود بهتر بود...ولی خوب دیگه پسند خونه که نیست...من 3 ماه یکبار 10 دقیقه میبینمش...بزار هر جوری میخواد باشه
صحراییان هم خوبه...مهربونه...
همه خوبن بدِ دنیا منمSmile (16)Smile (16)
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : sayeh_r , چکاوک , پریا حقیقت پور
من دراین مدت مراجعه خیلی راضیم چون دکترضمن معاینه کامل مباحث دیگررامطرح می کنه که من درفکربیماری نباشم حتی شوخی Smileicon_biggrinhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : sargol , پریا حقیقت پور
laughing3 دکتر من خیلی باحاله من بعد از این که گرفتم مشکلم چیه مامانم تماس گرفت باهاش اونم گفت بیاد اینجا من باهاش حرف بزنم Smile (52) رفتم همین ک نشستم گفت ببین عزیزم از تو بدترشم هست خیلی هم روحیه اش خوبه و......... بعدش خیلی راحت و ریلکس گفت همه آدما میمیرن دیگه هر آن ممکنه یکی مننژیت بگیره بمیره هرکس به یه بهونه ای می میره . منو میگی کپ کرده بودم مردک نمیدونم چی فکر میکرد ,گریه میکردما . خلاصه شعور برخورد با بیمار 0 گفت حالا کو تا 10 , 15 سال دیگه _______________ وسلام عمرمم گفت evilgrin0039.gif الانم فقط خدارو دارم امیدم ب اونه
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور
باید چند واحد برای دکترا بذارن پاس کنن برخورد با بیمار رو ...icon_cry اگرم قبلا گذروندن باید مثل گواهینامه تمدید بشه ، ازشون امتحان بگیرن شاید با تقلب پاس کردن !
شاید داره اصن ؟!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ghaside , پریا حقیقت پور
ناهید جان واحد و تمدید کمه اینا باید واحد عملی رو در کنار واحد شعورو فهم , باهم بگذرونن . اینقدر براشون عادیه فکر میکنن واسه همه مخصوصا ما جوونا هم قابل تحمله rolleyesrolleyesangry2
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : spring , پریا حقیقت پور
دکتری که من میرم پیشش خیلی باحاله (البته متخصص غدد هست مغز اعصاب نیست )
خیلی عصبی و بد اخلاقه به خصوص با خانوم ها نمی دونم حالا چرا ؟
ولی به خونشون تشنه است
یبار تو مطب یکی تعریف می کرد که من مادرم سه ماه دیر بردم پیشش جواب آزمایشاش که دید و فهمید که سه ماه دیر اومدن گفت این دیگه چرا آوردی پیش من ؟؟
ببرش بهشت زهرا laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3confused
یکی از دوستانم هم تعریف می کرد که با خانومش رفته بود پیش همین اقای دکتر به خانومش گفته برو بیرون شما
برگشته به پسر گفته ببین خانومت رو طلاق بدی همه مشکلاتت و مریضیت حل میشه laughing3laughing3
اصن یه بشری ها
اما خداییش دکتر خوبیه
(ببخشید گفتم جالب بود این جا هم بگم ) Smile (52)
ببین هر کی تو دنیا یه رنگی منم رنگ خودمم
به غیر از رنگ خودم به دنیام رنگی نمیزنم .
 تشکر شده توسط : spring , zenith , پریا حقیقت پور
من اولش تو اراک میرفتم دکتر.
اونجا دکترا برخوردشون خیلی خوبه چون تازه کارن و مریض براشون موش ازمایشگاهیه
اما به محض اینکه پولی جمع کردن میان تهرانو دیگه میشن مثل دکترای شما.
اما خدا عمرش بده دکتر منو اسمش دکتر اشتیانیه با همه شون فرق میکنه چون مومن واقیه.
بیماری منو خیلی سریع تشخیص داد و منو اورژانسی MRI کرد.الان بهترین نورولوژیست اراک اونه
 تشکر شده توسط : zenith , پریا حقیقت پور
من برای این میرم دکتر چون هربار که میبینمشون روحیه میگرم
برای همین حتی با وجود اینکه خداروشکر حالم خوبه اما سر نوبت هام حتمی میرم
وجودشو حرفهاش برام آرامشه
هربار هم هرچقدر سوال داشته باشم با حوصله جوابمو میده
من از وقتی اومدم تهران از دکترم بی نهابت راضی ام love28love28love28love28
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,718 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
10 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست